ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

evadek
9. jún 2014

@smejlicka vidis..na ten amh hormon sa jej musim opytat...robili mi ho ,ale vysledky neviem....Tak ked si zavolas na vysledky, objednaj sa...

ada83
9. jún 2014

@evadek na 9 ale zobrala ma 9:15 a ty

ada83
9. jún 2014

@alexia17 nevratila som sa k nej zatial chodim k reismullerovej zda sa mi ze je taka ukecanejsia ako ona aj mm sa viac paci ani neviem ako dr robi ked ma tu malu

evadek
9. jún 2014

@ada83 11.00...a tak ma nejak i zobrala...inak sa mas ako?....

ada83
9. jún 2014

@evadek ale da sa ide leto tak si trochu chcem uzivat a ty

evadek
9. jún 2014

@ada83 podobne...🙂...aj ked na druhej strane mam zmiesane pocity...Ze kolegyna ide na ivf....aj ja by som uz rada isla...a na druhej mi padol kamen zo srdca...ze si uzijem leto....Tak snad na jesen sa uz nieco podari...
Dovolenka uz naplanovana?
My chceme ist do Chovatska..v auguste...Baska voda...8 dni...autom....len nevieme ci to dame cz cestovku ,alebo na vlastnu past...
Uvidime🙂

ada83
9. jún 2014

@evadek rasto tiez chce Chorvátsko auto ze pojdeme len tak ale dnes ako sme bolo u dr ze nemusime na dovcu dame ivf tak uvidíme

evadek
9. jún 2014

@ada83 oooo aky zlatyyyy...tak hadam vam to vyjde...tak ako ma🙂

ada83
9. jún 2014

@evadek dufam ze do vianoc sme vsetky tehu

evadek
9. jún 2014

@ada83 aj ja dufam..ani nevies ako...niekedy mam problem sa sustredit na veci ..pracu...bezne veci....Stale myslim len na to, ze kedy uz konecne...a preco nie ja....
neboj ..my to dame....🙂

alexia17
9. jún 2014

Stres a sustredenie sa na terminy ubija. Mna taj vratila do reality ta havarka na dialnici. Bola tam koleggnina dcera :(

alexia17
9. jún 2014

@ada83 robila ut a stvr a ze uz aj stredu. Som nevedela ze ma babo

ada83
10. jún 2014

@alexia17 robila kazdy den a asi aj zacne uvidim ci sa k nej vratim

ada83
10. jún 2014

@evadek presne aj ja tak myslim stále na to kedy budem uz tehotna

alexia17
10. jún 2014

@ada83 ale tak ked si spokojna cul. Nemusis menit. Uz dva dni okolo nas lieta bocian. Mozno sa k nam chysta ;)

ada83
10. jún 2014

@alexia17 bolo by super keby prisiel. Som s nou spokojna zatial stretla som sa s dr uz par krat v centre a len sme sa pozdravili 🙂

alexia17
10. jún 2014

@ada83 je tam taky rodinny prostup. Kazdy lazdeho pozna ;) vo stvrtok tam idem tak uvidim co mi dr. Povie. Ci sa daco podari normalne no dame este jedno IUI

ada83
10. jún 2014

@alexia17 to hej a hlavne mna 🙂 som tam pecena varena uz ani na recepcii nechce moje cislo ani ked volam 😉 niekedy som tam aj 3 krat do tyzdna a ty si ako s nou spokojna

alexia17
10. jún 2014

@ada83 to tam tak dlho xodis? Zatim som spokojna. Je mila, vypocuje ta. Tak bola som tam 2x na konzultacii A 1x na IUI. Som bola nervizna tak ma rozptylila. Aj laparo mi robila. Nic ma potom nebolelo. Tak som spokojna. Ty si nebola spokojna?

ada83
11. jún 2014

@alexia17 mie tiez robila 3 iuu laparku a 1 ivf bola som spokojna ako isla koncom augusta na matersku tak ma dali potom k tejto ako bola posledny den v práci robila mi 2 ket ja uz tam chodim 3 rok ani som nevedela presne kedy sa vratila a ani ako robí a asi si neprebrala naspäť pacientky tak pretk som tu a nechce sa mi ist k inej ked som uz nieco s touto rozbehla

evadek
11. jún 2014

@ada83 budeme ..aj ed niekedy uz sama tomu neverim...Aj ked som este len na zaciatku...tie diagnozy ma demotivuju ....
A teraz aj ten cas...ze musim cakat....dufam,ze sa do augusta-septemb.-stitka umudri aj cysta praskne..nech mozme zas nejak pokracovat....

smejlicka
11. jún 2014

@evadek mozem sa spytat uz ti robili laparoskopiu?

alexia17
11. jún 2014

@ada83 a stale ti to preplaca poistovna? preco chodis tak casto do centra?

evadek
11. jún 2014

@smejlicka ano..v Ruzinove...Mudr. Reismullerova + Mudr. Redecha..v marci....zistili mi myom...a slaby stupen endometriozy....Neplatila som nic..kedze to bolo v nemocnici....Termin som mala o mesiac ...

alexia17
11. jún 2014

@evadek to ti robili tiez na jednodnovej chirurgii v nemocnici , ci si tam lezala?

evadek
11. jún 2014

@alexia17 lezala som tam nejakych 4-5 dni....

ada83
11. jún 2014

@alexia17 teraz idem na 3 ivf ale aj tak sa doplaca a soft sa plati celý moje vajecniky su divne tak koli nim

alexia17
11. jún 2014

@ada83 netusim co je soft, ale vyzera ze to ide dost do financii
a teraz co ta caka, aky mate plan s Dr.?

gagik
11. jún 2014

ostavate po vklade PN?

cucoriedkacucoriedka
11. jún 2014

@evadek ahoj.ja chodim k veresovi na endo.je super odbornik.tiez na zaporozskej

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre