ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

smejlicka
28. sep 2015

@dorotka2013 dakujeme hej dockali sme sa, aj ked kontroly budu ale to nevadi 🙂

fatma1
28. sep 2015

@smejlicka Tesim sa s vami, zo srdca...vsetko dobre zelam ;)

lea231
29. sep 2015

nam sice vklady cez Iscare nevysli ( 1x ET, 2xKET ...vzdy vkladane po 2 blastocysty), no nedam na nich dopustit. momentalne cakame 2.drobca a opat prirodzene ale ako gynekologa som si i nadalej ponechala Dr. Hruzika, ktory bol s nami od uvodu vysetreni ... no a v Iscare mame este dvoch snehuliakov, ale uz ich s velkou pravdepodobnostou nevyuzijeme .. kazdopadne drzim snazilkam palce a verte,ze psychika robi vela... tak pozitivne myslite! 🙂

gagik
29. sep 2015

@lea231 tak to ti paradne pomohli teda....

lea231
29. sep 2015

@gagik veru pomohli prostrednictvom diagnostickej laparoskopie, ze mam zacinajucu endometriozu ... a vedeli sme na com sme aspon zdravotne. verim,ze hormonalna stimulacia dopomohla k 1.tehotenstvu .. Lukas sa podaril hned mesiac po neuspesnom vklade.

gagik
29. sep 2015

@lea231 😒 zeby neuspesne ivf pomahalo pri prirodzenom otehotneni...?no teda....ale hlavne ze ti to dobre dopadlo a gratulujem k babetkam.

ada83
29. sep 2015

@smejlicka super spravicka drzim palce malinkej 🙂

smejlicka
29. sep 2015

@fatma1 @ada83 dakujem 🙂

lea231
29. sep 2015

@gagik no nechce sa mi verit, ze je nahoda, ze takto skoncila aj moja kamoska ... napokon prirodzene dvojicky a aj dalsia znama, ... velka nahoda veru.

smejlicka
1. okt 2015

@dorotka2013 dakujem dnes mame 4640g a uz sa prerezavajú zúbky 🙂 spodné už sú prerezané..šikovné dieťa :D

dorotka2013
1. okt 2015

@smejlicka cozeeee?? Zuby? Tak skoro? 😜

smejlicka
2. okt 2015

@dorotka2013 ked sme boli 7.9. na kontrole tak uz vtedy doktorka napisala do spravy ze prerezany zub :D a ked jej natieram dasna tak uz aj hore ma hrbolceky :D no tak teraz mame znovu placlive obdobie

dorotka2013
2. okt 2015

@smejlicka no supeeer... Moj synovcek mal tiez prve dva v 4mesiacoch...kym mal rok mal uz vsetky...nejak sa tie deticky ponahlaju 😜...a kolko ma teraz mala?

smejlicka
2. okt 2015

@dorotka2013 bude mat 17.10. 6 mesiacov ale inac 3 mesiace 🙂

zuzoka81
2. okt 2015

ahojte! kočky,kolko stoji teraz umele oplodnenie? počula som take klebety,že poisťovňa uhradí už všetko,to je pravda?

alexia17
3. okt 2015

@zuzoka81 neuhradza poistovna vsetko. Doplacas si asi 30% za lieky a za doplnkove ukony ako PK, mrazenie atd

ada83
4. okt 2015

@zuzoka81 od cca 500- 1500 pocitaj doplatky aj z liekami

lilienkalilina
5. okt 2015

Caute baby,nedá sa mi to tu nenapísat že dr Lenka Raismulerova je malý Anjelik 🙂 Ešte nie som tehotná ale strašne jej verím,odkedy som začala ku nej chodiť,som úplne pozitívne naladená.Super doktorka môžem len odporučať

hennka2
5. okt 2015

@lilienkalilina .. a nevies, ake ma vysledky v IVF a ako dlho robi na klinike, nahodou ?

luciatrencin
6. okt 2015

@lilienkalilina suhlasim s Tebou, zatial som tam bola raz, ale zdala sa mi uzasna. Vo stvrtok idem na hysteroskopiu a hysterosalpingografiu, tak som zvedava. A ja verim ze mi anjelik Lenka pomoze 🙂

dorotka2013
6. okt 2015

@luciatrencin prosim ta to co su za vysetrenia? Lenka ta na ne poslala? Aj ja k nej chodim...je uuuuzasna 😁...

luciatrencin
8. okt 2015

@dorotka2013 vygooglis.... ale zjednodusene pod slabsou narkozou kontrola vajcovodov, maternice.... Uz som po. Cakala som ze kedy zacnu a zrazu uz bolo po 🙂. Zatial to trosku pobolieva.

dorotka2013
8. okt 2015

@luciatrencin a to lenka ta poslala? Lebo ja ked som sa jej pytala ci netreba yrobit nejake vysetrenia tak mi povedala ze je to zbytocne... 😳...nieco podobne ako ta hysterosalpingofia som uz absolvovala...ale chcela som este hysteroskopiu...

alica311
8. okt 2015

Ahojte kočky, môžete mi poradiť nejakého dobrého lekára/lekárku v ISCARE. Volala som na recepciu a že si mam lekára vybrať ja. V predchádzajúcom centre sme dostali lekára prideleného. Ďakujem za rady 🙂

miladka234
8. okt 2015

@alica311 ahoj, ja chodim do iscare k Dr.Petrovej a som s nou velmi spokojna zatial. Pocula som na iscare vela negativneho, bala som sa tam ist. Ale k tejto konkretnej pani doktorke ma poslal moj gynekolog a nemozem povedat jedneho kriveho slova.

alica311
8. okt 2015

@miladka234 Ďakujem pekne, môžem sa ešte spýtať, čítala som tu, že poisťovňa prepláca už 30% liekov na stimulku. Koľko sa cca asi dopláca za lieky, čo som pozerala cenník Iscare tak všetky výkony išli dosť hore za posledné 4 roky, tak by som rada vedela koľko asi vychádzajú lieky. Ďakujem

miladka234
8. okt 2015

@alica311 ohladom stimulky idem koncom buduceho tyzdna, tak to Ti neviem povedat. Kamaratka mi ale hovorila, ze ovela lacnejsi je ferticent, ona tam aj bola na umelom. V kazdom pripade, nech nam to pomoze a zadari sa! 😉

melmel78
8. okt 2015

Ahojte dievcata ja sa tiez pridavam k nazoru ze Dr Petrova je skvela. Chodim tam skoro rok ale robi to poctivo. Venuje sa pacientom na profesionalnej urovni. Mozem odporucit. V Iscare su tak isto vsetci velmi mili ☺. Uz som tam absolvovala IUI, 1x Ivf a hysteroskopiu. Zatial neuspesne a bojujeme dalej. Momentalne nasadzujem uzivanie preparatu Dhea ktory mi doktorka odporucila kedze mam nizke AMH. Dalsie IVF bude zrejme v januari.Ma niekto skusenost s Dhea pripravkom?

lilienkalilina
9. okt 2015

ja mam s dr Petrovou,veľmi zle skúsenosti,verila som jej dva roky ,a bol to môj največši omyl verím tomu,ze niekomu pomoze ,al citila som znej,ze uz vobec nevedela co ma somnou robit.vdaka mojmu mužovi som sa rozhodla isť k dr raismulerovej,a som snou veľmi spokojná.

gagik
9. okt 2015

Ci pri tych vkladoch vobec tie embrya aj vlozia, alebo len roztok bez embrya, hlavne ked sa idu embryjka mrazit, tak maju 100%istotu, ze ked nevlozia nic, maju dalsie peniaze iste z ketov....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre