ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

gabika24
5. feb 2008

viem, ze to je s dovolenkou tazke - mne ju napriklad vobec nedaju, tak budem na PN. uz od zaciatku stimulacie (od mrchy), pretoze inac to nebudem moc riesit. takze toto bude najlepsie riesenie.
tak sa drzkajte 😉

pointka
6. feb 2008

ja som neni zamestnana, som zivnostnik, takze PN asi tazko 🙂
Ale mam tolerantnu pracu a mozem ju robit aj doma, to je vyhoda

petkaerdal
6. feb 2008

ahojte,bola som dnes na kontrole a vyska sliznice je 10mm,co je pekne,tabletky papam dalej a od zajtra utrogestan a v pondelok o 8 rano mam prist a zacnu rozmrazovat,ak bude embryjko v poriadku,tak bude hned transfer...

pointka
6. feb 2008

fiha 🙂 kolkaty DC si? a papas len estrofem?
aj ja chcem taku sliznicu ☹

petkaerdal
6. feb 2008

dnes som 10 den,prvych 5 dni som 1x1 estrofem,od 6 do dnes 2x1 a od zajtra 3x1 a plus utrogestan 3x2...tan utrogestan neznasam 😖
a ty nesmut,aj ty budes mat,len si troska oddychni...ja by som zase chcela mat viacej embryok,no co narobim....kedy mas dostat menzes?

pointka
6. feb 2008

aj ja to mam tak nejak predpisane.
Dnes som 12 DC, koncom februara.
Ty mas len jedno embryjko, ze? Strasne drzim palce, aby to bol ten bojovnik, co to dobojuje do uplneho konca 🙂

petkaerdal
6. feb 2008

ano,len jedno 😢 ☹ ,uz som to tak nejak vzdala po predu..uz len raz tam pojdem v pondelok a koncim na cas...o to som viac sklamana,lebo som isla ako samoplatca...verila som tomu velmi vela a nic z toho...a vies,co to stoji...
kocom februara pojdes ty do toho? to ja budem mat uz po vsetkom,potom budem ja tebe drzat palceky

pointka
6. feb 2008

hej, idem do toho, i ked mam mrazacikov dost, ale zial proste tiez mam v sebe zakodovanu myslienku, ze sa to nepodari a neviem to zo seba dostat, neviem sa prinutit mysliet pozitivne ☹
neboj, ten jeden to zvladne 🙂

gabika24
6. feb 2008

baby - keby ste boli pri mne, tak by som vam riadne "vyhubovala" za tie negativne myslienky....
nevzdavajte to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to nie je prosba, to je rozkaz 😀
babule, moc drzim palce, aby vam to vyslo, nemozem statistiku uspesnosti zdvihnut sama 😀 😀 😀

gabika24
7. feb 2008

petka, chvilu mam cas v robote, tak sa ozyvam. dufam,ze si sa uz pozitivnejsie naladila, aby si bola v pondelok uplne super - pripravena na vasho maleho mrazacika.
pointka, drzkaj sa - aj vsetky, co to citaju 😀

pointka
7. feb 2008

gabika, mohla by si trochu tej pozitivnej energie peniest do nas 🙂
Ty jej mas dost pre seba a este aj na rozdavanie, obdivujem ta 🙂

gabika24
7. feb 2008

ved sa snazim 😀
niekde je asi poruchane spojenie..., ale nebojte sa, bude to ok. 😀
pointka, veeeeeeeeeeelmi drzim palce - marec je krasny mesiac na KET - nam sa tak podarila nasa babulka - inac, to je moj hlavny dodavatel pozitivnej energie... 😵

gabika24
7. feb 2008

ozvem sa vecer, lebo uz sa mi teraz nebude dat - praca nepocka - teda nie ta moja.
zatial prajem prijemny den, nabity len tou pozitívnou energiou 😉 --------------- nevzdavajte to popredu - na negatívne myslienky mate casu dost. 😉

pointka
7. feb 2008

ved aj ja chcem dodavatela pozitivnej energie 🙂
Ale ano, marec - jar, to ja mozem.

gabika24
7. feb 2008

tak na tom dodavatelovi pekne pracujte - mozete aj mimo KET - ved to ta tiez dobije pozit. energiou, no nie? 😀 😀 😀

pointka
7. feb 2008

🙂 akurat bez ovulacie len pre zabavu 🙂

gabika24
7. feb 2008

ved aj tak sa da 😀 a co ty vies, mozno aj motyka streli 😉

pointka
7. feb 2008

🙂 to by teda vystrelila. ty mas malu po ET alebo KET?

gabika24
7. feb 2008

po KET , tak sa snaz pozitivne naladit, lebo uvidis!!!!!!!!!! 😉
Nesmies to vzdat popredu... ja som si skratka pri poslednom KET - (inac uz sme nemali potom ziadne mrazaciky, vkladali mi posledne tri) nepripustila, ze by to nemohlo vyjst. takze tak musis mysliet aj ty.
drzim palce aj v pozitivnom mysleni - tak sa vschop........... 😉

pointka
7. feb 2008

ano, snazim sa, na jednej strane citim nadej, na druhej sa obavam sklamania.

gabika24
7. feb 2008

pointka, na obavy mas casu dost, ver mi... zazila som dve neuspesne KET (jedno uplne, druhe bolo to mimomaternicove) - keby som to vedela, nestresujem sa popredu, netrapim... dost som sa natrapila potom. preto som si pri poslednom povedala, ze to musi vyjst a basta, ze plakat a obavat sa, mozem aj potom.
no a vyslo to...
tak sa skus upnut na tu nadej - viem, ze to je tazke, ver, prezila som si to tiez - a dnes mame to nase slniecko, ktore nam vynahradilo vsetku tu bolest a kazdu jednu slzu... 🙂
neboj, aj tebe to babo vynahradi - urcite sa dockas... 😵

pointka
8. feb 2008

gabika, skusim tu taktiku, uvidim, ci sa moje podvedomie a vnutorne vnimanie da akymsi sposobom presvedcit 🙂

gabika24
10. feb 2008

ahoj Peti, zajtra sa drzkaj.
pointka - super, presviedcaj podvedomie, uvidis, ze to bude ok, ved aj nam ket vysiel...
prijemny vecer a dobru nocku vsetkym...

petkaerdal
10. feb 2008

ahojte baby,tak rano o 8 sa mam hlasit vo FC...strase som dnes cely den nervozna 😖 ...rano napisem,ci sa rozmrazilo alebo ci je po vsetkom...

gabika24
10. feb 2008

Petulka drzkaj sa. veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeela stastia.
ja idem uspat malu. a o par mesiacov ty budes uspavat vasho anjelika, tak si to predstav, pozitivne sa nalad a drzkaj sa. 😉

pointka
11. feb 2008

Petka, drzime palce, urcite sa rozmrazi! Daj vediet!

pointka
11. feb 2008

Gabika, naladujem sa pozitivne 🙂
Hlavne ked vidim baby v raKETkach, urcite budu vsetky tri tehulky 🙂

gabika24
11. feb 2008

ahojte.
pointka aj ja si myslim, ze budu tehulky - super - to my im potom pomozeme zdvihnut tu statistiku 😀
petka, ty uz statistiku dufam zdvihas teraz. neviem sa dockat, kedy podas o sebe spravu, len uz sa na net dostanem az poobede. drzkaj sa.
pekny den 😉

mirinda10
11. feb 2008

pointka, neviem historiu preco ti v Iscare neurobili ET? Ja som bola teraz v sobotu na odbere a na transfer idem v utorok. Chcela som aby mi vlozili 2 embria ale doktor chce iba jedno nakolko som mala az 16 oocytov a musim pit vela vody az 5 litrov tak mam strach aby mi aspon to jedno vlozili. Doky povedal, ze keby som mala ich 20 tak nebude ziaden transfer mam PCO ale mala som aj dost vysoke davky gonalu tak neviem asi mi mal dat mensie davky aj ked na sone videl iba 8 neviem kde boli schovane zvysne. Dik za opoved

pointka
11. feb 2008

ahoj.
ja som nemala ET kvoli hyperstimulacnemu syndromu OHSS. Mala som vodu v bruchu a to sa vtedy ET nesmie, lebo po ET je vacsia sanca na OHSS. Ja mam tiez PCO, mala som 19 vajok a tiez mi na sone videli len nejakych 7 🙂
Asi preto ti chcu len jedno vlozit a nie dve ako obvykle, lebo sa boja OHSS. Baby s PCO su nan nachylnejsie.
PI VELMI VELA VODY, tak ako ti radia 5-6 litrov. Dodrziavaj to a sleduj, ci to aj vycikas.
A hlavne daj potom vediet ako si dopadla 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre