ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

kvetkokvetko
21. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka ja som bola na kontrolu dnes a vklad mam tiez v pondelok, to budem 21 DC a Petrova tam nebude, tak som zvedava, kto bude robit vklad...a zabudla som sa opytat kolko mm mam sliznicu, ale asi postacujucu, ked nic nehovorila...

katulka25
21. máj 2013

@ada83 asi hej.neviem este

cucoriedkacucoriedka
21. máj 2013

@kvetkokvetko no, ved to...ide petrová preč na dva týždne...tak aj ja som zvedavá, kto nám urobí vklad..ale povedala že ved docent má storočnú prax, latáková tiež šikovná...tak hádam dobre bude🙂 tak sa vidíme v pondelok🙂

cucoriedkacucoriedka
21. máj 2013

@katulka25 katka, skús piť ríbezlové vínko na zvyšovanie sliznice, alchemilkový čas..a ečko vitamín...ja toto beriem a sliznica je ok..tak hádam pomôže

kvetkokvetko
21. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka ja skor dufam, ze lattakova, lebo valky ked mi robil IUI, tak to bolo dost "masiarske", este teraz mi beha mraz po chrbte, ked si na to spomeniem...ja mam hlavne strach z toho plneho mechura, ja ked musim, tak musim a nie este drzat 5-10-15 minut...a kedy ti maju volat embryologovia...mne v nedelu, lebo ja uz mam embrya po PK...

ada83
21. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka ak to bude lattakova je tehotná a da ti vírus tehotenský

katulka25
21. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka skusim. Dakujem

cucoriedkacucoriedka
21. máj 2013

@kvetkokvetko jeminenku, nestraš🙂 no, v nedelu sa ozvú že na ktorú idem. tak sa tam potom k sebe priznáme🙂

ada83
21. máj 2013

@kvetkokvetko s tým mechurom som aj ja mala na mále sestrička ze rýchlo piť cakame len na vás a to bolo CCa po 10 a ja liter vody do seba a vklad bol za 10 min 12 a to som si bola 3 krat od čurať a potom krce v bruchu a po vklade som pocitala 20 min a išla na wc to bola ulava 🙂

cucoriedkacucoriedka
21. máj 2013

@ada83 no, nemáš ty zlý nápad🙂 došla akurát teraz moja kolegyna, ktorá v piatok rodí, teda mala by, ale nevyzerá zatiaľ na to🙂 tak sa ma hned bruchom dotkla, že naaa, nakaz sa🙂 tak som sa poobšmietala okolo nej🙂

ada83
21. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka no už by to mohlo na nás sadnuť

denulka85
21. máj 2013

@ada83 neboj urcite je to dobre a co citis? boli ta nieco?

ada83
21. máj 2013

@denulka85 citim ze nieco tam je v maternici viac to citim na lavej strane tak neviema asi 30 min do zadu mi ostalo trochu zle tak uvidime

ada83
21. máj 2013

@lea231 ahoj ako dopadla krv ?

sakura
21. máj 2013

@ada83
tuším na 5-6 už...

sakura
21. máj 2013

@ada83
aj ja mám krpca na lavej strane 🙂) Tak určite sa zadarilo 🙂 Držím prsty 🙂

sakura
21. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka
juuuj držím palec a tfuj tfuj posielam tehu vírusiky 😵 😵 😵 😵 😵

ada83
21. máj 2013

@sakura tak to je super

ada83
21. máj 2013

@sakura tiež ťa to tlačilo na ľaveh strane aj ked si lahnem na ľavo tak tlači musim skorej na pravo

gaga83
21. máj 2013

@ada83 tak to je dobré znamenie, bude tam drobec 🙂 🙂 🙂

cucoriedkacucoriedka
21. máj 2013

@sakura ďakujem ti moja veľmi pekne...teším sa, aj bojím...ale dúfam🙂 veľmi to už chcem...🙂

ada83
21. máj 2013

@gaga83 možno aj 2 bola by sranda 😉

fantinka
21. máj 2013

No vyzera to tak, ze ja budem mat vklad az o mesiac. Mam 38.5 teplotu :'(

gaga83
21. máj 2013

@ada83 to by bolo super 🙂 🙂 mne už tiež začína byť nejako divno tak som zvedavá či to je s toho dufastonu alebo ----. kedy dáme test??? aj keď u mňa to nebude ten výsledok istý

cucoriedkacucoriedka
21. máj 2013

@fantinka a co sa ti porobilo????

katulka25
21. máj 2013

Dievcata drzim vam silno prsty 🙂 urcite to bude dobree 🙂

ada83
21. máj 2013

@fantinka kde si to chytila

ada83
21. máj 2013

@gaga83 ja som dala vcera pockam do stvrtka alebo piatka mozeme dat spolu

gaga83
21. máj 2013

@ada83 dame v piatok, to bude 11 deň po podaní pregnylu a u teba to už bude určite // 🙂 🙂 🙂

fantinka
21. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka
@ada83 ja neviem...rano som mala 36.5...strasne som smutna...zase cakat. A ked som sa opytala petrovej na tu alergiu povedala ze to je na mne. Chapete? Je normalna?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre