ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

dorotka2013
3. nov 2014

@ada83 preco mi to robis???? Uzasny je...hned by som ho brala...ked sa rozhodujem pri takychto fotkach tak ma zachranuje jedine manzelove NIE 🙂))... Inak by som ho uz objednavala... Uzivaj si ho kym ho mate doma 🙂

ada83
3. nov 2014

@dorotka2013 potrebuje dobrych mojitelov tak ta musim namotat 🙂 keby si ho videla na zivo bez neho domov neodijdes

alexia17
3. nov 2014

@ada83 steniatka su uolne uzasne ;) ja by som brala aj viac takych muckov. Nas je velky nepritulny, ale zlatuch ;)
naco je dobre to magnezium a vit E?

ada83
3. nov 2014

@alexia17 vit e je dobre a udrzanie a magnezium ze zabranuje stahom v maternici zajtra idem do lekarne

alexia17
3. nov 2014

@ada83 moze sa to uzivat hociktory DC?

ada83
3. nov 2014

@alexia17 hej moze

alexia17
3. nov 2014

@ada83 vyskusas uvidis

mamartinka
4. nov 2014

@ada83 Kup si zrovna GS MAMAVIT tam mas vsetky tieto vytaminy.

ada83
4. nov 2014

@mamartinka ze je to lepsie kazde zvlast

dorotka2013
5. nov 2014

@alexia17
@ada83 no baby vcera ake obzerstvo ma vecer pochytilo!!! Manzel sa smial ze urcite som tehu... 🙂 najskor som zjedla na veceru parky..hned nato pre zmenu chuti krupicovu kasu...potom este skoro cely balicek arasidov pri telke a cele som to zapila velkym poharom mlieka...a keby uz nebolo jedenast ktovie co vsetko by som este spratala... 🙂

misenaf
5. nov 2014

Kočky z Iscare. Mrazia len kvalitne blastocysty? Včera som bola na vklade, 1 vložili a teraz volali že 1 daju zamraziť.
Znamená to že bola kvalitna? A môže sa stať že neprežiju rozmrazenie? Nikdy som nebola na ked tak preto sa pýtam. Dakujem

martinazvo
5. nov 2014

@misenaf ahoj, no oni zamrazia len rozvijajuce sa embrio, takze ano mrazia kvalitne blastocysty... ja mam tiez jednu 100-bunkovu v mrazaku a v decembrovom cykle ideme na KET 🙂

martinazvo
5. nov 2014

@misenaf a tiez sa bojim ze neprezije, to je jasne, ale VERIM ze prezije 🙂

misenaf
5. nov 2014

@martinazvo aha a máš len 1 v mrazačiku? Môže sa stať že tá 1 sa nerozmrazí?
Preda len ked sa viac mrazí cena 250 je rovnaká a šanca že sa rozmrazí je vyššia. Takto je to také na rozmyslenie, či?

martinazvo
5. nov 2014

@misenaf no my sme viac nemali, 1 islo na vklad a 1 zamrazili 🙂 stane sa ze nepreziju ale ze je to malokedy... ja velmi dufam ze prezije a ze sa uchyti, este chceme velmi surodenca pre nasho drobca 🙂 ten sa podaril na uplne 1.pokus

misenaf
5. nov 2014

@martinazvo a čo žena berie pred KET?
A to či sa rozmrazilo sa dozvedame až tesne pred vkladom že?

martinazvo
5. nov 2014

@misenaf nejake lieky ze sa jedia... podla mna nieco podobne ako injekcie ale len lieky, isto budu pozerat sliznicu maternice, rozmrazia, neviem kolko kukltivuju ci 1-2 dni aby zistili ci sa deli a potom je vklad... ja sa idem teraz koncom novembra dohodnut ze co a ako a kedy...

misenaf
5. nov 2014

@martinazvo potom mi napíš prosím čo si zistila.

martinazvo
5. nov 2014

@misenaf tak mi to nedalo, volala som do Iscare, ze kedy sa tam mam prist dohodnut... tak ze az tesne pred cyklom v decembri ako budeme mat KET... tak to mi vychadza kontrola az tak pred Vianocami...

alexia17
5. nov 2014

@dorotka2013 no dufam a verim, ze je to dobre znamenie 🙂

alexia17
5. nov 2014

@dorotka2013 kedy ides na krv?

dorotka2013
5. nov 2014

@alexia17 buduci stvrtok az... 🙂 este dalekooooo...

ada83
5. nov 2014

@dorotka2013 no dobre si si davala mne dnes prisla mrcha na 24 den cyklu takze ivf tento mesiac nestiham je rozhodnute

dorotka2013
5. nov 2014

@ada83 akoze nestihas?

alexia17
5. nov 2014

@dorotka2013 jo jo daleko ;)

alexia17
5. nov 2014

@ada83 mrcha je svina, tiez mi vcera dosla. Dufam, ze uz pridu vysledky z genetiky. Si spominala ze xes ist az v januari, ci

dorotka2013
5. nov 2014

@alexia17 neva...dobre znamenia pokracuju... 🙂 som objednana na 13eho...moje stastne cislo a tiez datum nasej svadby, sice iny mesiac ale to nevadi... 🙂 hihi

alexia17
5. nov 2014

@dorotka2013 13teho je pekny datum, som sa narodila 🙂 ak by prisli vsledky z genetiky tak by som xela ist tiez 13teho do Car ;) to bude aj 11 DC, ale mm povedal ze sa nebudeme stresovat folikulometriou, tak uvidime. O kolkej na krv?

dorotka2013
5. nov 2014

@alexia17 ja mam lepsi pocit ked ideme aj na folikulometriu 🙂...ked viem nacom som... No pre mna by bol uz 11DC asi neskoro ist 🙂...som rada ze si ma tak troska prehovorila aby sme sli...spolu s dobrymi znameniami to vyzera optimisticky 🙂...ved uvidis ako vam to vyjde...idem na krv len k svojej gyn..nejdem do centra...u nej su sice vysledky az na druhy den ale aspon sa nemusime trepat do BA...rozmyslas ze by ste este raz skusili tento rok?

alexia17
5. nov 2014

@dorotka2013 drzim palce ;)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre