ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

muchotravka166
7. apr 2013

@ada83 nevadiii ja mam hlad hahah

elle81
7. apr 2013

@muchotravka166 sak kupila som si aj vitaminy...ja neviem 😒 keby clovek vedel ze co by bolo dobre, urcite by to urobil, ale nikto nevie preco to je..

elle81
7. apr 2013

@fantinka no ved uvidime...a este je otazne, ci to jedno embrijko co tam mame aj vobec prezije ked ho rozmrazia 😒

fantinka
7. apr 2013

@elle81 musíš veriť, to je celé...

muchotravka166
7. apr 2013

@elle81 no ale teraz vazne co pisala fantinka naozaj toto som pocula aj ja to ket ze asi lepsie lebo nie si zblbnuta ale keby to aspon takto robili ze vies mozno len ket

katulka25
7. apr 2013

@elle81 drzim pakce

elle81
7. apr 2013

@muchotravka166 no ved uvidime, co povie ket ak sa vobec uskutocni, ale dufajme ze ano 🙂

elle81
7. apr 2013

@katulka25 dakujem 🙂

elle81
7. apr 2013

@fantinka ved verim 🙂

muchotravka166
7. apr 2013

@elle81 a co ti zostalo zamrazene? noo vsak ja neviem inak kolko si mala mrazakov, toto je strasne ked malo zostane na zamrazenie

muchotravka166
7. apr 2013

@elle81 inak ty si kedy bola na et?

elle81
7. apr 2013

@muchotravka166 jedno embrijko mi zostalo a to som bola stastna jek blcha, lebo pri prvom mi nezostalo nic

elle81
7. apr 2013

@muchotravka166 28.3.som bola na et po pk

muchotravka166
7. apr 2013

@elle81 ty kokos vau a ake ti zostalo?

muchotravka166
7. apr 2013

@elle81 aha 8 dni po mne inak ale ty si mala kolko vajicok?

elle81
7. apr 2013

@muchotravka166 naaa ackove 🙂

elle81
7. apr 2013

@muchotravka166 6 vajok som mala z toho 5plodnili prezili styri z toho sa len tri vyvinuli a dve mi teraz vlozili a jedno islo do mraznicky....dobra postupka nie? 😀

muchotravka166
7. apr 2013

@elle81 odpadnem to skoro ako moja ale tvoja totalna ty kokos 654321 , no ja som mala 5 oplodnenych, 3 zostali do dna transferu dve mi vlozili a jedna morula zostala a na druhy den uz nebola ani na zmrazenie takze nulu mam na konte ale vnutri aspon dve no len vies u mna to je ine, zo mna nevedia produkovat nic a kebyze zase mam cakat na darkynu to je zase 3 mesiace mozno aj viac atd zlozite to je u mna ale tak uvidime dufam ze mam dve deti lebo ma picne fakt, strasne tuzim mat dvoch potomkov, ale mozno tu vyzeram uz ako magor ze som posadnuta, co by ine dali za jedno , jasnee ze jedno tam urcite je ked mi stupa hcg ale potesila by som sa aj dvom, pretoze nechcem mat nesurodencov atd to je zlozite to pochopi clovek so slyhanymi ovariami

ada83
7. apr 2013

@elle81 ahoj tebe chceli dat 1 do mrazaku lebo mne nechceli 1 mrazit ze 2 zamrazia a 1 vlozia

elle81
7. apr 2013

@muchotravka166 aale chapeme to aj mi, ja by som bola na tvojom mieste taka ista a myslim ze kazda jedna, ved je to logicke, ved ked maju byť surodenci tak nech su vlatny ked je taka moznost.

elle81
7. apr 2013

@ada83 aj mne tak chceli ale ja som trvala na vlozeni dvoch az mi doplacu bolo 😀 a Valky potol len prikyvol 🙂

elle81
7. apr 2013

@muchotravka166 a teplotu si si meriavala? mala si zvysenu?

muchotravka166
7. apr 2013

@ada83 ahoj aj mne chceli jedno dat do mrazaku vazne po jednom zamrazit ale neprezila ta morula

muchotravka166
7. apr 2013

@elle81 pockaj teplotu kedy? po et? no mala som zvysenu aj som horela alebo co sa mi zdalo aj ma zima triasla a potila som sa potom a tak

muchotravka166
7. apr 2013

@elle81 no vsak praave to ze vlastny surodenci, ja som sa pytala sestricky ci vedia znova zohnat tu istu darkynu keby som chcela o rok surodenca ze neni to mozne, takze to nechcem nikdy clovek nevie co sa stane, takze dufam ze tam mam dve zdrave deticky a moje samozrejme 😉 no a uz aj to ze luto mi je aj tych chudacikov co to neprezili, pre mna uz to boli zive tvory, a aj ten pocit ze dali mi dve a jedno by umrelo alebo sa vstrebalo chudacik moj

elle81
7. apr 2013

@muchotravka166 no a to je zvlastne, lebo aj ja som si zacala merat a mavam zvysenu a tiez mi je stale zima.....dobre tomu telu hrabe...

muchotravka166
7. apr 2013

@elle81 ty kokos to teda je divne naozaj no ale ja som sa fakt potila cikat chodim vsetko mi bolo aj zima noo ale ja zase som nemala inekcie nic ja som sa pripravovala ako na ket takze to tym asi nebude no som zvedava ze co to moze byt tentokrat pre teba

elle81
7. apr 2013

@muchotravka166 ktovie, preco ti nemozu dat tu istu darkynu 😕 , a jasne ze to cloveka mrzi ked sa prestanu vyvijat alebo ked sa aj hotove babo vstrebe ale tak to ma byť.............a jasne ze su tvoje, ved vy si ich vynosis 🙂

ada83
7. apr 2013

@elle81 sa sa tiez trvala na 2 ale embriologicka povedala ze jedno a ja stale ze 2 ona potom ze pockame na dr a co ona povie a nez prisla dr tak sestricka taka ta mala ciernovlasa mi stalle hivorila ze 2 nie je dobre a odhovarala ma a potom ked prisla dr tak sa pytala ze kolko ja ze chcem 2 ale embriolo. Mi chce dat 1 a potom sa rozpravali spolu a od toho okienka dr ze 1 tak som potom ostala uz tiho

elle81
7. apr 2013

@muchotravka166 sak uvidime co bude so mnou..a ked sa ide na ket,tiez sa beru neake lieky?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre