ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

katulka25
17. apr 2013

@muchotravka166 dala som si 5 a 6 bunkove. A prsia bolia dost a brusko ma uz dost tlaci a sem tam sj zaboli. A dnes ma asi dva krat len tak z nicoho nic oblial pot. Tak snad je to vsetki dobre znamenie 🙂

cucoriedkacucoriedka
17. apr 2013

@fantinka ani mne neprišla...a ani brucho ma nebolí:((( ach, už ju čakáááám🙂))

cucoriedkacucoriedka
17. apr 2013

@katulka25 si mohla aj teraz a potom o dva dni, by si videla ten krásny pokrok🙂))) vieš, ja už tak budem, že od 4 dna a potom si to pekne posladám a budem vidiet, ako silnie čiarka....a si to dám potom aj do albumu...tak🙂))))

katulka25
17. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka to je ako naschval ked ju chces tak nechodi ;(

muchotravka166
17. apr 2013

@katulka25 jasneee ja som sa potilaaa na zaciatku aj som cikala vela, aj prsia vsetko brucho ani nehovoriim a kukala si ten twilight ozaj poriadne sa poserem fakt :D

fantinka
17. apr 2013

@denulka85 hej ja si dávam ten 100mg 3tabl ráno...a budem ho brať až kým nebudem mať výsledky krvi, spolu s kyselinou listovou 🙂 ja som zase čítala, že grepový džús 🙂 ale včera som si odšťavila celý ananás, vidíš super 😉

katulka25
17. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka tak co mam skusit uz zajtra? Ale to je asi este skoro

cucoriedkacucoriedka
17. apr 2013

@katulka25 preeeesneeee, ale tak aj vínko som si dala už...dúfam že príde čím skôr...mam ist po na kontrolu ale tak nebudem tu bud týžden streda, štvrtok, piatok, a potom je víken, tak musím s s dr. dohodnut kedy mám vlastne prísť...jaj, ideme na tri dni s mužom navýlet do karlových varov, no už sa taaaak teším....🙂)

fantinka
17. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka oni chcú prísť asi spolu 😀 porazí ma...

katulka25
17. apr 2013

@muchotravka166 cikam vela ale to mozno aj lebo vela pijem. A twilight obe casti 🙂 no ja sa tiez poserem a twilight budu potom pozerat vsetky povinne 🙂

cucoriedkacucoriedka
17. apr 2013

@katulka25 boli aj také, čo 4 den nič, a potom šiesty slabá čiarka a osmy už potom silnejšia a desiaty opat silnejšia...a sa mi to tak páčilo...no je to na tebe samozrejme🙂) ale ja to tak urobím🙂)

katulka25
17. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka takze romantikus bude coooo ?

denulka85
17. apr 2013

@fantinka prenatal co beriem ja tam je len 20 mg a neviem kolko sa moze davat najviac denne ale zajtra idem do lekarne a spytam sa neviem mne pisali aj dve ze ananas ale asi aj grep je dobry tri denne jes e-cko? kolko mg?

cucoriedkacucoriedka
17. apr 2013

@katulka25 hehe, sa mi smial muž, vlastne skôr s pýtal, či ho zničím tým chodením a kukaním jak stále🙂)) tak som mu povedala že jasné....všetky kolonády aj s pramenmi a vysvetlivkami vytlačené...a ešte aj hrad loket, hrad bečov nad ohrí a nazad karlštejn....juj, milujeme čechy, chodíme minimálne raz do roka na tri štyri dni....a potom aj jednodnovky...stále vyberiem nejakú oblasť a ideeeeee sa....🙂))

katulka25
17. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka tak ak ma to rano napadne tak rano spravim a uvidime 🙂

denulka85
17. apr 2013

@katulka25 kolky den si? este asi nerob lebo budes zbytocne este znechutena podla mna mas este skoro ☹

katulka25
17. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka tak toje super 🙂 tak aby aj pocasie vyslo a juchuuu na vylet 🙂

cucoriedkacucoriedka
17. apr 2013

@katulka25 😀 držím prsty, nech je to tam, už zajtra..a ked nie, tak bude o dva dni🙂)))))a šak od bieleho by si mala začať...tak uvidím či si už nepredbehla jeden medzičlánok....budeš tam musieť dať čistý, neocikaný🙂))))))

katulka25
17. apr 2013

@denulka85 dnes 5 den po vklade.a den vkladu neratam

fantinka
17. apr 2013

@denulka85 3x100mg...sú aj vyššie dávky, ale v lekárni mi povedali, že tým, že som chudá mi stačí 100mg. Na obale potom píšu, že 3-4 tabl. denne.

cucoriedkacucoriedka
17. apr 2013

@katulka25 no, vyzerá že nejakých 14 - 16 stupnov má byť, tak stačí. len nech neprší🙂

katulka25
17. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka ok 🙂 tak zajtra uvidime 🙂

denulka85
17. apr 2013

@katulka25 este nerob moja este je asi este skoro radcej na 8 den este skus as pockat aj ked je to tazke

katulka25
17. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka to je tak akurat 🙂 juuj nornalne sa tesim s vami

denulka85
17. apr 2013

@fantinka som zvedava co povedia mne zajtra v lekarni abycajne ecko mas?

cucoriedkacucoriedka
17. apr 2013

@denulka85 vieš, ale ked urobí, a bol by biely, tak vie, že je skoro🙂 ja som bola úplne proti testovaniu, ale teraz veru budem aj viackrát..nech pekne vidíme, ako to silnie🙂)))

fantinka
17. apr 2013

@denulka85 hej normálne, že vitamín E od zentivy, stojí niečo cez 4€, čo je dosť, keďže ti to vydrží tak 2t...

fantinka
17. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka mne zostal jeden v kabelke a tiež ho ocikám asi na 4 deň, nech viem, že to neni pregnyl ako vždy doteraz ☹ ale mm mi povedal, že keď mi nájde test, tak mi vezme všetky peniaze a karty, takže musím tajne v práci haha.

denulka85
17. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka ano ale bojim sa ze ked ho este bude mat biely bude sa zbytocne stresovat aspon ja by som bola tak a nechcem aby jej bolo smutno musi si drobcekov utesovat a nie smutit ale ked citi ze si ma spravit nech si spravi je to na katke 🙂 drzim jej silno palce aby mala // 😎

cucoriedkacucoriedka
17. apr 2013

@fantinka aj ja beriem E a selezin, denne aj môj chlap🙂) už si fakt pripadám ako nenormálna s tými liekmi:( ja čo som bola stále proti...len čajíčky a bylinky

denulka85
17. apr 2013

@fantinka no som zvedava co povedia v lakarni lebo este si chcem kupit aj alchemilu uz sa mi minula

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre