ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

lucia2505
6. okt 2013

@cucoriedkacucoriedka zabudla som dodať, že gratulujem k bábätku 🙂

ada83
6. okt 2013
ada83
6. okt 2013

@cucoriedkacucoriedka neviem kedy bude žiadisť teraz čakám mrchu každým dnom a idem k tej hematologičke a ak bude žiadosť do dalšej mrchy tak možno pojdem v novem lebo v decembri je to asi blbé ked my príde mrcha okolo 8.12

cucoriedkacucoriedka
6. okt 2013

@lucia2505 ano, uplne s tebou súhlasím...aj mojej kamarátke odporučili embryoskop, je to fakt lepšie...škoda že ho nepoužívajú aj v iscare. no, ja som prvýkrát mala tiež sestnásť vajíčok a desať sa oplodnilo, všetko zamrazilo, a rozmazilo sa v marci pat a prežilo jedno, morula a v júni z piatich dve slabé moruly.
teraz z et z piatich jedna krásna blasta, ktorá sa ujala a tri moruly, zamrazené. jedno neprežilo.

cucoriedkacucoriedka
6. okt 2013

@ada83 ok. aby som vedela, lebo hypotéku stahuje🙂

cucoriedkacucoriedka
6. okt 2013

@ada83 aha, ja som myslela že úmyselne nejako, že v novom roku🙂

cucoriedkacucoriedka
6. okt 2013

@lucia2505 dakujem velmi pekne 😉

ada83
6. okt 2013

@cucoriedkacucoriedka neviem ako ju máš ale na pošte 18 ak to padne na sobotu nedelu tak až v pondelok ale na učte ju máš skorej teraz som tiež bola v januari na opu lebo opu by bolo 24.12 tak uvidíme ako to bude tento rok

gigi77
6. okt 2013

@cucoriedkacucoriedka ahojky, tak vidim ze sa mas dobre, resp. pooodstatne lepsie 🙂 hlavne nech si v klude....to s tym oznamovanim v robote a v rodine, ale rodine to odpustis ked je obcas ttrochu netaktna, horsie je to v robote....ja este stale neviem ci tam vobec nieco je a moji dvaja sefovia uz planovali veci ked nebudem v robote a urcite to uz vie cely moj odbor ale su natolko slusni ze sa ma nikto nic nepyta, kedze staci ze za mna minuly tyzden bola kolegyna na sluzobke...uz som to zazila pri prvej dcere a straaaasne ma to stvalo, ze si ludia okolo mna suskali a ze som si to nemohla v klude vychutnat a teraz som si to cchcela nechat pre seba co najdlhsie a historia sa opakuje....

inak 1. utz dopadol hadam ok, najprv nevedelea dr. nic najst, dlho pozerala do monitora a ja som sa uz prripavovala ze mi povie ze nic tam nie je, ale nasla potom malu bodku a ze je to este velmi malicke tak ze dame tomu sancu nech to narastie a 11.10 idem znova, ci uz bude aj cinnost srdca....stale to neberiem ze je vsetko ok ale dr. mi dala pre istotu skontrolovat hcg a to krasne stupa, v 6 tt som mala cez 10 tis. tak duuufam ze to vsetko zvladneme spolu tieto prve tyzdne, stale je opatrna ze musime skontrolovat ci to druhe nie je niekde inde, takze zmyslam o tehotenstve zatial dost opatrne....ale kedze som v praci, rychlo to leti, ale byvam priserne unavena, a byva mi tazsie od zaludka ale nie zle....v rodine to rodicia stale nevedia, najradsej vby som to utajila az do vianoc ale to uz brusko neutajim v novembri nie to este do vianoc

gigi77
6. okt 2013

@cucoriedkacucoriedka ozaj, a ty si uz mala aj cinnost srdiecka? ja neviem ci uz v piatok nieco bude, zda sa ki to este skoro, ale uvidime

cucoriedkacucoriedka
6. okt 2013

@gigi77 ahoj mojaaa, myslela som akurát včera na teba, že ako dopadol utz, ale vidím že ideš až tento tento týždeň🙂

no presne viem čo prežívaš s tým šuškaním, oznamovaním, neoznamovaním....ja to mám trošku epšie, doma som a možno že až s bruškom dojdem do roboty a bude🙂

mne ukazal ultrazvuk a už aj činnosť srdiečka ked mi robila petrová v ružinove v nemocnici, lebo chodievala tam za mnou a raz aj súžila, tak v službe mi urobila a bolo to prvý den siedmeho týždna. bola tam už aj činnosť. potom prekontrolovali 23. septembra, to bolo 6+6 a srdiečko bolo vidno krásne a embryjko malo 0,87 mm......a 30. 9 malo už 1,5 cm...v stredu idem do ružinova za dr. po tehotenskú knižku a na kontrolu hepatálok a všetkých odberov a vo štvrtok hepatolog...tak to bude veselé...nevadí, len nech viem, že všetko je už ok🙂

cucoriedkacucoriedka
6. okt 2013

@gigi77 a straaasne ti držím prsty nech sa už srdiečko objaví🙂

cucoriedkacucoriedka
6. okt 2013

@ada83 aha, tak to by ti aké termíny povychádzali...🙂 máš pravdu, počkaj🙂 ved určite si vyberieš ten najlepší čas🙂

ada83
6. okt 2013

@cucoriedkacucoriedka dúfam že ho zase neprepasiem ten naj čas

cucoriedkacucoriedka
7. okt 2013

@ada83 už si to nemožes dovoliť🙂

jenyke
7. okt 2013

@ada83 ahoj,volala si do poistovne?ja som podala ziadost ako ty

jenyke
7. okt 2013

baby ake mate skusenosti s infolic,podarilo sa vam otehotniet?da sa to zohnat v kazdej lekarny?

fantinka
7. okt 2013

@cucoriedkacucoriedka dnes som sa bavila s jednou kolegynou, ze ako mam mysliet pozitivne a povedala mi: nesmies si pripustat, ze by to mohli dopadnut inak a to je jedine na co mysli. Takze kocice, hlavu hore a ziadne pochmurne myslienky. A podotykam, ze ona podstupila chemoterapiu a tazku operaciu a dnes je 1den v praci.

cucoriedkacucoriedka
7. okt 2013

@fantinka hm, ved to ja viem, len stále sa tie pochmúrne myšlienky nejako fuuuuuurt sem tam vrátia🙂 ale to je ževraj normálne, len ich treba vedieť prekryt pozitívnymi myšlienkami🙂

martinazvo
7. okt 2013

@cucoriedkacucoriedka ahoj mojaaaa... pekne si to napisala... strachu sa uz nezbavime, len sa popri tom musime vediet aj tesit 🙂

cucoriedkacucoriedka
7. okt 2013

@martinazvo mojaaaa, a ty si ešte kinderko???? 🙂 som na teba myslela🙂

ada83
7. okt 2013

@jenyke hej da sa kupiť skoro všade ja ho idem teraz brat aby boli lepšie vajká ešte som tam nevolala asi je skoro v piatok bol týždeň ty ku komu chodíš

martinazvo
7. okt 2013

@cucoriedkacucoriedka ano ano, este som 2v1, trosku mi naposledy "pomohla" a otvorila ma na 2 prsty, zatka mi odisla hned na dalsi den, t.j. minuly tyzden v stredu a teda brusko dole uz riadne pobolieva a kleslo... tak snaaaaad uz coskoro... uvidim zajtra na poradni, ci sa to uz konecne nejako pohlo...

cucoriedkacucoriedka
7. okt 2013

@martinazvo no tak sa mi držte🙂 inak, ak odišla zátka, tak to už dlho nepotrvá🙂)) juj, o chvílku máš malého pri sebe🙂

martinazvo
7. okt 2013

@cucoriedkacucoriedka dufajme, ved dam cim skor potom vediet 🙂

cucoriedkacucoriedka
7. okt 2013

@martinazvo čakáme veru, čakáme🙂

ada83
7. okt 2013

@cucoriedkacucoriedka ahoj tak čo injekcie máš pre mna schované 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cucoriedkacucoriedka
7. okt 2013

@ada83 mam🙂

ada83
7. okt 2013

@cucoriedkacucoriedka tak straz a co to mas ake

cucoriedkacucoriedka
8. okt 2013

@ada83 menopur a cetrotide??? musím kuki do chladničky, do taštičky🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre