ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

kaciatko81
10. feb 2016

@alica311 dolezite je, aby boli kvalitne, nie aby ich bolo vela. A ze si cakala viac, ja myslim, ze kazde telo a kazda stimulacia je ina. Ale popytaj sa dr, urcite ti povie viac 🙂

palculienka21
10. feb 2016

ahojte, ake mate pls. skusenosti s Dr. Belusakovou? Povodne sme chodili Dr. Grossovej, s ktorou sme boli nad mieru spokojni. No teraz mam z novej Dr. zmiesane pocity. Najma, ak som jej mala volat kvoli vysledkom, na recepcii ma prepnu, no nikto nezdviha. Ked som aj nechala odkaz na recepcii, tak sa mi nikto neozve.

utte
10. feb 2016

@palculienka21 asi zavisi, kedy volas. Ordinuje do 13-tej, tiez mam skusenost, ze nezdvihala, kym mala pacientov. Kratko po 13,00 som sa jej dovolala.

katka17044
15. feb 2016

ahojte chcem sa spytat chodime teraz do Brna a vraj iscare sa s nimi spojili je pravda ze uz sa da chodit do iscare v ba a je to to iste ako reprofit? A ak ano prosim kto je v iscare najlepsi? Dakujem pekne

alica311
16. feb 2016

Baby, zostalo mi 150 jednotiek Gonalu, ak by mal niekto záujem IP

janka_adamka
17. feb 2016

@katka17044 Ano je to pravda,aj sa spojili s Reprofitom aj sa prestahovali do noveho http://www.zdravie.sk/clanok/55231/zdena-studen...
Najlepsi sa vravi,ze doc.Valky mam s nim osobnu skusenost (on je tam aj od zaciatku,najskusenejsi) ale baby su spokojne aj s mudr Reismullerovou(taka mlada mila) ale nebola som u nej,teraz tam tusim bude uz aj mudr Koudelka z Brna...uz sme sa tu o tom bavili

katka17044
17. feb 2016

@janka_adamka dakujem pekne za info

bella1303
17. feb 2016

Ahoj baby ake mate skusenosti s dr reismüllerovu?mam ist ku nej bo moja je na materskej.vyzera byt mila ale aj velmi mlada..bojim sa aby sa ten ket podaril ked je taka mladunka ci neni neskusena

dorotka2013
17. feb 2016

@bella1303 ja k nej chodim a som velmi spokojna...okrem toho ze je velmi mila je aj odbornicka...odporucala mi take pripravky aj zakroky co mam tu normalne problem vobec najst niekoho kto to absolvoval alebo bral a ked aj tak vacsinou kocky co chodia do Brna...stale sa snazi nieco vymysliet aby mi pomohla otehotniet ☺...

bella1303
17. feb 2016

@dorotka2013 tak to si ma poteila.bola si u nej aj na et alebo,ket ci skusate zatial inak

dorotka2013
17. feb 2016

@bella1303 ET sme nemali kvoli nizkej sliznici...teraz v januari bol KET, zial neuchytilo sa...prave mam dalsi pokus na druhy KET, zajtra idem akurat na kontrolu co sliznica 😉...

bella1303
17. feb 2016

@dorotka2013 ja zas cakam kedy dostanem ms a zacnem brat lieky na sliznicu a idem na ket😱 aj ti nieco poradila co moze pomoct?

vanda83
17. feb 2016

@dorotka2013 aj ja idem zajtra na kontrolu sliznice tak som zvedava ci je vyssia. Ak nie tak vravel valky ze mi da lieky v kombinacii s injekciami. Co sa tyka sliznice pijem alchymilku 2 krat denne..tak mozno pomoze

dorotka2013
17. feb 2016

@bella1303
@vanda83 ja mam hroznuuuuu sliznicu...vobec nechce narast...pri poslednom KET mala len 6.9mm...bezne ma okolo 4-5mm... Dr skusa co by pomohlo, ja tiez hladam vsade kde sa da, skusam vselico...zatial nic nejak extra nepomohlo... Snad vy to budete mat lepsie 😁

vanda83
17. feb 2016

@dorotka2013 ja som mala v pondelok 6,1mm tak uvide ci podrastla 🙂 ak nie neva, nabuduce skusime

vanda83
17. feb 2016

@dorotka2013 viem ze som mala aj vyssiu pred tym ale doki vravel ze nema dobru strultutru ze sa neuchyti :( takze by to nevyslo, ze musime cakat a byt trlezlivi

bella1303
18. feb 2016

@dorotka2013
@vanda83 vidis nad tym som ani nerozmyslala ze by som mala nizku sliznicu😱myslite ze ked pri prvom ket som mala dobru ,ale uz neviem kolko budem mat aj teraz?alebo to neni pravidlo?

vanda83
18. feb 2016

@bella1303 je to mozne.Doki spominal ze sliznica ma tusim 4 vrstvy a tie musia mat urcitu velkost. Vkladaju to do jednej z nich a ked je mansia ako "embryjo" nevyzivi ho dostatocne. Tak som to pochopila aspon.drzim palce

bella1303
18. feb 2016

@vanda83 uff doteraz som len stresovala ci to vyjde a ono je mozne ze vklad ani neurobia😢co by ma porazilo kedze kvoli tomu vestujem na sk

dorotka2013
18. feb 2016

@vanda83
@bella1303 ja mam dlhodobo problem s nizkou sliznicou...ked ste mali predtym dobru je pravdepodobne ze aj teraz bude ☺

bella1303
18. feb 2016

@dorotka2013 dufam ze to tak bude

vanda83
18. feb 2016

@dorotka2013 tak sice podrastla ale ze to neni ono, tak mi dal injekcie a lieky a pockame na dalsi cyklus. Co uz. Uvidime na buduce ☺

dorotka2013
18. feb 2016

@vanda83 moja nepodrastla, tiez mi to dnes stopli... Ake lieky a injekcie si dostala?

vanda83
18. feb 2016

@dorotka2013 dali mi diphereline injekcie tie si mam davat 20 dni, po 7mich dnoch kontrola a tiez etrimax ale ten az neskor mi vysvetli ako brta. Tebe co dali?

dorotka2013
18. feb 2016

@vanda83 mne teraz nedala nic...bude mi robit taky maly zakrok, mam prist na 3-5dc... A ty ten diphereline budes uzivat od kolkeho dc? A na co presne by mal byt?

vanda83
18. feb 2016

@dorotka2013 od 21 dc a po 7mich dnoch mama prist ze z krvi zistia ci mi to zaberaju a pripadne mi upravi davkovanie. Povedal mi ze potrebujem upravit hladinu zen.homonov lebo mi kolisu a maternica nespolupracuje a ze som komplikovany pripad. Ale to mi hovori stale. A tiez ze by sme uz mohli vlozit lebo ze tam chodim jak na klavir. Prvy vklad bol planovany v septembri..ale skusali sme bez liekov a injekcii lebo na ne reagujem zle. Tak verim ze to bude uz fajn.

dorotka2013
18. feb 2016

@vanda83 tak snad to pomoze...ja som mala OPU pred rokom v marci! A prvy vklad na zaciatku januara aj ked z vynimkou asi 2 cyklov sme to skusali kazdy mesiac... Teraz mal byt dalsi pokus ale zase nic z neho...dufam ze nebude trvat zase rok kym sa k nemu dopracujem 😢😢😢

vanda83
18. feb 2016

@dorotka2013 ja som sa nastavila na to ze to vyjde 👍. Tiez som si velakrat poplakala, ponadavala a zasa poplakala. Ale to ani jednej z nas nepomoze. Uvidis podari sa to. 😊Ja som bola prve mesiace napata a cakala ze kedy uz...a len som sa stresovala. A nepomohlo. Musime verit ze to vyjde a byt trpezlive a skor ci neskor uvidis!

dorotka2013
18. feb 2016

@vanda83 ved ja viem...ale kazda takato stopka je napor na psychiku...a este ked mi dr povie ze uz nic ine nie je co by sme mohli vyskusat...😥😥😥 Tiez som vzdy 1dc presvedcena ze tentokrat to uz vyjde...a potom to aj tak dopadne na h....o 😞... Ty ako dlho chodis do Car? Kolkate mas ivf?

vanda83
19. feb 2016

@dorotka2013 chodim tam od januara 2015 a bola som iba raz na stimulacii a vsetko mi zamrazili kvoli Ohss. To bolo v srptembri. Od vtedy planuju Ket kazdy mesiac...a tiez stale cakam

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre