ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

katulka25
19. mar 2013

@denulka85 velmi sa s tebou tesiiim . Ked hcg takto rastoe jevto fajn.

sudabe
19. mar 2013

@fantinka a stale ked si bola tak to tak skoncilo? lebo to tam mozno bude nejaky problem a treba ho riesit........neviem preco vsetkym to nemoze vijst ale musime sa tak trapit nespravodlive to je..............

sudabe
19. mar 2013

@denulka85 ved to je normalne treba vysetrit vsetko a vo stvrtok drzim palce

denulka85
19. mar 2013

@katulka25 dakujem katka celmi pekne necakala som take hcg len 10 000

fantinka
19. mar 2013

@sudabe tak brala som ho po 1iui a 2ivf a teraz toto 2ivf mi prisli pocas uzivania. Volala som s petrovou, ze ho mam brat stale az do piatku, ze to moze byt falosna ms...ze by bolo od nej nezodpovedne povedat, aby som uz nebrala...tskze tak.

denulka85
19. mar 2013

@sudabe pojdem na lacno a do tsky si hodim kolac dakujem

gaga83
19. mar 2013

@denulka85 no hlavne sa nestresuj , cas ukaze. U mna to bohuzial nevyslo ale ja som iny pripad, otehotniem a vzdy potratim a nevedia preco. Ale nevzdavam to a bojujem dalej

denulka85
19. mar 2013

@fantinka vidis prave pretoto nevolam do caru ze nie je vidno plod moja lekarka lattakova by hned pvedala ze vysadit lieky skoro to uz povedala na zaciatku ked hcg bolo 39 ja jej volat urcite nebudem ona ide podla tabuliek a podla rozumu asi nie

denulka85
19. mar 2013

@gaga83 u mna je zas problem ze mam zlepene vajcovody a laparkou sa nedali oddelit, tak nam len ivf hrozi...

denulka85
19. mar 2013

Rano vstanem muz uz bol v robote a necha mi odkaz na papieri : Ked budes volat tak mi daj vediet, nie ako vcera a vsetci navzdy spolu nemiluj ho 😵

fantinka
19. mar 2013

@denulka85 tak chod k petrovej 🙂

muchotravka166
19. mar 2013

@elle81 inak pocujes dnes som tam zase volala a trvala som na dvoch embryach , ze vraj to este musi schvalit docent ale ja si to chcem vydupat ja chcem dveeeeeeee embryaaaaa 😀 nemoze mi to urobit ze mi tam tie dve neda ze?

denulka85
19. mar 2013

@fantinka nie teraz nebudem menit lekara kym to vizera nadejne

amstelko
19. mar 2013

@muchotravka166 A prečo chceš dať naraz dve.Ja som zmenila centrum a mne práve v tom novom hovoril lekár,vraj viac pokusov vkladu zvyšuje väščiu šancu.Vraj maternica nemusí byť pripravená stále rovnako,pozitívny výsledok vie vraj ovplyvniť viacero faktorov.

muchotravka166
19. mar 2013

@amstelko jaa ti neviem stale mam pocit ze tam chcem dat dve od zaciatku vzdy neviem taky blby pocit, ze ked dam jedno nevide to

amstelko
19. mar 2013

@muchotravka166 Veď jasné je to na tebe,len ja som chodila do GF a tam mi tiež vkladali dve a nič.A máš predĺženú kultiváciu,lebo tam by po piatich dňoch už mali vidieť ako dozrievajú.Ja som v 3 cykloch nemala,teraz v druhom centre mi to lekár odporučil,bojovníčka mi vkladali na 5 deň v štádiu blastocysty.

muchotravka166
19. mar 2013

@amstelko no jasneee pravdaze mam pk a uz vcera boli 8 az 6 bunkove embrya tak neviem ako budu do zajtra vyzerat, dnes mi nehovorili ake su lebo ze neni dobre to vyberat kazdy den, neviem sakra mam taky pocit ze si tam mam dat dve, vsak ja neviem ako podla coho sudia ze to zvladnem ci nie, mne povedal docent ze mam peknu maternicu este na zaciatku ze na to ze mam ovarialne zlyhanie peknu a velku tak neviem no

muchotravka166
19. mar 2013

@amstelko inak hovorila ta pani uvidi sa este akej budu kvality tie embrya , ja neviem ale nikde nie je zarucene ze sa ta jedna blastocysta uchyti nie?

sakura
19. mar 2013

@denulka85
neboj.. bude to ok.. HCG krásne vybehlo.. a vo štvrtok sa už aj niečo objaví na sone.. len tak by ti asi HCG nestúpalo keby si nebola tehu 😉

denulka85
19. mar 2013

@sakura aj my si to s muzom myslime ze by to tak nevyskocilo ale velmi som zvedava na stvrtok co sa ukaze pritom toto hcg som mala v pondelok a jeho utz neukazalo tak ja uz nerozumiem

sakura
19. mar 2013

@denulka85
fakt mu treba dať opraviť sono alebo brejle 🙂)) Neboj, určite tam bábo je 😵 😵 😵 😵

fantinka
19. mar 2013

Baby uz som na to prisla, preco sa nam nikomu nedari. Nieco je vo vzduchu a preto musime nosit kyslikove masky 😀

denulka85
19. mar 2013

@sakura ked ti mam pravdu povedat ja som v tej ciernej machulke nic nevidela ale dufam ze uz stvrtok sa to ukaze ak nie slahne ma uz potom neviem co si mam mysliet len to ze v labaku domiesali vysledky

cucoriedkacucoriedka
19. mar 2013

@fantinka moja, zavolaj do car...tam ti povedia čo a ako dalej...ešte nezúfaj..krv ukáže..utroš asi nevysadzuj...su aj také baby, čo dostali a udržalo sa im mimi.

gaga83
19. mar 2013

@fantinka je mi to luto

fantinka
19. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka hej volala som s dr.ze nemsm vysadzat. Ze to moze byt falosna ms. Tak ale bolesti mam...takze tomu neverim uz.

alexia17
19. mar 2013

ahojte, ktore centrum je podla Vas lepsie, Iscara alebo gynfiv? vdaka

denulka85
19. mar 2013

Baby volala som kamoske ona robi v nemocnici sestricku, pytala som sa jej ci sa biochemia nemohla pomylit vraj ked sa seknu tak len o desatinu a nie o take cisla hned som spokojnejsia 😀 😀

katulka25
19. mar 2013

Dnesne vysledky hematologie negativne. Zas sme sa vobec nepohli :(

gaga83
19. mar 2013

@katulka25 nezufaj, ja som na tom tak isto, kopec testov a príčina sa stále nenašla

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre