ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

adinam
19. máj 2009

Andy je to tam.Nádhera!!!!!!!!!!!!! 😀 Teda,ja som mala chudobnú druhú čiarku oproti tebe... 😕

andy26
19. máj 2009

ahoj adinam, tak to ti verim,ze maly ti dava zabrat ale aspon vies,ze ho mas a mozes sa z neho tesit 😀 😀 😀
ja viem,ze tam teraz nic neuvidi a ani neplanujem ist k dokimu ako som uz spominala za tyzden, dva pojdem a uvidime ako sme na tom... beriem to zatial z velkou rezervou lebo to este nic neznamena a vsetky baby co sme tu to urcite poznaju...a ani sa z toho moc nevytesujem najblizsie dni a tyzdne ukazu necham sa prekvapit 🙂pozdravuj maleho aj muzika 😀

moonik, dik,uvidime

adinam
19. máj 2009

Andy,ešte som si spomenula,že takto pred rokom sme boli spolu v Iscare-takže do roka a do dňa.. 😉 .
A ozvi sa potom.paa/pozdravy odovzdané-malému som dala pusinku za teba-nech prinesie šťastie/. 😉 .

andy26
19. máj 2009

adin... to vazne? 😀 😀 .... mas paradnu pamät 😀 😀 😀 ok,ozvem sa, dakujem za pusinku a dufam,ze stastie prinesie si zlata, adinam 😉 paa

saxo
20. máj 2009

caute babulky, andy a adinam - to ivf 1 rok bude az 24.5. a et 27.5. 😀 😀 😀 ja vas citam stale, len zas som vo faze - ziadnej. uz definitivne chodim do heliosu, take vysetrenia mi robili ze az - od chlamydii az po hp a vsetko mam ok. no ved chvalabohu 😉 takze tento tyzden mam mat schvalenu ziadost a sup na to. pouzivaju tam uplne ine metody ivf a zdaju sa mi o dost lepsie a ak zena chce, sleduju ju tam az do porodu, no paradicka!
andy, no teeeeeeeeeedaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!! gratulujeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmm! ani ja tomu akosi nemozem uverit, ale vidis ako adin, takze zazraky su stale! inak ja by som k dr. isla aj teraz, mozno ti da pre istotu duphaston alebo utros, ved pre istotu. ale to je na tebe.....

tanyja
20. máj 2009

veru tak, saxo má pravdu - doki by mala dať lieky na podporu tehotenstva a hlavne andy, kúp si femobion - je síce drahý ale dobrý 400vku, ja som do toho investovala a oplatilo sa a hlavne kyselinu listovú !!!
a hlavne kľud kľud a ešte ray kľud, ( no pokiaľ sa to dá ), ale musí sa dať !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉 😉 😉 😉 😉 😉 , držím palčeky

andy26
21. máj 2009

Tanyja, dakujem, si zlatá... , mám doma aj femibion 800 to je myslím kyselina listová, ktorá sa 100% v tele dokáže premeniť. S tým kľudom sa vynasnažím, ale kým mi doktor nepotvrdí na ultrazvuku, že tam niečo vidí, tak tomu asi ani neuverím. Stále mám obavy z toho, že mrcha príde. Dnes asi kupim ešte jeden test, aby som sa presvedčila do tretice, že to tam je.

inak pekný den všetkým...

flock
21. máj 2009

ahojte babulky,

chvilu som tu nebola a co vsetko necitam!!!

andy - srdecne gratulujem, tie // su krasne 🙂 🙂 🙂

misik, adinam, scarlette - 🙂 🙂 🙂

andy26
21. máj 2009

Dakujem flock..

podľa tehu kalkulačky vraj 5 týžden 😵

szilvia31
21. máj 2009

ahojte babulky 😉
andy super spravicka,zazraky sa deju,aj ja mam jeden v brusku 🙂 podarilo sa nam to prirodzene mesiac pred ivf,a to mal snubenec hrozny spermiogram 😒 tiez som sa na zaciatku velmi bala(aj teraz)mam za sebou 2 potraty 😢
ja som hned bola u lekara,dal mi dufaston a kupila som si femibion 800.lekar uz uvidi na ultrazvuku vasu malu bodku a moze vidiet aj srdiecko 🙂 treba verit a setrit sa.dezim ti palce

prajem vam vsetkym krasny vikend 😀

tanyja
21. máj 2009

szilvia - ako sa pekne rozrastajú rady čakateliek, to je vyššia hodnosť od snažiliek 😀 , nakoniec aj my sme to zvládli prirodzenou cestou ....... dlhá cesta to bola, ale dúfam, že len to bude až do konca všetko ok
takže kopu oddychu !!!aj ja sa snažím

mib
22. máj 2009

ahojte babulky,

tento tyzden som mala strasny frmol, vobec som sa nedostala na konika ... ☹ dnes som nakukla a co nevidim ...

andy, to je fantasticke. este pred par dnami si pisala, aka je ta mrcha potvora, ked si dava nacas. .... 😀 teraz uz vies preco ... 😉 hroooooozne moc gratulujem a tesim sa. ... 🙂 🙂 🙂

jaaaaj, kiez by sa to aj nam takto zadarilo. volala som do toho Brna, ako ste mi poradili. asi su problemom letne dovolenky, lebo tam maju volne terminy az v septembri. 😒 takze sme sa s drahym dohodli, ze pojdeme predsa len do prahy v auguste. teraz mi vsak vrta v hlave to, ci v tej prahe robia naozaj vsetko, lebo doki v brne mi vravela o cene 8tis za kazdeho (ak to ma byt komplet), alebo podla toho, co by sme potrebovali - to by nam uz povedali oni a v prahe mi vraveli 4tis za oboch. 😕 ... tak sa v tom teraz vyznaj. 😖

koculky, vsetky vas moc pozdravujem a dufam ze bruska rastu tak ako maju. 😉

flock
22. máj 2009

ahojky mib 🙂

flock
22. máj 2009

ahojte babulky,

vcera som bola na kontrole - prva tehotenska - zasa som videla krpca 🙂 uz to nebol iba taky fliacik, ale mal taku velku hlavicku, ze ked som ju videla, tak som sa smiala, ze sa dokimu natraisal aj ultrazvuk 😀 😀 😀
krpec meria 5,20 cm, co zodpoveda 12 tt, nevolnosti pomaly ustavaju - este stale su, ale nie tak casto a pomaly sa mi tusim vracia aj chut do jedla. od stimulky som schudla 4 kg pre nechutenstvo, tak ich pomalicky mozem naberat spat 🙂

jaja, mib - ako sa mate? kedy dame stretko?

pozdravujem aj ostatne kocky - scarlette, sylviu, szilviu, tanyju, andy, saxo..............

jaja1118
22. máj 2009

Ahojte dievcata.

Gratulujem vsetkym tehulkam a cakatelkam prajem vela uspechov......

Flock a dali ti uz aj knizku?

Mib -tak o KETe ani neuvazujete? kym nebudete mat vsetky tie vysetrenia?

Ja som bola na kontrole dnes.-vsetko ok-krpculko sa vrtelo a skakalo .... a aj vrackanie sa mi zda ze uz ustupuje......s doki som sa dohodla,ze zostanem u nej,len budem chodit do ruzinova.prvu tehu kontrolu mam 28.5.a to mi uz slubila aj knizku.

vsetky vas pozdravujem a prajem pekny den

flock,mib ja som za stretko stale.....

andy26
22. máj 2009

ahoj baby... mib, to ano myslela som si ,ze meska a vidis ako to nakoniec dopadlo a dufam,ze to aj dobre nakoniec dopadne ... to co v brne to iste robia aj v prahe a zese naopak...ano aj nam doki povedala,ze kazdeho to bude stat 8 tis ale ona to s tebou preberie a urobi ti iba take testy,ktore sa na slovensku nerobia...ako som spominala nas to vyslo obidvoch do 8 tis a zvysne testy sme si dorobili v ba...

bola som dnes aj u dokiho som asi v tretom,stvrtom tyzdni a hcg 2900 🙂 🙂 🙂

andy26
22. máj 2009

3900

macous
22. máj 2009

Andýsku - ahojky, jen sem nakukuju a jupííííííííííííííííííííííííí - držím palečky ať vše postupuje jak má 😉 😉

scarlette
24. máj 2009

andy 🙂 juj som rada ze to mas potvrdene 🙂 mas aj nieco na udrzanie?

andy26
25. máj 2009

Scar, zajtra idem pre Dufaston 🙂 , a možno mi urobí sono.

inak na cenovej ponuke sa pracuje, len ti neviem napísať zatiaľ viac, leží na stole u šefina a teraz je týžden v Nemecku.

flock
25. máj 2009

ahojte babulky,

andy - gratuuuuuuulujeeeeeeeeeeeeem!!!! takze si predsa len bola u toho doktora - aspon to v tom mas jasno

jaja - knizku este nemam, dnes som bola na odbere krvi, vzali mi 3 ampulky na knizku, na dalsej kontrole ju dostanem. mala som sa rozhodnut, ci sa vratim k svojmu gyndoktorovi, alebo ostanem tu, tak som sa rozhodla, ze budem chodit k marsikovi. on si teraz prenajima ambulanciu, co ma v iscare, poradne robi po ordinacnych hodinach.

szilvia31
25. máj 2009

Andy supeeeer 😀 tesim sa s vami.
Tanyja snazim sa aj ked ja som skor ta aktivna zienka,takze mi casto vynadaju 😒
no neva prezijem.Uz sa nam zacali hasicke sutaze tak nebude sediet doma,treba povzbudzovat nase druzstva 😀
v piatok nase deti boli na 4mieste z 25druzstiev a male deti na 11mieste 🙂 tak sme im pripravili aj oslavu.kazdy vikend mame program 🙂

prajem vam vsetkym pekny vecer

mib
26. máj 2009

Ahojte kocky,

uz ste mi chybali ... mam teraz v praci dost nabity program. 😠 jaaaaj, ale radsej by som tehulkovala s vami. viete co mi vlastne teraz doslo? ... to som tu uz posledna snazilka? 😨 no ja som vravela, ze by som neuspech mala reklamovat. ... len je neprijemne, ze neviem kde. 😖 tak ja teda vydrzim.

flock, nechcela som ta ovplyvnovat kym si nebola rozhodnuta, ale teraz ti to uz mozem povedat priamo ... myslim ze si sa dobre rozhodla. s marsikom si bola spokojna ... nemas co riesit ... po tom, co som sa docitala a podozvedala kade tade o MG som rozhodnuta, ze aj ja budem chodit k niekomu inemu. len uz nech je ten dovod. 😉

jaja, to je fajn ze nevolnosti uz ustavaju. ved uz je na case, aby si si to tehulkovanie uzivala tak ako sa patri. 😉 ako s tym KET-om zatial neviem. buduci tyzden by uz mohli byt vysledky z tej hematologie. asi zbehnem k doki a poradim sa, ci ma vyznam cakat na vsetky vysetrenia - t.j. koniec septembra.

kocky, stretnutie je super napad. tento vikend nebudem doma, ale nasledujuce dva by som mala byt s casom v pohodicke. 🙂 hrooozne rada vas zase stretnem.

szilvi, ved ono sa to ani neda byt v klude, ked vonku je take krasne pocasie. netreba to prehanat ... ale doma sediet pokial nemas problemy, to by asi bolo ako za trest. 🙂

andy, fajn ze si bola u lekara. aspon vies ze je vsetko tak, ako ma byt. 🙂 preco ste vlastne chodili do car? zly spermiogram? ... som zvedava, lebo vzdy ked niektora kocka napise, ze po dlhsom case snazenia sa zadarilo prirodzene, svitne aj mne male svetielko nadeje, ze by to snad mohol byt aj nas pripad. 😉

babulky, vsetky vas pozdravujem a prajem vam krasny slnecny den. ... uz sa nam pomaly minaju, vraj ma prist ochladenie. 😠

majka212
26. máj 2009

Ahojte!

Tiez patrim medzi ISCARE-acky 🙂, chodim k dr. Petrovej . Uz som tu raz pisala, no dlhsie som tu nebola... Ale ako pozeram, skoro vsetky sa tu menite zo snaziliek na tehulky... to je super! tak sa k vam pridam - ked mozem - a dufam, ze sa to coskoro podari aj mne. S vami sa vsetky "veci" okolo IUI lespie znasaju 😉
Po uzivani femodemu cakam na mrsku a zacinam s prvou stimulaciou. Jaj, taka by som bola rada, keby to vyslo!

Vsetkym vam prajem, nech to uspesne dotiahnete do stastneho konca!

Zelam prijemny dnik!

majka212
26. máj 2009

Ozaj, ste tu niektore aj take, ktorym to vyslo na prvy krat?

andy26
26. máj 2009

Ahoj mib, my sme išli do Car s tým, že sa nedarí.. mužovi urobili spermoš... mal dobrý.. taký priemer.. a všetky vyšetrenia.. genetika, imunologia, hematologia.. všetko máme dobré... len to bolo o šťastí a psychike..
Ja už som o tom presvedčená, že je to psychikou.. našla som si svoje, čo mi pohltilo všetky myslienky na túžbu po babetku... ani som si len nespomenula.. važne..
Začala som intenzívne športovať.. ale tak intenzívne, že som nemala čas ani na domácnosť. No a zrazu, ked sme mali výsledky pokope, kupený Clostil na stimuláciu.. čakám na mrchu a stále nič.. Písala som si s doktorkou v Brne, že zatiaľ mrška neprišla, ale že ked príde tak začnem užívať Clostil.. vážne mi ani len nenapadlo, že by som mohla byť tehotná.. a naraz že som..Okrem toho že ma to zaskočilo.. tak mi to aj celý môj plán s cvičením naburalo.. až mi je to teraz lúto.. ale samozrejme, že sa veľmi teším z úspechu..
Takže svitá isto aj u vás sanca.. len fakt.. vyhodiť to z hlavy.. až tak vyhodiť, že si ani raz nespomenieš na mršku kedy má prísť, kedy sa snažíte, a pod.

držím všetkým palčeky..

Ja som dnes bola zase u doktora, ultrazvuk potvrdil nárast vačku z 5 mm na 10 mm, o dva týždne kontrola, tak dúfam, že budeme pokojne čakať.. už nech sú dva týždne za mnou.Len to teraz ide stráááááááášne pomaly.. nemôžem nič.. žiadny šport... pokoj a jedine prechádzky so psíkom.

mib
26. máj 2009

ahoj majka, tak vitaj nazad na temicke 😉 su tu aj kocky, ktorym to vyslo na prvy krat. flock je zivym dokazom. 🙂 ak som to spravne pochopila, tak ta caka v najblizsej dobe prve ivf - stimulka, odber vajicok, transfer. som rada, ze sa ozval niekto z cakateliek. uz som sa zacinala bat sama medzi tehulkami. 😀

andy, moj drahy ma stale zhorseny spermiogram. ma tam aj zopar lenivcov a hlavne, mame patologiu 80%. je to hranicna hodnota, takze stale dufam, ze by sa mohlo nieco zadarit. aky sport si zacala robit? ja sa v poslednej dobe venujem intenzivne psikovi. mame takeho neposedneho kokra. nedavno som zacala s agility, co sa s tehotenstvom vylucuje, ale pokym budem tehu, planujem sa do toho poriadne zahryznut. ako vravis, treba sa niecim zamestnat, aby clovek odputal pozornost od vsetkych tych vysetreni. 🙂 to je fajn ze drobcek poslusne rastie. uvidis, ze vsetko bude v poriadku. pred par rokmi, keby si to baby nedalo tak na cas, ani by ta nenapadlo, ze nieco moze nebyt. 😉

majka212
26. máj 2009

ahoj mib.... dakujem za privitanie 😉 mas pravdu, caka ma stimulka... prva... tak som zvedava, ako to dopadne... citam, ze sa pri nej musi veeela pit... este ze existuje modry konik, lekarka to vobec nehovorila.... 😖
ty si tym uz presla viac krat?

andy26
26. máj 2009

Mib, ako sme chodili do car rok, aj mužovi povedali zrazu že ma zlý spermiogram, hlavne 70% patologiu.. a to ti teraz neklamem.. prvý bol ukážkový a potom všetky ostatné vychádzali so zlou patologiou... nechcem nič hovoriť, ale kľudne tam môžu napísať to, čo im vyhovuje a hrá práve do kariet.. Ja Is. neverím. Takže ked sme mali aj my tak vysokú patologiu, a zadarilo sa... môže pokojne aj Vám.. vôbec si nemyslím, že to tak ale je. Pretože než sme začali chodiť do Is. mal spermiogram vyborný.. zaujímavé.
A s tou Agility... hm.. tak to ta zamestná, len pri tom behaní bud opatrnejšia.. a nech behá viac psík, nie že budeš aktívnejšia ty ako on 🙂

pointka
27. máj 2009

andy gratulujem k // 🙂 tesim sa s tebou, ze si nasledovala moj priklad a ze sa ti to konecne podarilo 🙂
asi pomohla aj zmena CAR, ina psychika a pod. Drzim palce, aby si to dotiahla do konca a hlavne bez problemov 🙂

Pozdravujem aj vas ostatne snazilky a drzim palce!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre