ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

lowee
21. feb 2011

halo je tu niekto momentalne?????

lowee
21. feb 2011

@bibi24 ahoj bobiii tebe sa to blizi....stvrtok co??????? c
silnooo ti budem drzat palce by sa patrilo, po tolko snazenia tak.......verim ze tento krat to vijde 😉 tfuj tfuj tfuj

petuska123
21. feb 2011

😉

lowee
21. feb 2011

prosim vas neviete kedysa zacina zo stimulaciou?vzdy v tedy ked je menzes alebo no ponom?asi kazda inokedy ale len prdsa ci neviete .. viem ,ze budem mat 3dnovu tak mi spominal dakujem vam 🙂

bibi24
21. feb 2011

@lowee Dakujem 😉 Inak, ja som ti uz cenu pri ivf pisala do IP, pamatas 😉
A so stimulaciou sa zacina (aspon v iscare) na 2. den menstruacneho cyklu.

@kaciatko81 Ako? Uz stimulujes? 😉

nemko
21. feb 2011

@bibi24 ako sa mas? kedy ides na krvicku?

bibi24
21. feb 2011

@nemko Ahoj 🙂 Mam sa celkom fajn az na to, ze sa mi blizi vysledok (na krv idem vo stvrtok) a zacinam sa bat. Vzdy je lepsie mat aspon malu nadej, ako ked mi oznamia negativny vysledok 😒 Bojim sa preto aj testovat. A inak, prestali ma boliet prsia, zato ma v piatok zacalo pobolievat podbrusko tak, ako ked mam kramy. Normalne sa chodim pozerat na wc-ko ci som nedostala.

nemko
21. feb 2011

@bibi24 hlavu hore a ziadne negativne myslienky - vyjde to !!!!

lowee
21. feb 2011

@bibi24 ja viem ale potrebovala som este nieco vediet , okrem toho a nemas zaco 🙂

sneznicka
21. feb 2011

@bibi24 ahoj, pozrela som, co je tu nove, uz len obcas nakuknem, kedze sa ma to take dva mesiace este nebude tykat. 😒 Ale Tebe sa blizi vysledok, nech je skvely!!!! Budem vo stvrtok drzat palce 😉

bibi24
21. feb 2011

@nemko - ja viem, ved sa snazim 😉 Ale tak, ved vies ake to je, ked ta stale sprevadza len neuspech.....

Ty si spominala, ze zacinas...kedy presne?

bibi24
21. feb 2011

@sneznicka Dakujem aj tebe sneznicka 🙂 Ste velmi zlate baby, bodaj by sa to, co mi zelate, splnilo 😉

nemko
21. feb 2011

@bibi24 asi v piatok, v stredu dostanem menzes ( ten mam ako hodinky) a v piatok sa chystam k Valkymu na kontrolu a pre protokol a ideme do toho....bojim sa, velmii sa uz teraz bojim, ze to nevyjde.....preto si dam od konika oddych lebo citam tu vsetky mozne skusenosti a potom vidim neg koniec a psychika je velka sv..a

bibi24
21. feb 2011

@nemko Ja presne viem ako sa citis. Uplne. Snaz sa byt teda v maximalnej pohode, hlavne psychickej....
Aj ked, tiez som si nie ista, ci to je zarukou uspechu, pretoze ja som do tohto ivf isla plna nadeje, verila som, ze vsetko bude super, ze nebudem mat ohss, ze proste budem uspesna. Ja viem, este neviem vysledok, ale priebeh ivf vobec nebol taky ako som si predstavovala - 2 vajicka, 1 embryjko. Tak ja uz neviem, co preto musim urobit....

nemko
21. feb 2011

@bibi24 mame to tazke, ale raz sa dockame...a ty uz onedlho - vo stvrtok 😉

bibi24
21. feb 2011

@nemko No veru, normalne otehotnenie mne uz pripada ako zazrak.
Tak ta berim za slovo, ale len pod podmienkou, ze o par tyzdnov ma nasledujes 🙂

nemko
21. feb 2011

@bibi24 no dufam, ze o par tyzdnov sme aj v inej teme s inym "problemom" 😉

andysok
21. feb 2011

@nemko schvaľuje ja som od vlozenia až po 12ty týždeň na kona nepachla ak si dobre pamätám ,niečo na tom bude

nemko
21. feb 2011

@andysok ja sem nepachnem uz po prvej injekcii 😀

andysok
21. feb 2011

@nemko drz sa 😉

nemko
21. feb 2011

@andysok dakujem

gabikasz
21. feb 2011

@andysok
@nemko uplne s vami dievčence súhlasím,neprospieva to ani mne,môj muž mi nadáva denno denne a dnes som mala snehobiely test a to ma odrovnalo ,vo štvrtok idem na krv tak to bude deň!!

eevulikk
21. feb 2011

@nemko ahoj, pozajtra by som mala začať. mám z toho strach, ale véééééľmi sa teším 😀

simonini
21. feb 2011

Ahojte dievcence 🙂 pozdravujem Vas vsetky. Konecne sa citim fajn a voda v brusku pominula. Ohss je otrasna vec, normalne sa tesim na dnicky 🙂)).

holly74
22. feb 2011

@simonini Ahoj, Simi, som na Teba už myslela kde si, čo je s Tebou...Sa teším, že už je lepšie, .... a ako sa majú embryjká?

simonini
22. feb 2011

@holly74 Ahoooj no uz som sa konecne rozhodla aj robit 🙂, po ohss ani stopy. Ako sa maju drobci? Su na lyzovacke v mrazaku😀 😀 😀 , tak im je zrejme fajn. Vies, co inak uplna sranda? Mam pocit akoby som mala dostat kramy, ale tie mam dostat az o tyzden a pol. Inak ako sa mas?

yeliel
22. feb 2011

@lowee no moja ja som bola na ICSI ale to sa vazne neda porovnavat ja som teraz pri poseldnej stimulke dala za injekcie cca 490euro ale ja potrebuejm velke mnozstva hormomnu lebo inac nenastimulkujem nic ☹ .tentokrat sme nadavali ani predlzenu kultivaciu ani mrzati lebo nebolo co..
Pri prvom IVF sme mali aj mrazenie aj predzenu kultivaciu plus 10 napichnutych vajicoak to je to ICSI takze vsetky tieto vykony nas stali 635eur.
Ty stale chces pribliznu cenu ale to sa neda u kazdej je to individualne ak budes mat menej vajok ta cena je nizsia v tom ti napovie cennik co som ti spminala 😉
Takze cenu naozaj mozes vediet az ked sa do toho pustis podla toho kolko vcielok bude treba,ci kolko vajok atd..inac ti uz pomoct neviem 🙂

holly74
22. feb 2011

@simonini No, ja momentálne kultivujem "pôdu" v maternici, o týždeň idem na kontrolu či je ok a plánujem že pôjdem aj na transfer...pevne verím že aspoň 1 embryjko sa po rozrazení bude deliť, decko jedno nezbedné 😀 😀 😀

simonini
22. feb 2011

@holly74 🙂) ja vlastne ocakavam dnicky a potom budem tiez pripravovat telo, ked pojde vsetko podla kalendara, tipujem ze v zaciatkom marca mam ket. Dnes sa citim uplne na prd, som nespala ani minutu ....

mili78
22. feb 2011

ahojte babenky...konecne doma z nemocnice...hyperstimulák odišiel do Prčíc 😀 cela som dopichana od infuziek a fraxaparinu...zajtra musim ist este na hematologiu, na krv, ci je potrebne pokracovat s fraxaparinom...a este cakat do pondelku na vysledok...to je najhorsie ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre