ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

zuzi1211
31. júl 2009

Mib neviem kedy budu vysledky, mna k nej objednal gynekolog a len mi povedat kedy a kde mam prist. Takze neviem. Myslim ze to ale nebude dlho, aspon dufam. No koniec vysetreni a cakania si ani ja dost dobre neviem predstavit. Ked som po IVF otehotnela neverila som tomu ze ako hladko to ide, ze mi vobec nebolo zle, ze ma len zaha palila a bola som unavena. Vedela som ze to nemoze byt az take jednoduche. Ja nemam v zivote nic len tak, za vsetkym je vela namahy, driny. Ale uz by mohlo aj stacit a konecne sa to podarit. Ved 5 rokov snazenia je dost. Ci nie? Ale nadej zomiera posledna a ja verim ze aj ty aj ja budeme o chvilocku tehu a tak ako su rovnako jaja s flock. A potom budeme z nich cucat infosky ze co a ako. 🙂 🙂

citala si IP???

pekny den

bubina1
31. júl 2009

zuzi1211...vynechala si este tehu majku212.... 😀
už aj ja sa teším na cucanie informácií 😀

zuzi1211
31. júl 2009

Bubina jasne ze aj Majka patrí k nim, píšem a robím kuk len sem tam lebo som v práci. No a bubina ty budeš zase s nami tehu. Predsa sa v jednote je sila. 😀 😀 😀

bubina1
31. júl 2009

no predsa sa je 😀 😀 😀 .... aj ja som v robote...
ja si opakujem stale len tu vetu, čo som majke povedala ked, že mala na transfer len jedno schopné vajce: ak sa to podarí tebe tak aj mne....sa snažím toho držat...len aby nakoniec z toho nebolo obrovské sklamanie.... 😀

majka212
31. júl 2009

bubina1 neboj, budem ti davat instrukcie, aby sa to urcite podarilo 😀

zuzi1211, mib velmi vam drzim palce, aby ste vedeli vysledky cim skor, aby ste sa co najskor pridali k nam 🙂

bubina1
31. júl 2009

no, majka to ja aj predpokladam, že budeš..... 😀 😀 😀 😀 😀

mib
31. júl 2009

caute kocky,

zuzi, citala som. dakujem, zmenim si ... 😉 ale aj tak dufam, ze sa este na nejakom stretku budeme vidiet. 🙂 dnes som si bola po tie vysledky z labaku. skusala som tam vycitat velkost toho vysledku ... nasla som pri MTHRF v zatvorke (A1298C). napadne sa to podoba tomu cislu, o ktorom si pisala aj ty. ale neviem, ci je to iba nejake oznacenie, alebo hodnota niecoho ... ale ved snad sa dozviem viac, ked budes mat po vysetreni ty. 😉 ... s tym babatkom ... si pis, ze sa coskoro pridame. neboj, citim ze to bude este tento rok. 🙂

bubina, plati aj pre teba ... kedy ta caka dalsie (IVF, KET, ..)?

pozdravujem aj tehulky. kocky, krasne dovolenkovanie. 🙂 ... a tym ktore nedovolenkuju prajem aspon krasny vikendik. 😉

bubina1
31. júl 2009

mib...mna caká len prvé.....neviem kedy to vyjde...bud august alebo september...dufam že to nezakomplikuju este výsledky na boreliozu, akutnu mam negat ale ten druhý výsledok, pravdepodobnosť stretnutia sa z boreliozou je norma až hranica...tak neviem...doktor mi povedal, že o tri mesiace nech dojdem na kontrolu krvi, ale ja som mu povedala, že ja sa chystam do troch msiacov na IVF, tak mi dal výsledok, nech rozhodne gynekolog....a este si musim doliečit pošvový zápal, tak dufam, že aj tie výsledky budu negativ....mam pocit, že kým som nezačala chodit na všelijaké vyšetrenia som bola zdrava...

mib
31. júl 2009

bubina, vitaj v klube. 😖 mne to doki vysvetlovala ... standardne ma kazda zena mnozstvo roznych problemov, o ktorych ani nevie. tu ale musis absolvovat kopec vysetreni jednak preto, aby znizili riziko neuspechu .. ak sa to da .. a jednak preto, ze pred ivf musia byt vsetky vysledky v poriadku. keby si otehotnela standardnou cestou, mozno by si ani netusila to vsetko, co vies teraz. 😒 ja som na tom podobne a navyse v dosledku hormonalnej pripravy sa mi vytvoril myom na maternici. to ma dost zobralo, pretoze nebyt tychto problemov, som nadstandardne zdrava zena ... a zrazu zistujem, kolko roznych problemov existuje. ale vidis to, ak by si sa nedostala na ivf v auguste, tak pojdeme spolu v septembri (snad) 😉

bubina1
31. júl 2009

mib.....tak dufam, že september bude ten najneskorší možný termín......dúfam, že sa to este viac neposumie....bo ma picne

zuzi1211
4. aug 2009

Caute kocky do uprsaneho rana, teda aspon v BA.
V cera som bola na hematologii kvoli tej mojej trombofilii, p. doktorka bola velmi zlata. 1 vysledok bude trvat dlhsie ale ostatne bude mat do tyzdna takze 11.8. na moje meniny si pojdem po vysledky. Nevedela som ze to bude tak rychlo. Ale potesilo ma to. Aspon skor zacneme s prip. liecbou.

Nejako tu zamrzla komunikacia ☹ . Co sa deje???

papa

bubina1
4. aug 2009

ahoj zuzi, nevieš spať?...na iscare už dlhsiu dobu zamrza komunikacia....hadam po dovolenkovom období to bude lepšie 😀

zuzi1211
4. aug 2009

Ahoj bubina1 ja a spať?? Vstávala som o štvrtej a o 06:04 som cvakala už v BA v práci. Aj by sa mi chcelo spať ale musela som. Práca volala. ☹

zuzi1211
6. aug 2009

Halo baby , kde ste? Čo je s vami??? Už nekoníkujete????

bubina1
6. aug 2009

zuzi...konikujeme...asi je každá cv nejakej čakacej dobe...neboj..o chvilu sa to tu rozbehne...... 😀
teda verim tomu 😝

flock
7. aug 2009

ahojte babulky 🙂

vcera sme boli na kontrole a dostali sme vysledky z amnio - cakame zdraveho chlapceka 🙂 🙂 🙂

zuzi1211
7. aug 2009

Ahoj Flock,

super gratulujeeeeem. Ani nevieš ako sa s vami teším že je zatiaľ všetko ok. Držím palce. 🙂 🙂 🙂 🙂

bubina1
7. aug 2009

flock...pripájam sa ku gratulaciam......len tak dalej... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

derylka
7. aug 2009

.. ahojte... chodíte niektorá k dr Hrúzikovi?

zuzi1211
7. aug 2009

Ahoj derylka,
ja k nemu chodim. Preco???

soni1
8. aug 2009

Ahojte baby, ja som bola 4.8. prvýkrát v Iscare na konzultácii aj s manželom, teraz sme tam objednaný na druhý deň cyklu. Bola som u Doc. Válkyho, nemáte s ním niektorá skúsenosti?

derylka
8. aug 2009

ahoj soni1.. aj my sa chystáme, ako to tam prebiehalo ked ste boli prvý krát, aj ti/vám niečo robili, nejaké vyšetrenie, alebo ste len sedeli a kecali? 😕

soni1
8. aug 2009

Zatiaľ sme iba kecali a mňa dr. ešte vyšetril ultrazvukom a hneď mi zbadal dosť veľkú cystu. Takže sme sa dohodli, že tam prídeme na druhý deň cyklu a vyšetrí ma, no a povie mi, či sa tá cysta stratila, alebo bude potrebná operácia, pevne verím, že sa stratí. No a na druhý deň cyklu, tam máme ísť a to mi budú robiť odbery a manželovi spermiogram. Zatiaľ len toľko, všetko záleží od tej cysty, až potom mi bude vedieť povedať ďalší postup.Vy ku komu idete?

derylka
8. aug 2009

.. soni1.. my ideme k dr. Hrúzikovi... tohoto sa aj ja bojím... že mi tam zase niečo objaví... síce takto pred rokom mi operovali cystu a "zopár" zrastov.... len ako sa už poznám... tak mi tam určite zase niečo dorástlo... 😠
.. držím palce... aby si to ty mala v poriadku.... /a ty aspon v kútiku duše so mnou dúfaj, aby aj ja, prípadne aby som zase nemusela ísť pod nôž ☹ /

soni1
8. aug 2009

Baby, máte nejaké skúsenosti s Doc. Válkym, alebo ste niečo náhodou nepočuli? Ďakujem za info.

szilvia31
8. aug 2009

ahojte babulky 🙂 ako sa mate,davno som nepisala,ale citam 😉
flock gratulujem k chlapcekovi 🙂

insolka
8. aug 2009

Ahojte kočky velmi dlho som tu nebola ...gratulujem všetkym tehulkam.a samozrejme držím im palce a nám snažilkam tiež........

pointka
10. aug 2009

ahojte, ako sa mavate 🙂 prisla som vas pozdravit, pokukat, co nove.
majka gratulujem k tehu 🙂
flock tebe k chlapcekovi 🙂

majka212
10. aug 2009

ahojte!

flock aj ja gratulujem k chlapcekovi 🙂
pointka dakujem 🙂

inak ja som dnes bola v ISCARE posledny krat... teda na teraz... kym nebudeme chciet mat druhe babo... 😉 podla utz mame 2,6 cm 😉 a v stredu nas caka prva poradna... dufam, ze to dotiahneme az do konca...

mib
10. aug 2009

ahojte kocky,

opat sa ozyvam aj ja. ... po pravde, ani moc nebolo co pisat. nic sa nedialo, ale dnes sme boli konecne na imunologii v prahe. 🙂 vysledky budu za nejaky ten mesiac, takze si este pockame. doki vravela, ze nevidi principialne ziadny problem, kedze navonok sme obaja v poriadku. ale detaily ukazu az podrobne testy. napisala nam aj zoznam dalsich vysetreni, ktore nam nebudu robit, aby sme zbytocne neplatili za to, co nam vedia spravit aj doma na poistovnu. tak som zvedava. 😒

zuzi, zajtra drzim palce s hematologiou. daj vediet, ako si dopadla s MTHFR. 😉
flock, tak uz to mas potvrdene. 🙂 a mozete vymyslat mena. blahozelam. ako bolo na dovolenke? pocko bolo pekne?
majka, zda sa, ze drobcekovi prospieva liptovsky vzduch, ked tak pekne rastie. 🙂
soni, derylka, pristup lekara je velmi individualny. to, co niekomu vyhovuje, inemu zase moze prekazat. myslim si, ze v iscare su velmi ustretovy lekari. treba si len preklepnut, ci vam vyhovuje styl toho vasho. tazko je teda porovnavat so skusenostami inych kociek.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre