ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

musichetta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marrilyn
24. nov 2016

@babusik85 pri ivf je to zbytocne, my sme mali ale naplanovane iui, preto tie vysetrenia. Ak by sa priechodnost nepotvrdila, isli by sme rovno na ivf aj my.

melmel78
25. nov 2016

@musichetta dakujeme za modlitby a verime, ze budu vypocute a splnene, aby nam vsetkym pomohli 😉 . Verim v jedinu vec a to je sila pozitivneho myslenia, ktoru vysielas do vesmiru, aby sa ti to v tejto podobe aj vratilo. Podla tvojho tvrdenia zaznavas medicinsku vedu ako taku, to znamena odsudzujes transplantacie, darovanie krvy, liecbu rakoviny a mnohe ine veci, bez ktorych by tu vela ludi uz davno nebolo.

fatma1
25. nov 2016

Ahojte

Ma tu niektora skusenost s injekciami Prolutex? namiesto Utrogestanu alebo Crinonu pred a po ET/KET?

Dakujem

tinka881
25. nov 2016

Koho caka IVF?ja som dnes podavala ziadost

gabiii22
25. nov 2016

Ahoj tinka , ja uz som začala tretí deň stimulovať a pravdepodobne transfer prebehne na Mikuláša 😊 Ty kedy ides?si v Iscare?

gabiii22
25. nov 2016

Prosím vás mate niekto skúsenosť s orgalutranom?kedy je najlepšie pichat? Zabudla som sa opýtať 😏 Dakujeeem

tinka881
25. nov 2016

Som v Iscare a ty?Len dnes som podala ziadost.Ako dlho to vsetko trva a co to stoji?vam sa nedari?

gabiii22
25. nov 2016

My sme mali dvakrát mimomaternicove prirodzene teraz nemam vajcovody a preto ideme na IVF. Sme tiež v Iscare. My sme boli na 1.konzultacii 2.11 a uz ideme aj na to. Hovorila,ze cca 1500€ nas to vide (doteraz som dala za lieky 330€ a uz by nemali byt žiadne). Poisťovňa nám to schválila hneď,lebo tam mame aj známych. Ale vraj maju schvaľovací deň utorok,tak a do Iscare chodia pre žiadosti tuším dvakrát do týždňa. Vy aký mate problém?

tinka881
25. nov 2016

2x som prisla o babo kvoli nizkej sliznica a furt nedorasta.Neviem ako to pomoze,ked pojdem na umele.Mne dr vravel,ze by nas to malo stat do 400 eur.

gabiii22
25. nov 2016

A idete IVF?nie IUI?to je lacnejšie (ale neviem co to vôbec obnáša) asi ti nastavia liečbu na sliznicu neviem ti v tomto poradiť.

tinka881
25. nov 2016

Na ziadosti bolo IVF.

gabiii22
25. nov 2016

Veď uvidis, nech sa vam podarí 🍀✊

alexa933
25. nov 2016

aj ja zacinam stimulku ku komu chodite v iscare 🙂 gabii22 ,tinka881

nika7787
25. nov 2016

Ahojte kočky, je tu niektorá baba, ktorá sa pripravuje na KET v blízkej dobe?

tinka881
25. nov 2016

K doc.Valkymu.tiez IVF?co ta to bude stat a v com mate problem?

alexa933
25. nov 2016

tinka881 Ano tiez ivf ja chodim k dr Reismulerovej ale teraz pojde na dovolenku tak pojdem k doc.Valkymu ak bude mat v ten termin volne.Povedali nam ze ivf cca 400 € tak uvidime ze sestricka nam povedala ze nech ratame 400 az 1000 ze lepsie je mat bokom viac ze isto to tolko nevinde ale ze radsej tak upozornuju.Ja si myslim ze koli mrazeniu tam ma kazdy inu sumu tazko im to dopredu predpokladat kto kolko bude mat mrazacikov mozno .🙂🙂

babusik85
25. nov 2016

mne stali len lieky 400eur. potom ICSI 500 a + pk. takze cca. 1000 nas to vyslo.

tinka881
25. nov 2016

Kedy si si podala ziadost?dnes ma chytila depka,ked mi povedal,ze mam stale nizku sliznicu.nevies mi poeadit ako moze pomoct IVF aby dorastla sliznica?

gabiii22
25. nov 2016

Ja tiež chodím k dr.reissmullerovej škoda,ze akorat na OPU a na ET ma dovolenku 😔 v pondelok idem k nejakej inej doktorke,ale uz si nepamätám meno.. tak to vam povedali o dosť menej ako nám, tak som zvedavá. My budeme mat asi metódu MACS a ISCI plus ked bude niečo na zmrazenie.

alexa933
25. nov 2016

gabii22 mne tiez na prvej konzultacke povedali ze idem na ivf metodou icsi ze tam mam ratat 1000/1500 eur ale ked som mala ziadost schvalenu a minuly tyzden som tam bola uz nam povedali ze mame ist len na IVF cize to je lacnejsie ze to hradi poistovna tak ze mam ratat tuto nizsiu cenu .Teraz ked pojdem na kontrolu tak sa spytam ako to vyzera ze mne sa viac pozdava metoda icsi radsej zaplatime viac ak to ma mat vacsi efekt. Som zvedava ze dost s nami rozpravala sestricka ze ja som mala termin o 5 vecer a bolo este dost ludi dnu sme sli dako po 6 a to uz ma len pozrela povedala lieky a zvysok nas sestricka zaskolila 🙂

katka17044
26. nov 2016

ahoj prosím a dokedy ma pani doktorka volno?

gabiii22
26. nov 2016

Dva týždne od tohto pondelka

katka17044
26. nov 2016

ďakujem pekne

fesanda7
28. nov 2016

ahojte...ktora podstupila ten nativny ivf? hladam nove reprodukcne centrum a potrebujem radu

babusik85
28. nov 2016

@fesanda7 preco je lepsie nativne? ja to ani nepoznam. je to ako soft?

fesanda7
28. nov 2016

@babusik85 v cenniku maju nativny/soft...co som citala nativny by mal byt bez liekov.....soft je aky?

musichetta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dorotka2013
28. nov 2016

@fesanda7 nativ je uplne bez liekov...soft su nizke davky hormonov... Ale malokde toto robia...

jessx83
29. nov 2016

Ahojte 🙂 Chcela by som sa s vami podelit s mojou skusenostou s IVF (ISCI) v ISCARe v BA kym je to este cerstvre a este si to pamatam 🙂 Takze chodila som k pani dr Tazberikovej, 10 dni som brala GONAL F mala injekcia do bruska (vobec neboli, hlavne ked som si ju pichala sama tak som nic necitila a to som z toho mala fakt zbytocen stresy) brala som najprv 150 a potom 175. Odber vajicok som mala na 12. den a mala som 9 vajicok, z toho oplodnenych pomocou ICSI 7. Rozhodli sme sa pre ICSI nakolko ma manzel zly spermogram, a zo 7 nakoniec boli len 3 ktore mali predlzenu kultivaciu (5dni) dve boli blastocysty a tretie sa prestalo vyvvijat. Tu najlepsie blastocystu mi dali vcera do bruska a druhu zamrazili. Ten tranfer neni moc prijemny ale je to aspon rychlovka. Transfer nakoniec robil pan doc Valky. Teraz uz len cakat ci sa emryiko uchytilo... Chcem len vsetkym odkazat aby sa toho nebali, najhorsie na celom je cakanie a stres kolko vajicok, ci sa oplodnia, ci bude blastocysta, ci som tehotna.... Kazdemu drzim palace a ak mate nejake otazku kludne sa pytajte. Pekny den.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre