ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

marculik
8. sep 2013

@ada83 adi ja pijavam taky prasok inofolic to je nato,aby si mala viac vajok obsahuje kyselinu listovu a moj priatel zase selen to je tiez na spermie

ada83
8. sep 2013

@marculik ja som si ho kupila asi si ho tiez nasadim opytam sa dr ako dlho sa ma uzivat a ci je dobry pre mna dnes prisla mrcha zajtra sa idem objednat k dr a uvidime co povie ci aj mm by mal nieco jest a tak

marculik
8. sep 2013

@ada83 aj ja idem zajtra k dr.ja mam zevraj mensie vajecniky preto mavam pri stimulke malo vajok tak pijem ten prasok,tak uvidim teraz moj priatel bral jedny vitaminy tie sice boli drahsie okolo 50 a vtedy sa nam podarilo ze som mala mimomat.tehu tak treba iba skusat

ada83
8. sep 2013

@marculik asi hej treba skusat a asi tolko na to nemysliet ale ked sa to neda

lindush123
8. sep 2013

@ada83 eee, nebude, tak uvidime, kto bude vkladat 🙂

lindush123
8. sep 2013

inak Inofolic uzivam aj ja, uz treti mesiac, 2x denne, odporucil mi ho prave Valky a je to vraj dobre na PCO a aj tie vajicka...a inak sa mi upravil menzes po jeho uzivani a polovicka brala len kyselinu listovu a inak nic, akurat obmedzil dost cigarety, lebo prestat uplne nedokaze...

ada83
8. sep 2013

@lindush123 ja nemam pco a moja dr mi ho nekazala jest uvidime co povie tato druha ci ho mam jest ale asi si ho aj nasadim prisla mrcha dnes tak asi zacnem s nim

991979
9. sep 2013

@sikulka ahoj chcem sa ta opýtat na docenta Valkyho? Aj my k nemu chodíme, tiež som mala cystu ktorá mi pocas menzesu praskla a vybrala som už iniekcie ale museli my stopnut liečbu lebo vaječníky moje nereagovali tak akoby mali ,to bolo v auguste a teraz sa tam chystam v piatok a uvidím co mi poradia. Tak držím palčeky aj vám.

lindush123
10. sep 2013

@991979 ahoj, moje vajecniky napokon nereagovali na stimulku tak, ako mali. Mam len jeden folikul, velmi pekny a aj sliznica je dobra.. v pondelok ma kontrolovala Reismullerova, ktora ho zastupuje a mala som z nej uzasny pocit, velmi mila, otvorena a zodpovedna. Ked mi povedala,ze ostatne nenarastli, tak som sa samozrejme rozplakala, upokojila ma a sama mi povedala, ze prve byva diagnosticke, teraz uz bude vediet aj nadavkovat spravne hormony, popripade este nejake vysetrenia. Samozrejme aj Valky je ok, ale je tichy, odpovie mi, len ked sa ho opytam, ale on vie urcite co robi.. zajtra mam OPU a dufam,ze mozno aj ten jeden folikul bude spravny.. ono, kazde telo inak reaguje, niekomu sa vytvoria len 2-3, niekomu 30... sama neviem, co je lepsie, kamoska absolvovala IVF a sama mi vravela, ze niekedy je lepsie mat menej, ale kvalitnejsie... drzim palceky, nech to vyjde... A aj s pristupom lekarov a sestriciek som spokojna, kazde centrum je ine, niekto na Iscar nadava, ale je to individualne podla skusenosti a uspesnosti...

fantinka
10. sep 2013

@ada83 ja som zase zacala spinit. Svihne ma po tyzdni co sa skoncila mrcha...asi pojdem svojej gyndose, aby ma vysetrila...dufam, ze sa mi to do brna upravi.

martinazvo
10. sep 2013

@lindush123 ahoj, rada by som Ta podporila a povzbudila, ja som mala len 3 vajicka, ale o to kvalitnejsie, oplodnili a aj uchytili sa dve z nich, aj 2 srdiecka sme mali... aj ked v 7tt sa jedno vstrebalo, druhe ma uz cez 3 kg a uz o mesiac sa vypyta na svet 🙂

ada83
10. sep 2013

@fantinka to ja som nemala to spinenie objednala som sa na 27.9 idem na kontrolu k tej novej tak uvidime co povie

lindush123
10. sep 2013

@martinazvo Mati, dakujem. Taketo spravy sa dobre citaju... uz som sa aj tak naladila, ze mozno je to jedine to spravne a ak nie, ideme dalej. 🙂

denulka85
10. sep 2013

@fantinka kedy ideš do Brna? Do rf ideš?

fantinka
10. sep 2013

@ada83 ja ho mam asi tretikrat...je to rozhadzane z liekov...

fantinka
10. sep 2013

@denulka85 idem v januari...

denulka85
10. sep 2013

@fantinka hej? Tak uz asi do ba nejdes čo? Uz si tam objednana. ?

ada83
11. sep 2013

@fantinka pri tých hormónov čo berieme sa nečudujem a v januari ideš len na konzultáciu alebo už ivf lebo ja by som chcela v januari začať stimulku uvidíme ako sa dohodneme s dr ked pojdem za nou

fantinka
11. sep 2013

@denulka85 este je skoro. asi az v decembri ich nakontaktujem. ne do ba uz nepojdem. viac uspechov na brno...

fantinka
11. sep 2013

@ada83 tam je vyhoda ze nemusis cakat na poistovnu ale ides hned na stimulaciu po vyaetreniach. poistovna plati az po tom co to zaplatis cele brnu. tak chcem ist s januarovou mrchou. tak si to naplanujem. uvidime ci to vyjde haha.

ada83
11. sep 2013

@fantinka tak potom pojdeme spolu aj ja by so chcela isť v januarovej mrche do boja uvidíme čo povie dr ale chcela by som podať tu žiadosť 27.9 ako som sa k nej objednala
to hej tam to celé platíš a nemusíš čakať

cristinna
11. sep 2013

@lindush123 @991979
Aj ja som zacala chodit k Valkymu, teda som sa presunula od Petrovej k nemu. Uz sa coskoro vrati a zacneme riesit prve IVF, minule sme odlozili, lebo som mala cystu a ta snad odisla menzesom. Buduci tyzden na kontrolu kvoli cyste a dalej sa uvidi.

sandra077
11. sep 2013

cafko ozyvam sa zase..ja som patrila pod lattakovu ale dali mi dr zacoka ci ako sa vola..chodite k nemu daktora? ake mate s nim skusenosti? ja sa chystam na laparoskopiu...zazili ste to uz daktora? je to oka? asi budem potrebovat predoperacne vysetrenia sak ? ked to bude v narkoze... 😒

michellevendero
11. sep 2013

Zlatíčka takže včera 13 deň cyklu nám v iscare Martin robili prvé iui a mám prísť 24.9. o 7-8 h na odber krvi či je hcg a urobia mi aj ultrazvuk no a dali mi utrogestan zavádzať 2-0-2 s už mám v sebe 4 bobule a spala som do 11 h 😀 inofolic pijem stále 2 sáčky denne 😉

januska150
11. sep 2013

@cristinna Ahoj prepac ze sa pridavam ale ja som mala tento isty problem a nezmyzla mi len rastla. odporucam ti ked pojdes na uzv tak rano nejedz a ani nepi lebo ked tam bude cysta este stale moze ti ju na pockanie odstranit pod narkozou. je to uplne v pohode nemas sa coho bat 😉

januska150
11. sep 2013

@991979 Ahoj toto sa stalo aj mne tiez mi vajecniky nereagovali nakoniec mi prerusil stimulaciu na jeden cyklus a potom sme pokracovali dalej a potom uz zacali reagovat

karkana
11. sep 2013

@cristinna ja by som zas od docenta k Petrovej, 😒 radšej,

ada83
11. sep 2013

@sandra077 ahoj mna dali raismuleovej dr laparka je v pohode ja som bola pred rokom robila mi ju lattakova potrebujes predoperacne

csokasi
12. sep 2013

Baby dokedy je Doc. Valky mimo? Minule my nevedel povedať, či tam bude. Idem na odbery 20.9.

lindush123
12. sep 2013

@csokasi od pondelka je naspät

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre