ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

katulka25
9. apr 2013

@muchotravka166 jeeej gratulujem 🙂 takze su dve 🙂

muchotravka166
9. apr 2013

@katulka25 anoo ja som to hovorila ze su dvee

katulka25
9. apr 2013

@muchotravka166 tesiiim sa. Dufam ze ta zachvilu budem nasledovat. V piatok idem na vklad.

gaga83
9. apr 2013

@muchotravka166 gratulujem k dvojickam, tesim sa s tebou 🙂🙂

csokasi
9. apr 2013

@muchotravka166 Tak predsa vytužené dvojky 😀 Gratulujem a dobojujte do úspešného konca ...

muchotravka166
9. apr 2013

@katulka25 juuuuj tak myslime na teba a v den vkladu si pozri twilight vazne ale nie ze uz na druhy den to uz neplati, hned v ten den rozbresk ok obe casti

muchotravka166
9. apr 2013

@gaga83 dakujem ti velmi peknee

muchotravka166
9. apr 2013

@csokasi veruze vytuzene celkovo tak vytuzene a vy vsetky budete mat vytuzene deticky na milion percent takze vas idem nakaz pfuj pfuj pfuj vsetky tehotnite

csokasi
9. apr 2013

@muchotravka166 a čo keď už som ten Twilight už viděla, to sa neráta? 😀
jasné, že všetky budeme maminky, raz určite 😎

katulka25
9. apr 2013

@muchotravka166 no len to asi nemam uz doma.a prestal nam nejako ficat net takze ho mam len na mobile.ale tak skusim zohnat.a ako vies ze pomaha?

katulka25
9. apr 2013

@muchotravka166 a ktoru cast? O nerata sa kwd som uz vsetky videla?

muchotravka166
9. apr 2013

@csokasi noo nerata musis to kukat v ten deen 😀 😀

muchotravka166
9. apr 2013

@katulka25 jaaj tak akoze zase netvrdim to na stopro, ale zacnem takto mam kamosku X a jej to poradila Y lebo ta Y to kukala a podarilo sa a X posluchla Y a uz ma rocne dvojicky tak ja muchotravka som posluchla tiez tu X a vidis :D

kvetkokvetko
9. apr 2013

@muchotravka166 aaaaaaaa, gratulujem....dve bambulky podla tvojho priania ... taketo nieco vzdy dava nadej, ze aj nam ostatnym sa to raz podari

muchotravka166
9. apr 2013

@kvetkokvetko noo presne, vies ako som tomu celemu verila nadovsetko najviac som verila, ked som sla stimulovat zo sebou som tomu tak neverila ako tomuto, fakt a chcem vam dat nadej urcite aj dobre myslienky, musite tomu fakt ozajstne verit, a ja som sa aj modlila k bohu vazne som ho prosila velmi silno, a rozpravam sa aj s detickami uz od vkladu 😀

fantinka
9. apr 2013

@muchotravka166 strasne sa tesim. Takze twilight budem kukat kazdy den hehe... 😀

muchotravka166
9. apr 2013

@fantinka 😀 😀 😀 😀 😀 jezisi vies ako som sa smiala ty kokos, ze kazdy den vau aby si z toho potom necakala 5torcana hahahah

kvetkokvetko
9. apr 2013

@fantinka @muchotravka166 @katulka25
tak kocky, definitivne som KETko odlozila, necitim sa o nic lepsie a aj vnutorne to tak citim, ze to treba odlozit. Mam vysadit vsetky lieky a pockat na ms, a po nej prist na kontrolu...Katulka, tebe silno drzim paste na piatok, nech to vyjde....a ja sa pridavam k tym, co pojdu v maji/juni....som zvedava ako mi tieto lieky ovplyvnia cyklus, ci nebudem ma nekonecny, ak nie tak by vklad mohol byt na prelome maja/juna...

muchotravka166
9. apr 2013

@kvetkokvetko no myslim si ze si asi dobre spravila, aj ked to cakanie je nekonecne, ale poviem ti ze ja som tiez cakala radsej ako by sme sa ponahlali v klude, nie je dobre nieco silit, myslim si ze takto to ma byt ,takze myslim na teba silno aby si uz neochorela hlavne a bola v klude ok neboj vsetko vide, len klud

denulka85
9. apr 2013

@gaga83
@katulka25 uz som sa zlakla ze to nieje normalne lôebo vacsina pise ze ich nic nebolelo tak som sa bala.... beriem kvapjky tak dufam ze to coskoro prejde tak to je asi lepsie ze nespinim

denulka85
9. apr 2013

@katulka25 jejjjjjjjjj gratulujem takze v piatok vklad super aj ja chcemmmmmmmmmmmmmm 😖

cucoriedkacucoriedka
9. apr 2013

@kvetkokvetko aj ja takto budem mat vklad..🙂

denulka85
9. apr 2013

@kvetkokvetko
@cucoriedkacucoriedka dufam ze aj ja 😒

kvetkokvetko
9. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka a ku komu chodis? asi si uz pisala, ale nepamatam sa

cucoriedkacucoriedka
9. apr 2013

@denulka85 samozrejme...že aj ty🙂

kvetkokvetko
9. apr 2013

:@denulka85 takze budeme krasna nova varka tehuliek, lebo ked som bola teraz v piatok v CAR, tak sa doktorka tesila, ze ma same tehulky...tak my im zase zlepsime skore v juni

cucoriedkacucoriedka
9. apr 2013

@kvetkokvetko k petrovej

denulka85
9. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka dufam ze mi to povolia uz tak skoro nechcem cakat velmi dlho 😢 😢 😢 😢

cucoriedkacucoriedka
9. apr 2013

@muchotravka166 nádherný obrážčok🙂))) blahoželám

denulka85
9. apr 2013

@kvetkokvetko ja chodim k lattakovej 😒 neviem ci neodidem k petrovej

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre