ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ester1710
14. okt 2014

Ozaj a zabudla som. Iscare na Slovensku končí, preberá ho Reprofit, Macháč povedal, že budúci rok, len neviem kedy presnejšie. Aj som sa pýtala, že či s lekármi z Iscare /vtedy by to bolo pre mňa bezpredmetné/, ale vraj nie, že oni tam budú chodiť 🙂

evadek
14. okt 2014

@alexia17 ani problem zo stitkou..ani ine ochorenie?...nechapem..treba pozriet vsetky vysledky co mas....plus tu genetiku....jaaaj....co my zeny musime vsetko sledovat..uz si myslis, ze mas vajka..a potom ziadne embrijko:(

evadek
14. okt 2014

@ester1710 to som pocula aj ja...ze oni tam budu len chodit...tak to bude asi vsetko po starom..neviem

evadek
14. okt 2014

@ada83 no vidiiiis..🙂..uz si inak v praci?

ester1710
14. okt 2014

@evadek No to je tak, že Reprofit vlastní Babiš a teraz kúpil aj Iscare, takže som fakt veľmi zvedavá, ako to dopadne.

evadek
14. okt 2014

@ester1710 aj ja..vcera sme akuratne o tom s chlapom kecali🙂

alexia17
14. okt 2014

@evadek
@ester1710 akoze nebudu uz v Iscare sucasny lekari ale budu chidit brnaci? To ako xu stihat. Inak je to pre nas na nervy, nevies na com si

@evadek nic , neviem sice kde sa robia testy ma stitku ale ne, nic. Mam slabu imunitu. Musis aj za dr sledovat, bo maju toho vela a zabudaju komu co naordinovali

evadek
14. okt 2014

@alexia17 co to znamena slaba imunita?...beries nejake lieky?...
Za ktoreho dr.?...

alexia17
14. okt 2014

@evadek ak prejde okolo mna daky alergen tak som hned chora, resp boli ma hrdlo. Lieky neberiem, ale jesen mi nerobi dobre mala by som navstivit imunologa.
Co z dr?

ada83
14. okt 2014

@alexia17 podla mna asi ich budu zaucat cesi ako to funguje u nich a nasi budu chodit asi tam

ada83
14. okt 2014

@evadek idem az od pondelka chodim este s nohou k dr a na rehabku a od pondelka asi do prace aj mrcha je dost bolestiva

alexia17
14. okt 2014

@ada83 teraz su malo v Car a ked budu xodit do ciech, kto tu bude ordinovat ;)

alexia17
14. okt 2014

@ada83 kedy sa xystas za Lenkou?

ada83
14. okt 2014

@alexia17 po kramusoch dnes zacali tak uvidime asi ten dalsi tyzden

evadek
14. okt 2014

@alexia17 tu poslednu vete v predchadzajucom prispevku som nepochopila🙂
Aha...tak podla mna toto by mali riesit..a reprodukcnu imunologiu si mala ok?

evadek
14. okt 2014

@ada83 och...tak dovtedy mozno i Sindy porodi..pekne si odpocin....naber vela sil..do dalsieho boja🙂

alexia17
14. okt 2014

@evadek ty si sa ma pytala za ktoreho dr? Tak pytam co za dr.? ;)
Hej co mimbralimv Car krv na imunologiuntak OK

alexia17
14. okt 2014

@ada83 pojdes k nej ci rozmyslas nad tym Brnom?

evadek
14. okt 2014

@alexia17 ch tak potom ja neviem....ale ake mas amh?...to by mohol byt problem...

toto si pisala, ze co si tym myslela, ze kt. mudr. ?

toto si napisala: Musis aj za dr sledovat, bo maju toho vela a zabudaju komu co naordinovali

meaningful
14. okt 2014

Ahojte, ja som pocula ze to pre iscare bude vyhodne, ze ich kupili, ze budu mat viac financii na kupu novych pristrojov, vymenia si skusenosti a ze to bude fajn. Ale dufam ze to tak bude. Ja sa chystam na kontrolu po neuspesnom IVFku vo stvrtok, tak sa tam popytam.
Neviete mi poradit kedy sa da ist na Ketko? uz som odkramovala a chcela by som ist dalsi cyklus ... cca o tyzden.

alexia17
14. okt 2014

@evadek vseobecne lekari, v Car urcite vzdy si citaju co ki robili.
AMH mam hranicne tusim 0,9. Ved toto, ze co?!
Teba co caka teraz v Brne?

evadek
14. okt 2014

@alexia17 to nie je vobec zle🙂 Ja teraz ivf ...a ja dufam,ze uz nic...)ja mam hematologiu,reprodukcnu imunologiu , hormonal. profil ..uz asi len genetika chyba...

alexia17
14. okt 2014

@evadek tak kde je "pes zakopany"? Kedy ides na IVF? A mas vsetko OK?

evadek
14. okt 2014

@alexia17 taaak spravene mam vsetko..a z toho viem,ze mam nejake mutacie-to znamena budem si musiet pichat clexane od prveho dna stimulky...
A inak mam protilatky na stitnu zlazu..zvysene cytokíny a protilatky na spermie-to je imunologia...
Inak mam slabu endometriozu (dufam,ze slabu) a myom....takze pestre...V novemb. koncom oktobra zacinam stimulovat🙂

alexia17
14. okt 2014

@evadek tak to mas fakt pestre, ale ked mas na to lieky tak snad to uz bude dobre a v Brne nadstavia dibru stimulku ;)

ada83
14. okt 2014

@alexia17 pojdem k nej opytam sa asi na tu genetiku a ked budem vediet viac objednam sa do brna

evadek
14. okt 2014

@alexia17 tak tak..pestre..a lieky na vsetko mam a uz vyse mesiaca beriem..tak uz len verit 🙂

demi2
14. okt 2014

@marculik no ked by sa to stihlo, tak by som to rada stihla este tento rok 🙂

alexia17
14. okt 2014

@ada83 genetika su vysledky ze az 2 mesiace. My uz mame 2 tyzden od genetiky. Ide to pomaly , ale zas pstatne rychlo

ada83
14. okt 2014

@alexia17 to musis mat navrhnute od dr ze genetika? No uvidim ak pojdem k lenke co navrhne a ci nas tam posle

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre