ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ada83
13. okt 2014

@marculik teraz som mala ivf soft pichala som od 9 dna mala som 4 vajja oplodnovali 3 a len 1 sa delilo opu bolo vo stvrtok v klad v sobotu v nedelu nerobia tak bolo krasne 4 bunkove chceli sme len 1 embrijko a kvalitne

ada83
13. okt 2014

Kto mi posla srdiecko dakujemmmm

evadek
13. okt 2014

@ada83 je mi to velmi luto Adi..daj si porobit vseky vysetrenia ked mas cas...

smejlicka
13. okt 2014

@ada83 <3 <3 je mi to luto...bolo to nadejne.. ja som akurat prisla domov od doktorky v piatok idem znovu

ada83
13. okt 2014

@smejlicka a ako to vyzera

ada83
13. okt 2014

@evadekam uz dost mozno este tu genetiku

katulka25
13. okt 2014

@ada83 je mi to luto :(

smejlicka
13. okt 2014

@ada83 no zatial to nevyzera na ovulka tak preto ma chce este v piatok pozriet a potom mozno iui 2x

evadek
13. okt 2014

@ada83 no tak sup na tu genetiku..a zistit ,ci mas dobru reprodukcnu imunologiu...

marculik
13. okt 2014

@ada83 bud silna a bojuj dalej

dorotka2013
13. okt 2014

@ada83 obdivujem ta aka si silna...treba pozitivne mysliet a verit ze nabuduce sa to podari...z vlastnej skusenosti viem ze sa to lahsie pise ako robi 🙂, ale nevzdavaj sa...este asi nebol ten spravny cas...🙂

ada83
13. okt 2014

@evadek reprodukcnu imunologiu mam dobru len vit D mi chybal tak ten uzivam

ada83
13. okt 2014

@dorotka2013
@marculik idem do boja idem po mrche za dr a uvidime premyslam nad zmenou car ci skusit tu alebo brno

evadek
13. okt 2014

@ada83 nic si nemala zvysene..ani mierne?...tak potom len genetiku..a ake mas amh?

evadek
13. okt 2014

@ada83 pockaj...a co tak zmenit CAR?...ina CAR..ine napady...

ada83
13. okt 2014

@evadek to amh musim kuknut v papieroch a rozmysla na aspon konzultaciu skusit mozno gyn fiv aj ferticent alebo brno ale asi pockam na tu genetiku skusit ju v iscare a potom ist skusit inde

evadek
13. okt 2014

@ada83 ked tak..skus Brno..alebo ferticent..na gyn fiv same zle veci pocuvam.. :(

ada83
13. okt 2014

@evadek uvidim po tej genetike skusim aspon ist na konzultaciu inde a uvidime

marculik
13. okt 2014

@ada83 adi veru daj si v iscare spravit genetiku sa cudujem ze ti ju nenavrhli mne po dvoch pokusoch miska navrhla a vies co skus sa aspon objednat na konzultaciu do brna ver mi iny pristup ja som tam bola zatial na konzultacii a nelutujem ,hlavne si daj trochu oddych aspon do vianoc si oddychni

ada83
13. okt 2014

@marculik a v ktorom car si bola v brne neviem preco nenavrhla ale idem po menzese do car a budem sa na to pytat. Objednam sa asi az ked budem mat vysledky s genetiky

marculik
13. okt 2014

bola som v reprofite

evadek
13. okt 2014

@marculik tam chodim aj ja🙂

marculik
13. okt 2014

@evadek ano a ku ktoremu

evadek
13. okt 2014

@marculik Stelcl...ty?...)

marculik
13. okt 2014

@evadek jezis marcelovi aj ja,on je taky zlaty

evadek
13. okt 2014

@marculik
to teda je 🙂a vtipny a nekonecny optimista..som zvedava do kedy 😀 ...a kedy ides na ivf?

denulka85
13. okt 2014

@ada83 ada je mi to moc luto :(((((

ada83
13. okt 2014

@marculik
@evadek mate roznakeho dr objednam sa k nemu 😉

evadek
13. okt 2014

@ada83 cakame ta...skor ci neskor nam to musi vyjst🙂Ako Sindy?..stale nic???

marculik
13. okt 2014

@evadek ano baby on je taky zlaty,ukecany poradi vypytuje sa no mam zneho dobry pocit ja sa chystam az v marci dala som si odklad a najme oddych ale lieky uz mam doma on mi pride ze nic nenecha nanahodu zo vsetkym som sa snim poradila a fakt poradi
@ada83 dufam ze nam pomoze 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre