ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

mib
4. jún 2009

Ahojte kocky,

Ak vam to vyhovuje, mozeme posunut stretko aj na stvrtu. Ja mam doobeda tiez program, ale poobede vas budem cakat. adresu posielam do ip... 🙂

majka, nechcem ta strasit, ale pomalicky zacni pit vela vela vody, pretoze po odbere budes musiet vypit aj 5 litrov. cim viac, tym lepsie. poslem ti adresu do ip tiez, zajtra das vediet, ako to s tebou vyzera. 😉

flock
5. jún 2009

ahojte babulky,

majka - neboj, dobre to dopadne, kludne sa doktorky pytaj, ked ti sama nic nepovie 🙂 dnes to bolo uz lepsie?

mib - pls. aj mne posli adresu do IP, ja som zatial dosla iba k bille 😀 😀 😀

sofina
5. jún 2009

ahojte,pomozte mi prosim ,skusala som volat do iscare ale nepodarilo sa mi ,neviete ci sa zmenilo tel.cislo.pozerala som aj na net ale to iste cislo mam aj ja .dakujem za pomoc. 😉

julietka
5. jún 2009

sofi skus tieto 😉 02/54415544, 02/59207800, 02/59207810 a do labaku 02/59207815

sofina
5. jún 2009

julietka dakujem za info. 🙂 ,ale tie čisla mám aj ja.volala som ale je chyba v sieti 😠 .
už od 11 ich volam a nič.dufam že sa to podari ešte dnes lebo chcela by som ist na konzultac
iu na buduci týžden.a vy dievčata ako sa mate?

majka212
5. jún 2009

ahojte

mib dakujem za adresu, no zial zajtra sa k vam nepridam ☹ je to skoda... musi to byt super stretnut sa s vami vsetkymi... moj mangel rozhodol, ze cestujeme na Liptov, lebo po odbere a pripadnom transfere tak skoro cestovat nebudeme... nasi doma uz naplanovali aj oslavu (ja mam narodky a manzel meniny), tak sa uz z toho cuvnut neda...ale dohodnite hned dalsie stretko , tam sa uz urcite pridam a nedam sa manzelom prehlasovat 😉 budem na vas mysliet, nech sa dobre zabavite, i ked pocasie nevyzera moc dobre...
a pit uz pomaly zacinam viac... nie som na to moc zvyknuta, ale snazim sa davky tekutin kazdy den zvysovat...

flock dnes som sa dozvedela podobne info ako vcera, cize v podstate nic. Ale v nedelu uz picham aj cetrotide a 3 amp. menopuru, tak sa to hadam nejak vyvija...v pondelok mam ist na krv a na obed pre vysledky a na ultrazvuk. Ozaj, neviete, co sa z tej krvi zistuje?

sofina dnes robili v ISCARE len do pol desiatej.. potom im tam mali montovat klimatizaciu a robit pred vchodom dlazbu, takze ked si volala, tam uz nikto nebol.. mali by tam byt v nedelu a pokial mam dobre info, tak v pondelok su tam len doobeda, tak sa im pre istotu ozvi rano...

vsetkym vam prajem dobru zabavu na stretku!

sofina
5. jún 2009

dakujem majka 😀 ,skusim to v nedelu alebo pondelok.
majte sa dobre.ahojte 🙂

flock
6. jún 2009

majka - v krvi sa zistuje, ako stupa hladina hormonov pri stimulacii, ultrazvukom pocet a velkost folikulov. u mna to tiez bolo take nijake, hrozilo mi aj zastavenie stimulky, ale po pridani dalsich 3 davok doki myslel, ze bude 1 folikul, no a na OPU ich vybral az 4 🙂
skoda, ze sa k nam dnes nepridas, tak si pekne uzi oslavu narodenin. VSETKO NAJLEPSIE 🙂 🙂 🙂

ahojte ostatne babulky, tesim sa na dnesne stretnutie s vami 😀

jaja1118
6. jún 2009

ahojte kocky.
stretko zostava na tu 15.-tu?
tesim sa....

szilvia31
6. jún 2009

ahoj majka,vsatko najlepsie k narodkam, 🙂
kosky ja dnes nestiham,pre jahody mam ist az o 2hod. 😠 uzite si to

scarlette
6. jún 2009

Caute babule,
dufam ze stretko ste si uzili, zial nestihala som ☹ len o pol siestej som skoncila v kuchyni ...

jaja1118
6. jún 2009

Fu Scarlet ja som len pred 20.min zo stretka prisla 🙂

mib
6. jún 2009

Ahoj Scarlett, kolko bolo flasticiek?

bubina1
7. jún 2009

Ahoj dievčatá....
chcela by som sa vás spýtat, či iscare nemenil nahodou tel.č. lebo mi telefon hlási ha-la-li (zlé číslo). a potrebujem sa s nimi dost surne spojit.....

bubina1
7. jún 2009

nemenil nahodou iscare tel.č.?

sofina
7. jún 2009

Ahoj bubina1,aj ja som skusala od piatka aj dneska ,a tak isto hlasi ha-la-li.Neviem co mam robit aj mne by bolo surne.

bubina1
7. jún 2009

ja chodim k p. dr.durechovej, ktorá tam v utorok nie je...a mam ist do4DC na ulta a na hormon.prof. dnes mi prisla menštruácia a takto ked funguju tak neviem, či to stihnem....volala som v piatok aj informácie o tel linkách ale povedalli mi len čísla, ktoré už mám.....

majka212
7. jún 2009

Ahojte!Ako dopadlo stretko? Verim, ze ste si to super uzili 😉

szilvia31, flock dakujem za blahozelanie! 😵

Prajem vam peknu nedelu!

bubina1
7. jún 2009

este kto vie nieco o iscare ako sa s nimi dá spojiť...písala som im aj mail, ale nikto mi neodpovedal

majka212
7. jún 2009

bubina1 mozno sa tam nemozes dovolat preto, ze tam mali od piatku doobeda robit nejake rekonstrukcne prace... mali tam montovat klimu, robit pred vchodom dlazbu.... podla mojich info aj v pond. maju robit lekari len do obeda... skus im zavolat zajtra rano, hadam sa im dovolas... drzim palce!

bubina1
7. jún 2009

dakujem mooooc pekne za odpoved... ale nepotešila si ma.....takto to vychádza tak, že mam jedinu možnosť získat termín na stredu......a to nie je isté, že mi dajú..... 😕 ☹

scarlette
7. jún 2009

babule na kazdej sprave z iscare mate kontatkne cislo v pripade potreby, ja som tam mala cislo na recepciu a aj priamo mobil na mojho lekara, skuste sa pozriet do svojich papierov...

Mib z 3kg mam 12flasticiek dzemu, dalsie 3kg sli do mrazaku, samozrejme vsetko ciste a dalsie 2 kg som pripravila na jedenie a este som aj mm piekla babovku s jahodami, tu miluje tak som nemohla odmietnut ked prosil 😀

bubina1
7. jún 2009

scarlette....super.....toto ma nenapadlo....idem kuknúť

bubina1
7. jún 2009

hmmmm.....nemam na správe mobilné číslo, dokonca, žiadne číslo.....ani na kartičke, tam je len na recepciu ☹

scarlette
7. jún 2009

ja som mavala aj na sprave, len ja som chodila k marsikovi

mib
7. jún 2009

Ahoj bubina, ja mam, posielam do ip. snad ti to pomoze.

mib
7. jún 2009

ahoj scarlette,

tak to je slusna uroda. 🙂 ja mam dzemiky hrozne rada - hlavne na cerstvej vianocke s maslom a kavou. 😝 mnam

my sme dnes zase vyuzili pocasie na obratie ceresni. nazbierali sme sest bedniciek. odviezli sme to k svokre. zajtra to zavari. 🙂 este asi dve tretiny ceresni zostali na strome. ufff, k tym sa asi ani nedostaneme, lebo su vysoko. poviem vam, som taka unavena .... idem do sprsky a spravit si veget.

... ozaj, bola by som zabudla. zajtra nas cakaju geneticke testy. opat sa nieco hybe ... 😉

bubina1
7. jún 2009

ahoj mib....

🙂 tak, ked vás zajtra čakajú genetické testy, tak mi aspon budes vediet povedat, čo nás caká a neminie.....my ich budeme musiet absolvovať tiež..... 🙂 dúfam, že dopadnú ok. ......a este raz díky za číslo..... 🙂

bubina1
7. jún 2009

mib,

pozrela som si aj predchádzajúce príspevky a vidím, že si vážna seniorka v car ☹ po prečítaní niektorých tvojich príspevkov ta celkom obdivujem.....máš už asi toho dost za sebou......My sme rozbehli kolotoč v care len tento mesiac.....

sofina
8. jún 2009

Ahoj bubina,

volala si už do iscare?Ja áno a mám termín na 11,06, o 15,45hod.
dala si už žiadost do poist.?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre