ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

evadek
13. máj 2014

@ada83 ..aj ja mam yorkshira...z utulku🙂 Psika..ale toho najvacsieho...8 kg ma....vysoky je🙂 ...fesak a strasny maznak to je...a zavislak na mne.)) ...a tiez je tvrdohlavy..500 krat mu niekedy mozem nieco povedat...aj tak si spravi po svojom🙂))
Takze to mala byt terapia ...a teraz sme 10. maja oslavovali spolu tri roky....ale v centre sme len od januara....

ada83
13. máj 2014

@evadek no moja ma tiež 5 kg a to ked som ju kupovala mala mať do 2 aj ma už pár krat kúsla naposledy ma kusla do novy ked som ju zalahla v posteli my ju máme Od 8 týzdnov z voderad

evadek
13. máj 2014

@ada83 🙂)))) tak takyto akcny moj nie je....on sa len ceri ....ked ho hresim...🙂..este ma nekusol...ale vymysla tak ci tak dost...🙂
ozaj nad Brnom si nerozmyslala?...ja dost...ale najprv som si povedala, ze dam sancu tu na SR ..a uvidime...
Kolegynka bola v Brne uspesna na prve IVF ....a to bola softka...

ada83
13. máj 2014

@evadek aj hej ale to cestovanie

ada83
13. máj 2014

@evadek potom daj vediet ako si zajtra dopadla

evadek
13. máj 2014

@ada83 och uz teraz mam obavu..:(...neviem ci su to tie hormony, ale je mi do placu...zo vsetkeho...Tak hadam to prejde...a bude vsetko ok...som dnes nepouzitelna...

ada83
14. máj 2014

@evadek to budu tie hormony ale musime to vydržať nic ine nam neostava 🙂

evadek
14. máj 2014

@ada83 len sa to prenasa na vsetko..na vztah...sex....a tak.....Hej...musime...🙂..Tak som zvedava...

ada83
14. máj 2014

@evadek drzim palce

lucka2405
14. máj 2014

Dievcata prosim vas, ked mam ist po ms na hysteroskopiu k docentovi a on dnes robil iba od 7.00 do 8.00 mozem sa objednat iba na recepcii?? Mne totizto povedal, ze to naplanuje on, takze ci mam volat az zajtra ked tam bude cely den?? Dnes som 2 DC, zazrakom bez hormonov iba na metformine a inofolicu a aj ovula bola no tak aspon nieco sa deje🙂

evadek
14. máj 2014

@ada83...dakujem...az na 15.00 tam idem...

ada83
14. máj 2014

@lucka2405 skorej sestrickam zavolaj oni ti povedia

evadek
14. máj 2014

@ada83 takze v piatok ideme.ň ...mAM Tam prist okolo 10.00 ...tak som zvedava..mam dve vajicka..Som si citala aka je uspesnpost..tak skusim zbytocne vela neockavat..a uvidime..
Ty ides tiez v piatok, ale skor...budem mysliet na teba, aby bola cysta prec...

ada83
14. máj 2014

@evadek ja som tiez isla na iui ze na 10 a zobrala ma o 12 a tiez som mala 2 vajka iui moc nie je uspesna ale tebe moze pomoc 🙂 preto som sa dala hned na 8 este nebude rozbehana dr dam ti potom vedie ako som dopadla aj ty daj potom vediet tak dnes pichas pregny o 22 🙂

evadek
14. máj 2014

@ada83 a vraj dnes mame mat sex..a to mi kolegyna vravela,ze trojdnova abstinencia..nejak to nesedi🙂)))
Ved tak to aj beriem, ze uvidiiime..viem aka tam je uspesnost...a ked nepodari..ideme znova...a znova...a potom ivf...nevzdam sa len tak lahko🙂
fuuuuha...tak tam skusim prist skor..09.30....hmmm...cakat mi moc nechce...ale navadi🙂
Presne tak..picham..tak uvidime...
Tak som zvedava ako dopadnes....a dufam,ze coskoro sa tam znova stretneme 🙂

ada83
14. máj 2014

@evadek ja som tiez isla na iui ze na 10 a zobrala ma o 12 a tiez som mala 2 vajka iui moc nie je uspesna ale tebe moze pomoc 🙂 preto som sa dala hned na 8 este nebude rozbehana dr dam ti potom vedie ako som dopadla aj ty daj potom vediet tak dnes pichas pregny o 22 🙂

evadek
14. máj 2014

@ada83 tak pregnyl pichnuty..pocit,ze by mmala prist ovulacia zatial ani nemam..uvidime...

ada83
15. máj 2014

@evadek to pride ten pocit nsjhorsie to bude zajtra. Na tej koze to je pocit ked ta boli cele vnutro 🙂

ada83
15. máj 2014

@evadek kde si si ho bola dat pichnut

evadek
15. máj 2014

@ada83 ...teraz ma zacalo boliet brucho ako tesne pred menzes...ale zatial to zvladam...

evadek
15. máj 2014

@ada83 sama som si ho pichala..ako aj merional....

ada83
15. máj 2014

@evadek nekazala ti is na pohotovos

evadek
15. máj 2014

@ada83 nie...pytala sa ako som zvladala pichat merional..ja som povedala,ze zvladala a pichla som si to sama...
A ty si si nepichala ani merional ani pregnyl?

ada83
15. máj 2014

@evadek mne pichal merional rasto bovilo ho to a pregnyl ked som povedals ze si ho pichnem sama alebo rasto pozrela na mna a povedala andrea do svalu si chcem pichat doma to nie pekne na pohotovost za sestrickami daju papier ale aj tak mi ho pichla mama nakoniec do zadku lebo rasto mal nocnu

evadek
15. máj 2014

@ada83 ja osm to mojmu nechcela dovolit..bala som sa🙂 a pichala som merional do brucha...a Pregnyl taktiez....
Tak to nechapem...mne povedala, ze ako to zvladam...ten Merional...a ona,ze si mam takito pichut aj Pregnyl...haluz...

ada83
15. máj 2014

@evadek no vidis lebo je potom ovitrelle a ten sa picha do brucha tebe dovolila do brucha mne len do svalu sranda 🙂

evadek
15. máj 2014

@ada83 mam s toho zmiesane pocity teraz..ale dufam, ze to je ok 🙂 ved som si aj citala ,ze sa to moze pichat aj do brucha aj do svalu...
Mozno mala nejaky dovod...🙂..

ada83
15. máj 2014

@evadek nesiac pre tym sme skusali doma tiez michala som merional a potom dala pregnyl a vtedy povedala len ze treba ist na pohotovost a nic ani papier mi nedala tak sme to pichli do brucha tiez a dalsi mesiac bolo potom do zadku inac bojim sa na zajtra ja mam vzdy den pred lekarom a v ted ten krci v bruchu preto radsej tam idem s rastom a potom od stresu chodim furt na wc 😀

evadek
15. máj 2014

@ada83 faaaakt?🙂)) tak to ja nieee...Al ked idem zubarovi mam velke brusne problemy🙂)))velmi velke...a strach...
Ale inych dr. sa nebojim a nemam ani stres...
Tak vidim,ze to robi rozne ... musim sa jej opytat kde je najlepsie pichat pregnyl..ci brucho alebo zadok...a aky tam je rozdiel..🙂
Inak ja sa jej vela pytam...ale ked nechcem nic zanedbat...🙂)

ada83
15. máj 2014

@evadek ja ani moc nie ona vwla toho povie sama ked som mala opu a vklad ten robil valky a ten skoro nic nepovedal az ked som isla potom na kpntrolu k nej tak som zisrila ze boli vajka nekvalitne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre