ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

marculik
13. okt 2014

@ada83 ahoj adi no co bola si na krv?ak si zacala spinit iba ani to neni nic aj moja kamoska bola tehu a spinila ved uvidis na krvi.drzim palce

evadek
13. okt 2014

@ada83 nie nie nieeee...to mozno len spiniiiis....,9,99 je fajn cislo na ten den...je to hranicne..ale ok...)

smejlicka
13. okt 2014

@alexia17 ja mam polycysticke vajecniky a inzulinovu rezistenciu manzel ma spermiogram v poriadku...

ada83
13. okt 2014

@evadek
@marculik no neviem dr nebolo moc nadsena tym cislo ako mi brali krv tak tam bola lebo mi brali u nej . Uvidime poobede

evadek
13. okt 2014

@ada83 Lenka?..neboooj..ja stale verim a myslim si,ze si tehu 🙂..uz si bola na krvi?

marculik
13. okt 2014

@ada83 neboj uvidis bude to dobre,mozno cez vikend sa posilnilo a bude cislo vyssie len dufam,ze si myslela pozitivne 🙂 tak budu aj spravy pozitivne

katulka25
13. okt 2014

@ada83 este nevesaj hlavu, uvidis co zavolaju. Aj ja som spinila a niekedy dost vela asi tyzden.

dorotka2013
13. okt 2014

@ada83 to spinenie urcite nic nie je...to sa stava...ver tomu ze si tehu..ziadne ze mrcha prichadza...nizke hcg...nic take...si tehu!!! urcite!!! Ver tomu!!! Ziadna ina moznost nie je!!!

ada83
13. okt 2014

@dorotka2013
@katulka25
@marculik
@evadek dikk baby drzite ma aby som v to este verila no uvidime ale bojim sa

demi2
13. okt 2014

@marculik Este ziadnemu, ale chcela by som ist k Machacovi. Akurat mi od nich dnes prisiel mail s dotaznikom idem nan pozriet.

marculik
13. okt 2014

@ada83 neboj adi ,bude to dobre

marculik
13. okt 2014

@demi2 a este tento rok by si sla aj na umele

evadek
13. okt 2014

@ada83 drziiime...neboj..dobre bude...🙂ja v to verim..🙂a beriem to za jasnu vec,ze si tehu🙂Sindy co?..ako?

katulka25
13. okt 2014

@ada83 bud v klude,az krv je rozhodujuca. A test si nerobila na porovnanie ci silnie?

ada83
13. okt 2014

@katulka25 nie test som nedala

ada83
13. okt 2014

@marculik tam ma byt min 3 mesiace pauza asi nie neviem do kedy mam ziadost a budu steniatka tak sa zabavim s nimi ale urcite pojdem za dr nech ma posle niekam alebo nieco nech navrhne mne alebo rastovi

marculik
13. okt 2014

no mne po neuspechu mne radili pol roka radsej pauzu,aj tvoje telo potrebuje vypnut aj vajecniky ale aj ty ada neni dobre ked nato budes moc tlacit uz sama som sa naucila nechat to tak a dat si pauzu kolko ty potrebujes je dobre ze mas okolo vela ludi ale aj tu ktory ta podrzia a su stebou,robili vam aj geneticke testy v iscare?ved pockaj este co ti povedia ty hned nevesaj hlavu,musis viac verit ja si tiez preto davam pauzu malo som verila a postupom casu sa snazim tomu verit,ze ked pojdem na dalsi zakrok tak uz to vyjde,adi precitaj si knizku miluj svoj zivot je o pozitivnom mysleni este som ju ani ja necitala iked uz ju mam doma,mi ju poradila jedna kamoska,treba sa naucit len pozitivne mysliet a pride sa samo

marculik
13. okt 2014

@ada83 toto co som teraz posledne pisala bolo pre teba len som to zle zadala 🙂

ada83
13. okt 2014

@marculik skusim si ju kupit viac ludi mi hovorilo a tom mysleni verila som cely cas mojemu embrijku len dnes uz prestavam verit nie genetiku nam nerobil mozno sa skusim dr opytat ked tam pojdeme aj to trva 2 mesice asines pridu vysledky

marculik
13. okt 2014

@ada83 no nepametam sa ale netrva to az tak dlho tusim dva az styri tyzdne,este ti stale nevovali skus aspon trochu verit ved uvidis

ada83
13. okt 2014

@marculik este nevolali a tebe co povedali na tej genetikr

marculik
13. okt 2014

@ada83 moja to nam iba zavovali ze vsetko je v poriadku a potom ked sme tam sli tak nam dali aj tie vysledky

ada83
13. okt 2014

@marculik aha tak nic moc nevies len to ze je vsetko v poriadku

ada83
13. okt 2014

Takze nic uz volali ze hodnoty stoja na tych 9,99

marculik
13. okt 2014

@ada83 ale si nezacala este krvacat?je mi to luto kedy tam pojdes

ada83
13. okt 2014

@marculik este uplne nie pojdem tam asi po menzese nech dr nieco navrhne

marculik
13. okt 2014

@ada83 mozem vediet kolko si mala vajok a potom embri a kolko bunkove ti vlozili a iba jedno vkladali?

alexia17
13. okt 2014

@ada83 ale nee:( vyzeralo to konecne tak slubne

dorotka2013
13. okt 2014

@ada83 aleeeee, tak som verila ze ti to vyjde... Ozaj mi je to velmi luto... :(

ada83
13. okt 2014

@dorotka2013
@alexia17 diik co uz musim bojovat dalej

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre