ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

gaga83
17. jan 2014

@momitko dakujem moja, mas pravdu ten strach je velky ale dufam ze to dotiahneme do uspesneho konca 😉 🙂

kraskanz1
18. jan 2014

@havranica no co uz si pisala Lattakovej? 🙂

havranica
18. jan 2014

@kraskanz1 joj este nie🙂.. este chcu aj fotku babatka tak ju musim dat vyvolat.. Ty si sa uz k tomu dokopala?

kraskanz1
18. jan 2014

@havranica este stale nie a budes pisat list ci email? ja by som asi rada list predsa je to osobnejsie ako email len enviem ci sa jej to dostane... 😕

havranica
19. jan 2014

@kraskanz1 preto mi tolko tvra, ze chcem list a nie e-mail a preto chcem tu foto aj nechat vyvvolat, mailom by som to uz mala aj poslane🙂, ale mas pravdu, listom je to osobnejsie...

lindush123
20. jan 2014

dnesna navsteva, hodina cakania, a to som bola objednana na pol osmu... o pol deviatej som z centra odisla... musela som do prace... na nervy, plus isli predo mnou baby, ktore prisli po mne ☹ ☹ ☹ vraj je to v kompetencii sestier, ktora pacientka pojde... netusim, ako docentovi ukladaju karty na stol, v akom poradi... tak snad zajtra ma zoberu vcas...

lucka2405
20. jan 2014

@lindush123 ahoj nestras 😉 ja idem 3.2.2014 a som objednana na 11.30 vsak tam umrem od hladu ked tam budem hodinu cakat 😉

pistaciaa
20. jan 2014

@momitko ahoj citam, ze mas dvojky z ivf, a chces vyuzit aj mrazacikov, tak len pre info, my mame tiez dvojky po ivf a uplne necakane cakame tretie prirodzene a neplanovane 🙂

lindush123
20. jan 2014

@lucka2405 no dnes mali vela, takze to kvoli tomu, inak sa mi to nestalo, maximalne desat minut cakania naviac, ale dnes tam bol chaos, ludi tolko, akoby nieco rozdavali zadarmo 🙂

lucka2405
21. jan 2014

@lindush123 tak to si ma ukludnila snad tam nebudem cakat dlho🙂

evadek
21. jan 2014

prosííím poradte mi..ktory Mudr. je v iscare najlepší?...a ktorému sa možno vyhnúť?...ďakujem

marculik
21. jan 2014

@evadek podla mna dr.reismulerova je tam naj.

evadek
22. jan 2014

@marculik ďakujem 🙂 Vyplnila som ten formulár na objednanie sa....a teraz čakám ...

lucka2405
22. jan 2014

@evadek no neviem kedy volaju, mne nevolali 3 dni, ked som vyplnila formular tak som sa objednala telefonicky je to istejsie.

evadek
22. jan 2014

@lucka2405 ďakujem za upozornenie, idem si tam zavolat....

lindush123
22. jan 2014

no vcerajsia navsteva dopadla na vybornu... uplne zmena v porovnani so septembrom... konecne som mala pocit, ze som tam ako pacient, nie ako dalsie cislo v poradi... dost dlho sme diskutovali, hladali moznosti, spôsoby atd. dufam,ze tentokrat to bude uz ok cele a hlavne uspesne

lindush123
22. jan 2014

Baby a este som sa zabudla opytat, ktora z vas uz absolvovala geneticke vysetrenia v Iscare. Na co vsetko sa mam pripravit? Na co vsetko sa pytal? Thanks

momitko
22. jan 2014

@pistaciaa to je uzasneee!kiez by sa aj nam zadarilo!a ako dlho po ivf si sa stala tehulkou?

marculik
22. jan 2014

@lindush123 ahoj my sme absolvovali geneticke vysetrenie zobrali nam obidvom krv a pytali sa iba s kolkych deti boli nasi rodicia oni kolko deti mali a tak nic take co sa pametam 🙂 to sme boli po druhom neuspesnom pokuse, a vy uz na kolky pokus idete,ozaj a tusim vysledky sme mali po tyzdni,nam oni volali

ada83
22. jan 2014

@evadek ja chodik k reismulerovej a je super

pistaciaa
22. jan 2014

@momitko dvojky mali 13 mesiacov ked som ostala tehotna, takze to bude u nas o par mesiacov dist velka zabava 🙂

evadek
23. jan 2014

@ada83 ďakujem....včera som sa k nej objednala 🙂

lindush123
23. jan 2014

@marculik nas poslal asi kvoli tomu,ze som v septembri podstupila neuspesne IVF, som zle reagovala na stimulaciu a vytvoril sa len jeden folikul, takze nedoslo ani k oplodneniu a hned nato som otehotnela prirodzene, ale v 9tt koniec, tzv. anembryomola. Som vsak prenho velkou zahodou, nakolko mi diagnostikoval PCO, ale hormony mam v poriadku, takze je to velmi protikladne, nemam inzul.rezistenciu... vsetky vysledky ok, ale AHM je vyssie... takze uvidime, dal mi teraz na mesiac antikoncepciu, mam sa prist ukazat, ako zareaguju vajecniky... tak uvidim ako to dopadne cele

marculik
23. jan 2014

@lindush123 a vlastne ake lieky si mala pocas stimulky a ozaj neporadili ti pit inofolic? Mne to poradili aj mojej kamoske pomohol je prirodzene tehu,tak vela stastia 🙂

marculik
23. jan 2014

@evadek dobra volba,ona mi tam pride najludskejsia,a snazi sa fakt pomoct,tak nech ti pomoze 🙂

cucoriedkacucoriedka
23. jan 2014

@evadek ja odporucam dr.petrovu

efkac
23. jan 2014

takze s radosťou musím oznámiť, že od dnešného dňa už nie som viac pacientkou iscare, ale prechádzam k bežnému gynekológovi do tehotenských poradní...🙂 d.Valky bol úžasný a celý čas sa dnes na mňa usmieval..🙂

katulka25
23. jan 2014

@efkac supeeer 🙂 tesiiime sa s tebou

efkac
23. jan 2014

@katulka25 ďakujem..🙂

evadek
23. jan 2014

@cucoriedkacucoriedka ...dakujem...🙂...uz som sa objednala k tej Reismuellerovej... 🙂 Gratulujem inak k tehu.... ako sa ti podarilo...prirodzene, ci IVF?...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre