ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

lucia2505
27. nov 2012

@linddi Ďakujem, to isté želám aj tebe 🙂

csokasi
27. nov 2012

@katla My mame problém obaja takže sme si jedna jedna a chodíme k doc. Valkymu. No uvidim necham si to ešte premyslieť, lebo žiadosť sme podpisovali min. štvtok. Popripáde sa dohodnem s polovičkou.
Tak držkam pršťoky aby to tento krat vyšlo a splnim sa ten naj sen ...

csokasi
27. nov 2012

Kočky ešte by som sa chcela spýtať aku mate úspešnosť s IVF. Ja mam polycystické vaječníky a polovička ma málo plavcov. Dik za všetky postrehy.

katulka25
27. nov 2012

@denulka85 tak snad to bude vsetko ok. pekne sa ti zmensili. a kedy ides do iscare?

denulka85
27. nov 2012

no ja idem 4.12 orano tak som zvedava ze co povie lekarka ze kedy bude vklad som dost nervozna len dufam ze sa trocha este zmensia dovtedy 🙂 a ti kedy budes mat asi ten vklad? tento rok?

katulka25
28. nov 2012

@denulka85 ahoj, no tazko povedat ci to bude tento rok. pretoze valky mi povedal, ze vklad sa robi na 21 DC. Mrcha ma prist 11.12, cize by to vychadzalo na silvestra. len valky to moc nechce riesit medzi sviatkami, pretoze tam tie pristroje na rozmrazenie maju len v takej pohotovosti, takze uvidiem kedy mrcha pride a podla toho sa dohodneme. ved uvidim v stredu co povie. to bude aj prva kontrola po OHSS

denulka85
28. nov 2012

@katulka25 kedy sa robi transfer 21dc ako decembra? ja som male teraz 19.11 a 4.12 idem lattakovej aj ja som zvedava ze co povie ale ja by som to uz chcela teraz :D 😝

katulka25
28. nov 2012

@denulka85 no vklad sa robi vzdy 21 den cyklu, a mne to bude vychadzat az na silvestra, lebo mrcha ma prist 11.12. tebe to mozno vyjde uz teraz, nam asi nie :(
a lattakova ti nic nepovedala?

denulka85
28. nov 2012

@katulka25 nie nic mi nehovorila len tolko ze sa mam objednat dva tyzdne po menzese na kontrolu tak ked som mala 19.11 a 4.12 idem na kontrolu tak ja mam 21den cyklu na 8.12 ked to dobre ratam nie?

katulka25
28. nov 2012

@denulka85 podla mna 10.12 ti to vychadza, prvy den cyklu je mrvy den mrchy. tak mozno ti v utorok povie dobru spravu 🙂 budem silno drzat palce

denulka85
28. nov 2012

@katulka25 jezis ti si ma teda potesila 😅 len neviem ci mi to daju teraz medzi sviatkami vzdy som sa tesila na sviatky ale teraz by som ich najradcej posunula o mesiac neskor... dakujem ti velmi pekne aj ja vam drzim silno palceky 😉

katulka25
28. nov 2012

@denulka85 no ja som na tom podobne, ked som sa dozvedela ako to cele prebieha. ale nevadi. sviatky este pooslavujeme a v januari ideme nato 🙂 dovtedy musim riadne pocvicit bruchu, lebo ho uz mam hrozne a vela ludi si mysli, ze uz som tehotna :(

denulka85
28. nov 2012

@katulka25 moja to poznam ja mam brucho ako balon od inekcii uz sa trocha zmensilo ale uvidime juj nech je 4ho mozno sa dozviem co bude dalej uz som dost cakala :(

katulka25
28. nov 2012

@denulka85 jaaasne ze vsetko bude ok. musime mysliet pozitivne 🙂 ja uz som tiez hotovoa z tolkeho cakania a sklamania :( tri potraty ma celkom znicili. a toto cakanie ma tiez trosku ubija

denulka85
29. nov 2012

juj tak to mi je luto ☹ nevedela som to. ale nac cas uz coskoro pride tak sa tesim mech je uz utorok museme to zvladnut 🙂
@katulka25

martinazvo
29. nov 2012

ahojte... prepacte, viem ze to tu je niekde napisane, ale neviete nahodou ako si sledovat vo VsZP, v akom stave je schvalovanie ziadosti na IVF, pripadne kto to tam ma na starosti? dakujem vam za pomoc 🙂

ada83
29. nov 2012

@martinazvo ahoj tu mas cislo 20824700 tam ti to povedia

martinazvo
29. nov 2012

@ada83 dakujem pekne 🙂

katulka25
29. nov 2012

@denulka85 ahoj, uz som sa z toho nejako spamatala a verím že coskoro sa uz budeme tešiť aj my 🙂

denulka85
29. nov 2012

bodaj by si mala pravdu * 😉 tak teraz uz len cakat na nasu stastnu hodinu :D
@katulka25

lucia2505
29. nov 2012

@csokasi Ahoj, u nás je len taký problém, že ja nemám vajcovody, inak ostatné všetko v pohode, spermiogram ukážkový a prvý vklad mi nevyšiel, čaká ma KET. Je to individuálne, poznám babi, ktoré majú len taký mini problém ako ja a nevyjde im to na prvý krát a sú také, čo majú vážnejšie problémy, tak ako ty a vyjde im to na prvý šup. Ale lepšie je pozerať sa na to realisticky a pripraviť sa aj na prípadné sklamanie, nie každému to hneď vyjde, aj keď každá v to dúfame.

eva76
29. nov 2012

Ahoj, nám sa to podarilo až na 4 krát. Ale stálo to za to. A keby som to mala zopakovať, neváham ani minútu. Verím, že raz každá z Vás bude v rukách držať ten uzlík šťastia. Takže hlavu hore a myslieť pozitívne, viem je to ťažké ale raz to určite vyjde.

lucia2505
29. nov 2012

@eva76 Ahoj...máš na mysli 4 ivf alebo 4 vklady??

eva76
29. nov 2012

@lucia2505
ahoj, 2 krát sme začali úplne od začiatku, nakoľko pri prvom som mala dozreté len 1 vajíčko. Druhý krát to bolo 10 a z tých nám to vyšlo na 3 pokus.

lucia2505
29. nov 2012

@eva76 tak chvalabohu, že sa podarilo. A keď sa môžem spýtať aké embryjká ti vkladali, keď to vyšlo? Myslím koľko bunkové?

eva76
29. nov 2012

@lucia2505
to presne neviem, náš malý má už 20 mesiacov.

lucia2505
29. nov 2012

@eva76 tak gratulujem a nech ste zdraví a šťastní 🙂

katulka25
29. nov 2012

@denulka85 juuj ani nehovor, ale verim, ze uz sa blizi a coskoro uvidim bublinku na sone aj ja

lucia2505
30. nov 2012

Babule ako ste to mali s KETom? Ja mám teraz menzes po neúspešnom ET a myslela som, že hneď ďalší ms môžem začať s prípravou na KET, ale sestrička mi dnes povedala, že ešte by mal prejsť aj celý ten ďalší cyklus a vlastne až ten tretí cyklus môžem začať s prípravou. Mala som krátky protokol. Ako ste to mali vy?

karkana
1. dec 2012

@lucia2505 ano, aj ja som tak išla na KET,dva krát menzes a ten tretí som začala už lieky užívať 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre