ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

dejna0412
22. máj 2014

Ahojte Dievcata🙂 takze dnes som urobila moj prvy krok🙂 objednala som sa Do Iscare🙂 po dlhooooooom rozhodovani som konecne spravila krocik dopredu🙂stale som uvazovala, ze do ktoreho centra pojdem! Iscar vyhral🙂Pani recepcna bola super🙂 velmi prijemna Mila a hlavne srandovala somnou🙂 hned ma dala k Dr.Valky, ani sa ma nepytala, ze ku komu chcem ist.My z manzelom zijeme mimo Sk.Tu u nas v Ch ma liecili Stale tabletkamy...injekcie a dokola to ist. Podla nich sme obaja zdravy! Takze po 3-roch skusania sme sa rozhodli,ze podstupime ivf na Slovensku!tak som und Happy, ze konecne sme sa posunuli dalej🙂 inak Termin mame 11.7.:)
Chcela som sa Vas dievcata spytat ako dlho trava ten proces?
dakujem Vam za kazde info🙂)))

katkacernakova
22. máj 2014

@evadek Dr. Valky, mna hned dali k nemu, kedze som tam nikoho nepoznala.

katkacernakova
22. máj 2014

@cucoriedkacucoriedka ja sa už na to liečim dlhodobo, užíbam L-Thyroxine 75. Aj sestra ich brala, ona otehotnela bez problémov, mala šťastie 🙂

katkacernakova
22. máj 2014

chcem sa vás niečo spýtať, o tom som tu ešte nenašla info. Pred ivf sa robia aj predoperačné vyšetrenia?

ada83
23. máj 2014

@katkacernakova hej robia lebo je b narkoze

ada83
23. máj 2014

@dejna0412 tesim sa s tebou a dufam ze sa tu na sk posuniete dalej 😉

zuzullik1001
23. máj 2014

Baby držím
Vam palce moc na ISCAR pomohol teraz mame krásnu 9 mesačnú princeznú :*

smejlicka
23. máj 2014

este otazocka...za co vsetko platite a priblizne kolko?

ada83
23. máj 2014

@smejlicka 1 ivf s doplatkami aj s liekmi stoji cca 1000 eur

smejlicka
23. máj 2014

a cca za lieky sa kolko plati?

dejna0412
23. máj 2014

Ada83 dakujem ti velmi pekne🙂 dufam aj ja, ze sa nam to na sk podari🙂 drzim aj tebe silno palce aby sa ti konecne splnil tvoj sen🙂

katkacernakova
23. máj 2014

@ada83 to znamená, že treba ísť na vyšetrenie aj k internistovi? na EKG atď.? bola som tam pred pár týždňami kvôli laparke 😖

ada83
23. máj 2014

@katkacernakova ak si mala laparku v iscare tak ti plati 6 mesiacov interne

ada83
23. máj 2014

@smejlicka ja som platila za lieky 280 eur a zalezi od davky hormonov ktore pichas

ada83
23. máj 2014

@dejna0412 dik dufam ze tento rok sa to podarí konečne 🙂

smejlicka
23. máj 2014

@ada83 a to len ked sa ide na umele..? ci aj na upravu cyklu?

ada83
23. máj 2014

@smejlicka na umele alebo iui a zalezi co ti predpise tam sa menej plati

smejlicka
23. máj 2014

@ada83 aha dakujem 🙂 a neviete nahodou baby co znamena endometrium 9mm? vcera som bola na gynde a pichla mi vyvolavacku

kikuska_wedge
23. máj 2014

@katkacernakova pred odberom vajicok sa robia. Lebo odber sa robi v celkovej narkoze. Pred vkladanim embrijka netreba.

kikuska_wedge
23. máj 2014

@smejlicka endometrium je sliznica (vystelka) v maternici, v ktorej sa uhniezduje embrio. Pri menstruacii sa vylucuje von. Po zacina rast nove.

smejlicka
23. máj 2014

@kikuska_wedge hej hej to viem len co znamena ta 9 ci prichadza menzes alebo ee 🙂

kikuska_wedge
23. máj 2014

@smejlicka to neviem, len ze pri 9 mm, uz moze prist k uhniezdeniu

smejlicka
23. máj 2014

@kikuska_wedge no ved uvidim ci pride mrcha alebo nie 🙂

dejna0412
23. máj 2014

@ada83 drzim ti silno palce!!!!ja to doprajem kazden zene ktora nemoze mat miminko!moja sefka bojovala 10.r o deti...nakoniec klapla darkina ....hned na prvy sup zostala tehotna🙂ma krasne dvojcky...neuveritelne ako sa podobaju na nu🙂inak chlapci maju 14 mes.a moja sefka bude mat v Auguste 50.r 🙂

ada83
24. máj 2014

@dejna0412 to sa jej v takom veku podarilo sranda 🙂

dejna0412
24. máj 2014

@ada83 no podarilo ...ale oni boli v Barcelone 🙂tak tam su spickovy Dr.🙂ty sa uz kolko pokusas o miminko?

ada83
24. máj 2014

@dejna0412 uz dost dlho tera zacal vo februari3 rok v iscare

smejlicka
26. máj 2014

ahoj menzes este zatial neprisiel po agolutine 22.5. pobolievaju ma prsia, bolestivé na dotyk, obcas podbrusko a mam biely vytok..

ada83
26. máj 2014

@smejlicka mne prisiel za 6 dni po pichnuti

evadek
27. máj 2014

@ada83 ahoj..ako sa mas?...uz mas po menzese ?...bola si v iscare?..ked mam ist na kontrolu...teda na krv po iui..kedy si bola ty?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre