ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

muchotravka166
1. apr 2013

@ada83 aa vsak mohli by inak co si dnes take robila zajtra uz robis co

ada83
1. apr 2013

@muchotravka166 nič zvláštne sedela pri tv hej idem zajtra mam pobednú idem do iscare rano o 9:30 a muž ide darovať krv tak celí den budeme asi preč tak tu moc nebudem akrat som sa na fb dozvedela že sesternica mala že 30.3. svadbu medzi 6 ocami a nikto o tom nevedel

muchotravka166
1. apr 2013

@ada83 jeziiiiiiiiiiiiiiiis ja odpadnem boze to ake tajnosti robii to preco jezisi ze by museli? alebo to preco divne no alebo nechceli vela penazi za to vyhodit bohvie. no super chodite darovat krv

ada83
1. apr 2013

@muchotravka166 ze to chceli takto v tajnosti

muchotravka166
1. apr 2013

@ada83 inak vies co ze aj my sme nad tym takto rozmyslali ale pekny datum dali 30.3.2013 ale pekny by bol 31.3.2013 tiez a napr ja niektorym mojim clenom rodiny o mojom tehotenstve dam vediet asi az po porode haha

ada83
1. apr 2013

@muchotravka166 hej je to takto asi lepsie ale zasse si to neuzijes ten den ale ona ma uz 19 a 13 roznu dceru spolu a on ma 30 r syna a dceru 29

muchotravka166
1. apr 2013

@ada83 jaaj tak mozno preto to spravili potajomky asi by sa to ostatnym nepacilo ale nevadi ked si rozumeju nie

ada83
1. apr 2013

@muchotravka166 ale pacilo oni ziju uz spolu 20 rokov a vsetci ich mame radi oni stale zili tak ako by boli spolu

muchotravka166
1. apr 2013

@ada83 jaaj vies lebo su niekedy aj zakerni ludia tak som nevedela ze ci to nie preto spravili, ja tiez akoze nestaram sa do druhych ked si niekto rozumie ja nikomu nebudem rozkazovat vies

ada83
1. apr 2013

@muchotravka166 to hej ale povedali ze sa asi nezoberu a zrazu toto

muchotravka166
1. apr 2013

@ada83 nevadii prekvapko hehe

muchotravka166
1. apr 2013

@fantinka co tu likujes a neozves sa ani

fantinka
1. apr 2013

@muchotravka166 hehe lebo sa tu neriešia veci, ktoré pasujú k názvu skupiny 😀 ale vtipné veci tu riešite 😉 inak, ty máš už nastavené v profile, že si 5tt? to je aké milé... 🙂

muchotravka166
1. apr 2013

@fantinka jaaj ale vsak preboha nechodime sem len stresovat nie skupina je myslim na to aby sa tu ludia podporovali a ked nemas naladu tak si ju tu spravis , sme tu pre seba nie? to znamena neni to povinnee sa bavit len o zlych veciach rozumies, sme tu debatny kruzok samozrjeme o vsetkom ci? ja neviem ci sa kazdy den tu pise skusenosti s lekarmi ze kazdy den sa tu nerozobera co ja viem napr docent valky ako ordinuje kedy co presne komu dal no ne? 😀 😀 tak sa trochu uvolni a davaj pis 😀 a jasnee vsak uz som v podstate 5tt

fantinka
1. apr 2013

@muchotravka166 hehe, veď som sa len pýtala 😀 😀 inak, ja idem v piatok za Petrovou, som fakt zvedavá, čo mi povie, lebo tiež rátala s tým, že to bude pozitívne...zase na mňa doľahla depka.

muchotravka166
1. apr 2013

@fantinka no pockaj ty si jej uz vlastne hovorila vsetko vie ze negativ a tak uz to mas akoze vsetko potvrdene no tu depku velmi poznam , mal by ta chlap nejako povzbudit inak ozaj ten vlastne ako sa stavia k tomu? ci neni na nervy uz alebo tak vies alebo velmi smutny ci to na nom nevidiet

fantinka
1. apr 2013

@muchotravka166 jasné, ona vždy posudzuje výsledky a potom volajú sestričky pacientkam, ako to dopadlo. Ale jasné, že povzbudzuje, verí, že to raz vyjde, len nevieme kedy 😒 on chce dieťa viac ako ja, keby som ho nemala, asi by mi ani nenapadlo mať dieťa, neviem. Ale nevyzerá smutný, len on to neprizná, aby som nebola ja nešťastná.

katulka25
2. apr 2013

Ahojte dievcata, tak ako ste dnes dopadli u dr? Mna dnes docent prvy krat pochvalil. Ze sliznica vyzera velmi pekne. Tak som zvedava. V piatok idem zas na kontrolu a vklad by mal byt niekedy koncom buduceho tyzdna. Tak uvidime.ale velmi ma potesil 🙂

cucoriedkacucoriedka
2. apr 2013

@katulka25 ahoj, tak to je pozitívna správička🙂 ja som bola za petrovou, tak mám prirodzene pekný jeden folikul, že máme skúsiť aj prirodzene...tak ideme na to 😀 😀 😀 😀

takže ja idem na vklad až koncom mája..na KET teda...lebo dnes mám trinásty den, som myslela, že pôjjdem už stimulovať od aprílovej mršky, ale ja mám len na kontorlu prísť po aprílovej, opat, a vyráta 20. den, decapeptyl podla všetkého a v máji idem stimulovať a koncom mája KET.

a ja som myslela, že začiatkom mája, no čo už, počkáme🙂

cucoriedkacucoriedka
2. apr 2013

@fantinka no vidíš to, aká si ty šikovná🙂

katulka25
2. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka a ten decapeptyl je naco? Ja nwbudem mat teraz utros ale nieco i e lutis ci ako sa to vola

fantinka
2. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka to ja budem tiež tak na tom, že v máji. Mne trvá cyklus tak 30dní, čiže rátam, že od polovice mája začnem s liekmi a niekedy koncom mi vychádza vklad, keď prežijú rozmrazenie. A čo ti hovorila Petrová? Nepýtala si sa, že čo sa mohlo stať?

ada83
2. apr 2013

@katulka25
@cucoriedkacucoriedka
@fantinka ahojte tak som po kontrole robi sa mi 1 folikul dostala som protokol budem brat estrimac a prednisom dnes mi brala aj krv na imunologiu a zrazanlivost mam volat o 2 tyzdne a oidla toho budes este brat tabletky po vklade

ada83
2. apr 2013

dievcata to nikto nepôjdete teraz okolo 10 maja na ket ☹

sakura
2. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka
cicuš vidíš to 🙂 Ešte sa vám zadarí aj prirodzene 🙂 V akej nálade bola Petrová ? 🙂) Chystám sa jej volať 🙂

ada83
2. apr 2013

@denulka85 ahoj tak ako si dopadla

fantinka
2. apr 2013

@ada83 no mne to vychadza na koniec maja...a da ti aj vyvolavacku?

ada83
2. apr 2013

@fantinka asi nie lebo povedala že si mám za 2 týždne zavoalť bude krv a protokol mi už dala aj lieky a ze podla krvi mi potom dá lieky ale až po vklade že nevie prečo sa to chytilo a neudržalo brala my krv na imunologiu a hematologiu že sa podla toho uvidi

muchotravka166
2. apr 2013

@fantinka ahoj prepac vcera sa nejako sekol MK normalne ma to nastvalo chcela som ti napisat, ze mas uzastneho muza teda , naozaj inak ja som vzdy chcela deti ale pri mojom chlapovi ma to este viac hnevalo ze mu ich neviem dat no

fantinka
2. apr 2013

@ada83 a teda aky je postup? Teraz mas az do vkladu nejake lieky a po vklade utros?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre