ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ada83
28. sep 2014

@evadek lenka tam nebola vklad robila miska nepovedala nic embriologicka povedala ze je pekne a sestricka ze uz to vyjde

smejlicka
28. sep 2014

@ada83 pekne sa drz a oddychuj 🙂

ada83
28. sep 2014

@smejlicka diiik snazim sa

evadek
28. sep 2014

@ada83 taaaak to som rada...uz sa nemozem dockat testovania..🙂cakam pozitivnu spravu🙂

ada83
28. sep 2014

@evadek no neviem ci budem testovat

alexia17
28. sep 2014

@ada83 miska vela nenarozprava. Testovanim sa clovekmstresuje aj ked prsty palia ;)

ada83
28. sep 2014

@alexia17 to viem ze moc nerpzprave len to podstatne presne tak s testom

alexia17
28. sep 2014

@ada83 ale niekedy by mohla informovat co robi , co urobila ;)

ada83
28. sep 2014

@alexia17 to mohla ale ina je taka ze moc toho nepovie

alexia17
28. sep 2014

@ada83 kto?

marculik
28. sep 2014

@dorotka2013 A zase tam mas dalsi pokus snad vyjde to tam nemoze byt,snad 🙂 moja sesterka bola tiez na ivf a povedala si ide si pre babetko a bolo a teraz ide na druhy pokus a znovu si veri,ja som mala pochybnosti asi vsetke 3 ivf az pri druhom som sa citila vlastne inak boleli ma prsia ale to pri kazdom ale tu ma aj bolelo brusko tak mi vraveli baby ze vtedy sa mozno uchytilo embrijko,ale som zacala krvacat a vtedy mi povedali ze hcg bolo zvysene no odislo to ☹ tak vlastne uz pri tretom som mala zase pochybnosti a nic nevyslo to tak som si dala pauzu uz som samoplatca tak som bola v brne ,uzasny su aj tam lekari ale dala som si vyse roka pauzu a pojdem tam na buduci rok a snazim sa si verit,ze toto uz bude naposledy,ze to uz vyjde 🙂 tak drzim aj tebe palce

dorotka2013
28. sep 2014

@alexia17 neviem či to robia len tam...ale Dr z CAR ma tam poslala, aj mi dala kontakt... Úplne bez hocicoho sa to robí...je to podobne ako IUI...závodu tenkú hadičky a cez tu púšťajú tekutinu...je to len nepríjemne...cítiš ako sa ti zapĺňa vodou maternica...povodne ma tam poslali hlavne kvôli 4d maternice...to bolo aj lacnejšie...ale keď som tam uz bola tak ten Dr mi odporučil ze počas toho zákroku zároveň vie pozrieť aj vajcovody, ak chcem,len je to drahšie....tak dom si povedala ze idem do toho...možno si ušetrím další zákrok... 🙂

dorotka2013
28. sep 2014

@marculik ďakujem...budem sa snažiť myslieť pozitívne...uvidíme ako to vyjde ale ešte to určite aspoň raz skúsime...mrcha ešte stále nedorazila aj keď ma uz od štvrtka boli podbrusko aj vajecniky ako keby som ju mala...tak zatiaľ neviem co sa deje...koľko IUI môžeme absolvovať,nevieš?

marculik
28. sep 2014

@dorotka2013 no ja neviem ja som mala len ivf ale si myslim,ze asi tri krat a potom by si uz sla ivf a ty vlastne si si robila test ci si bola aj na klinike ze si myslis ze to nevyslo?

dorotka2013
28. sep 2014

@marculik robila som si aj test, na 12den po IUI,a potom som bola 15den po IUI na krv...nie síce v centre ale u svojej obyčajnej gyn...všetko negatívne :(...

ada83
28. sep 2014

@alexia17 grossova

evadek
28. sep 2014

@ada83 ale na krv pojdes..🙂tak dufam,ze to bude ok🙂

marculik
28. sep 2014

@dorotka2013 aha tak to mi je luto,ale hlavu hore ked chceme babo musime vsetky bojovat 🙂

ada83
28. sep 2014

@evadek ale hej pojdem musim sa objednat a urcite tam nieco bude som presvedcena🙂 🙂

evadek
28. sep 2014

@ada83 to sa mi paaaaaci ....🙂 ...jaaaaj...a potom uz nech to aj ja dam v novemb . a mozme chodit spolu kocikovat...🙂)..

ada83
28. sep 2014

@evadek neboj dame to a budeme spolu kocikovat to sa mi paci

dorotka2013
28. sep 2014

@marculik jasne!!!tu sú všetky baby bojovníčky...a nie hocijaké...keby to všetko mal absolvovať nejaký chlap tak ľudstvo určite vyhynie...hihi 🙂

katulka25
29. sep 2014

@ada83 adi silno drzim prsty, tfuj tfuj

ada83
29. sep 2014

@katulka25 diiik

smejlicka
29. sep 2014

no tak uz mi volali a testik z krvi je negativny :(

mamartinka
29. sep 2014

@smejlicka tak to mi je luto.Som ti vravela ze aj u mna to tak bolo.A teraz ako budete pokracovat?Uz si aj MS dostala?

alexia17
29. sep 2014

@smejlicka neboj, dockame sa

smejlicka
29. sep 2014

@mamartinka este som nedostala menstruacia, dnes ma uz vysadit utrogestan..🙂 stava sa
@alexia17 jasne ze sa dockame chce to asi este cas 🙂

ada83
29. sep 2014

@smejlicka je mi to luto viem co prezivas

smejlicka
1. okt 2014

@ada83 dakujem ale ideme dalej a nadej zomiera posledna urcite sa raz dockame 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre