ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

lauritka
9. mar 2008

🙂 pointka ano viem..skusim si dat dnes cervene vinko a sexik ;)

pointka
9. mar 2008

ano a dost teply kupel predtym 🙂

pointka
9. mar 2008

alebo po 🙂

lauritka
9. mar 2008

🙂 no skusim to...mozno sa nejak spamata.. 🙂

gabika24
9. mar 2008

ahojte.
pointka, ani nevies, ako velmi mi to je luto. vela som na teba myslela a drzala ti palce.
ja sa mam celkom ok, hladkam si brusko s dvoma embryjkami a bolia ma dost prsia (aj ked to je na take nieco asi skoro, ale bolia - no nech kludne bolia aj dalej, to bude ok).
inac aj mne po vysadeni liekov raz hned dosla mrcha - da sa povedat, ze rano som ich vysadila a vecer som uz mala mrchu (slabu, ale na druhy den poriadnu).
tak sa opatrujte babenky, pekny zvysok vikendu 😉

kvak63
10. mar 2008

Ahoj annaanna
nevišlo to ☹ . V pondelok som mala krv 9 a v piatko už len 2. Povedali mi aby som vysadila lieky. Mrchu som dostala hned v sobotu rano. Mám sa hlasit až po mrche. O všetkom sa chcem porozpravať čo bude dalej. Mám ešte 3 snehuľkov 😉 . Dufam že sa to podarim.

Tebe držim palce. Papa

mirinda10
10. mar 2008

kvak to je mi luto ale je dobre, ze mas este snehuliacikov aj ja budem mat KET asi tak v maji, musim cakat mala som OHSS tak mam este po IVF zvacsene vajecniky

ide jar a to je plodne obdobie tak sa nam to musi podarit

ku komu chodis do Iscaru?

pekny den prajem a hlavne posielam pozitivnu energiu bude dobre neboj

gabika24
10. mar 2008

ahojte.
kvak 😢 - ale urcite to nevzdavaj, nam to v iscare vyslo, ked nam vlozili poslednych troch snehuliacikov.
drzkajte sa babule 😉

tanitta
10. mar 2008

Ahojky kocky..
mam na vas prosbu... neostal vam niektorej Cetrotide0,25mg.. potrebujem cca 3-4ks... pls pisnite mi do IP urcite sa dohodneme.. vdakaaaa
zelam vela vela energie do dalsich pokusov kocky.....paaaaa ...

nika1980
10. mar 2008

Caute babeny, tak uz som si neska vypocula vysledok - zial negativny. Takze nic moc. Tak sa ostatne drzte, ja to skusim za tri mesiace.

gabika24
10. mar 2008

nika 😢 - urcite to vyjde nabuduce, tak zelam vela sily...
dobru nocku babenky.
pointka, kedy mas teraz kontrolu?

annaanna
10. mar 2008

kvak - 🙄 chúďa, tak si sa tešila, škoda
zajtra idem na odber vajíčok, tak som zvedavá.
aspoň tí snehuliačikovia, tí sa určite podaria.... uvidíš

gabika24
10. mar 2008

annaanna, zajtra vela stastia a peknu urodicku a hlavne potom pozitivny tehu testik 😉

pointka
10. mar 2008

ahojte.
tak kedy uz budu pozitivne spravy? gabika, tak snad ty to spustis.
ja idem na KO v utorok po velkej noci. Doki uvidi, aku mam sliznicu v normalnom cykle bez liekov, ak by bola ok, urobi KET. Uvidime. Inak mam neskutocne silnu mrchu. Inokedy ledva krvacam prve dvba dni, potom len take spinenie, teraz uz stvrty den dooooost silne. Kde sa to berie, ked som mala sliznicu len 6 mm?...
Gabika ako? Oddychujes, tehulkujes? 🙂

nina3260
11. mar 2008

Ahojte! v ISCARE som vobec nebola spokojna s pristupom sestier! Kazda moja otazka navyse ich velmi obtazovala!!! Verim, ze maju vela prace ale pred pacientkou ohovarat inu pacientku... no isla som odtial vystresovana viac ako ked som iprichadzala k nim. Nina

alicag
11. mar 2008

Ahojte všetky držim vam palce nech konečne zautoči tehu vlna 😀 😀

kvak63
11. mar 2008

Ahoj

chcem Vám poďakovať. Budem sa držat ajkeď je to teraz dosť tažke.

mirinda v ISCARE chodik k Ďurechovej. Je dosť mila.

V pondelok tam idem na pokec. To už budem mat po mrche.

annaanna len sa hlavne drž a hlavne pozitivne mysli.

gabika24
11. mar 2008

ahojte. pointka, budem ti velmi drzat palce.
oddychujem v ramci moznosti a tehulkujem dufam tiez 😀 😀 😀 😀

lubeck
11. mar 2008

Ahojte kocky. Ja som bola v ISCARE v decmbri, lenze Dr. Marsik ma neskutocne sklamal 😖 Dost nechutne sa vyjadril o predchadzajucej pacientke a nasledne sa bavil so mnou ako keby som si kupovala dom 😠 Som povedala, ze sa tam uz neukazem. No a sestricky-tak to nebudem komentovat- ja som tiez sestricka, ale za take spravanie by mi vzali minimalne osobne!!!!
Aj ked my budeme musiet absolvovat IVF, co som si ista, aj tak do ISCARU uz isto nevkrocim!

annaanna
11. mar 2008

dík snažilky, dnes som bola a mala som ich 15. Uvidíme čo zajtra.....
a čo bude ďalej? ET už nie je pri narkóze... však?

alicag
11. mar 2008

annaanna ,et už sa nerobi v narkoze nič hrozne to neni asi najhoršie je ten plny močovy mechur.človek ma pocit,že už už sa pociká ale da sa to vydržat.držim ti palce abi ti to vyšlo a nech maš vela drobcov. 😀 😀 😀 chodiš do iscaru?aku máš o nich mienku? 🙂

alicag
11. mar 2008

Babulky kolko sa doplaca za ivf,icsi ?pojdem cez poistovnu ale počula som,že iscar je drahy neviem či to je pravda.Predtym som chodila do heliku v martine a stimulacia puregon,decapeptyl,icsi aIvf ma vyšli asi necelych 30000. 😎 😎

mirinda10
11. mar 2008

lubeck, to je mi luto ja chodim k Marsikovi a som spokojna ono nie je sranda byt lekarom aj oni maju niekedy blby den, ja som mala stastie na sestricky boli ku mne dobre aj ked mi a muzickovi ukazovali ako si mam picaht injekcie sama sranda, ja mam Marsika aj ako obvodneho lekara v Prosanuse preto som v Iscare. ja mam este 8 snehuliakov po neuspesnom IVF takze budem pokracovat Ketom a uvidim

anna - ET uz nie je v narkoze trva to asi max 10 min a nic necitis

alicag kolko budes platit je podla toho ake drahe injekcie budes brat ja som mala gonal a doplacala som 15,000 + cetrodite asi nejakych 1500, potom zmrazovanie 4,500, ICSI je asi 6,500 na 3 vajicka a ua viac doplacas a este sa plai 7,500 za monitorovanie cyklu takze si to spocitaj mna to vyslo na 28,500

preco chces ist na ICSI musite nakolko baby co boli so mnou na odbere mali ok spermiogram a stale chceli ICSI

mirinda10
11. mar 2008

nejak sa mi to odposlalo a neskocila som myslienku

embriologicka iba my vysvetlila, ze je to v ich pripade zbytocne ale ak na tom trvaju tak to urobi ja som sla normalne a zo 16tich vajok sa 12 pekne oplodnilo

anna budem drzat palceky aby vsetko dobre dopadlo a bola si tehu moc ti to prajem

alicag
11. mar 2008

Mirinda10 dakujem ti.Na icsi mi vždy odporučila embriologička kvoli nekvalitnym vajičkam.A že uspešnost je večia ivf.ale na mna to zatial neplatí 😢 😔

alicag
11. mar 2008

Držím ti palčeky 🙂 🙂 🙂

skybaby
12. mar 2008

dobre ranko baby ... mirinda ja tiez chodim do prosanusu ale ku gazovi a buduci tyzden ide manzel na spermiogram do iscare a potom uvidime ako dalej, drzim palce na ket 😉 a pekny den

mirinda10
12. mar 2008

alica, mne embriologicka povedala v ISCARE, ze ani ICSI ti nezaruci 100% ale vysvetlila mi ak mas vajka ktore potrebuju este trosku narast tak mozu aj v miske a spermie vydrzia 24 hodin v miske s vajkami ale ked robi ICSI tak musi ocistit vajko a ked este nie je take dobre-velke, tak ho neoplodni ale mozno by sa samo oplodnilo do 24 hodin ale to plati iba vtedy ak nie je problem so spermijkami

no ja budem cakat na mrsku a potom na dalsiu uz KETujem len asi tato si da na cas nakolko uz by som mala mat ovulku a stale je nizko teplota tak musim pekne cakat

skybaby - manzela treba povzbudit ale sam uvidi, ze nie je tam sam ( je tam stale dost chlapov ) ten moj bol trochu vystraseny ale ked videl tolko chlapov tak uz to slo samo a dat mu vitaminky ten moj berie zinok a Ecko ale stale ma dobry spermiogram ja to beriem ako prevenciu
no mi sme boli na 3 spermiogramoch aby sa potvrdilo, ze vsetko je ok a potom 2 x na IUI a teraz na IVF takze uz ma prax 🙂 🙂 🙂 🙂

annaanna
12. mar 2008

mirinda - mala som z 15 vajok vhodných na oplodnenie 9 a s tých sa 6 oplodnilo, takže máme 6 embryjok.

alicag
12. mar 2008

Ahoj mirinda10 🙂 Som zvedava aku liečbu na stimulaciu mi doporučia ak bi bolo všetko o.k. čomu verim 🙂 kedže moja štitna žlaza je ževraj teraz v stabilizovana konečne bi sa mi mohli tvorit zdrave vajka v dobrom počte. 😀 potom bi som aj ja vyskušala tu variantu nie icsi.JE škoda,že ja nemam možnost skusit Ket iba ivf zo zdrav.dovodu.uvidim,čo mi potom odporučia.Tešim sa kebi to už bolo .Si zatial spokojna s pristupom v iscare?Pitam sa preto lebo ako som už spominala 2 krat som bola v heliku v mart. Snad sa tentokrat sen stane skutočnostou.Držim všetkym palce . 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre