ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

martinazvo
9. mar 2013

@fantinka ahoj, mala som len 3 vajicka, len 2 sa oplodnili a preto neriskovali PK a vlozili mi na 3.den dve 8-bunkove embryjka... no a klasika brucho a prsia, ale uz od OPU vkladam utrogestan tak to bolo asi najma z toho... DRZIM PALCE !!! 😀

fantinka
9. mar 2013

@martinazvo hej presne aj ja tak-po opu utrogestan. Som trochu nervozna a to som len prvy den po vklade. Ale tym, ze sme vlozili dve sme snad zvysili sancu... Aj ked by som veeeeelmi chcela dvojicky... Citala som o nejakych menstruacnych bolestiach a neviem co, tak neviem. Ja mam "len" tlaky a pichanie akokeby vo vajecnikoch, pijem poctivo tak sa mi snad hyperstimulak vyhne.

martinazvo
9. mar 2013

@fantinka no na take bolesti sa treba pripravit, to brusko boli ako pred mms...... no a pi vela, nielen kvoli ohss, ale aj preto ze to velmi zvysuje sance na uhniezdenie, prirovnavaju to k papieru ktory sa nalepi na mokre sklo...... ja som poctivo davala aj po vklade min. 3 litre 🙂

fantinka
9. mar 2013

@martinazvo hej hej pijem min 3,5l denne... Tiez som pocula ze sa zvlhci maternica ci co. Tak snad to vyjde. Dakujem.

katulka25
9. mar 2013

Ahojte dievcata, ako sa mate co noveho? ja zatial nic. este tyzden a budu hotove vysledky z hematologie.

denulka85
9. mar 2013

@martinazvo urcite su obavy ale zvladnes to neboj sa mozno aj ja budem mat dvojicky nemem potvrdene ze nie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale nie srandujem

ada83
9. mar 2013

Dievcata kedy ste dostali mrchu po ivf neuspesnom

katulka25
9. mar 2013

@ada83 no to som zvedava aj ja kedy pride. ale rada by som kebz trosku meskala, lebo 19.3 mam vysledky z hemato, 20.3 kontrola u docenta a 21.3 mrcha, tak dufam, ze nepride skor. lebo docent nechce ist do dalsieho pokusu kym nemam vysledky z hemato :( tebe by kedy mala prist? ale po potratoch mi chodila neskor, asi po 5 az 6 tyzdnoch

ada83
9. mar 2013

@katulka25 no mne by mala prist 20 ale asi uz prisla zacina pomali tak uvidime ci sa rozbehne

katulka25
9. mar 2013

@ada83 fuuu to fakt? no tak to som zvedava kedy pride mne. ale tak pre teba je to faj nie?

denulka85
9. mar 2013

@ada83 ahoj ada uz zas mas mrchu? tak skoro?

denulka85
9. mar 2013

@katulka25 ahoj ked stihnes vysledky a vsetko okolo tak zacnes hned ket?

katulka25
9. mar 2013

@denulka85 no hej. Len dufam ze sa tk posunie ;( celkom by som bola keby trochu meskala . A ty ako?

mariaterezia
9. mar 2013

Baby aj ja mam dceru vdaka umelemu oplodneniu podarilo sa mi to sice až na treti pokus ale stalo to zato dnes mam doma 6 ročnu slečnu.Po dvoch neuspešnych pokusoch som sa išla pomodlit pred tretim do Marianky neviem či nahoda ale treti pokus vyšiel

ada83
10. mar 2013

@katulka25
@denulka85 mo uvidime či to bude mrcha alebo len nejaký naznak po hormonov ale ak by bola tak by som bola aj rada

denulka85
10. mar 2013

@katulka25 ahoj no mna bolelo od stvrtka tak cudne brucho bala som sa ze to je mmt tak som skocila mojmu gyndosovi spravil utz a chvalabohu vidno vacok 🙂 a vraj som dnes 5tt a zajtra idem do caru.... mne kramy prisli tak v decebri ze meskali mi tyzden po liekoch a prisli o tyzden aj neskor.... neboj stihnes to
@ada83

ada83
10. mar 2013

@denulka85 no uvidime či to bol len poplach alebo pridu ale mohli by prisť

denulka85
10. mar 2013

@ada83 a kedy by ti mali prist?

ada83
10. mar 2013

@denulka85 19 teho ale v piatok som sa natahovala s tažkými bedničkami a katalogmi tak mozno aj preto

katulka25
10. mar 2013

@ada83 no keby ti prisla skor tak by ti to vyhovovalo 🙂

katulka25
10. mar 2013

@denulka85 nastadtie ze je vsetko ok. Tak zajtra daj vediet co uvidite 🙂 drzim palce

martinazvo
10. mar 2013

@denulka85 no ved ano, aj ked keby si mala dve, zu by boli aj dva vacky 🙂

ada83
10. mar 2013

@katulka25 určite by to bolo dobre keby prišla skorej nenahnevám sa 😉 😉 😉 😉

denulka85
10. mar 2013

@ada83 no pekne a este sa natahuj setri sa 😲

denulka85
10. mar 2013

@katulka25 v piatok bolo vidiet zatial vacok tak uvidime co bude zajtra 😵

denulka85
10. mar 2013

@martinazvo srandujem som stastna aj za jeden vacok len aby bol plny 😀 😀 😀 😀 😀

katulka25
10. mar 2013

@ada83 🙂 to ti verim. kazda to chceme co najskor 🙂) tak drzim palce. a ako je to teraz, uz sa to rozbehlo?
@denulka85 je to na dobrej ceste. vela sa setri a bude to ok 🙂))

martinazvo
10. mar 2013

@denulka85 jasne, ja som to tiez tak brala 🙂 joooj, uz aby bolo zajtra 😀 😀 😀

denulka85
10. mar 2013

@katulka25 dakujem vela lezim a odpocivam neupratujem len moj muzik a navarim a to je vsetko aspon dovtedy kem to nebude uplne iste 🙂

denulka85
10. mar 2013

@martinazvo no ale ti budes vediet o dve hodiny skor ako ja 😀 😀 😀 😀 😀 som zvdava co nam zajtra povedia

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre