ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

cucoriedkacucoriedka
21. feb 2013

@denulka85 no, uvidím či z PK...ak poradia že hej, tak dáme PK, ak povie embryologička ze nemusí byt, tak nedáme🙂

denulka85
21. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka ja som volala do blavy a povedali mi ze v piatok je 13 den to je skoro tak idem v pondelok k mojmu a utorok mam vysledky. ja si myslim ze radcej neskor ako skoro lebo ked to tam je tak aspon ti rastie hcg

denulka85
21. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka pockaj tak ti ides na vklad, alebo odbery?

cucoriedkacucoriedka
21. feb 2013

@denulka85 tiež som si myslela že by to bolo oka, ved ak to všetko uspešne prebehne, tak sa určite opýtam...ja mam takú pohodovú prácu, a ešte aj tie služobky sú fajn...vozim sa v aute, teda ma vozia a sem tam skontrolujem nejakých ludí🙂 takže to by nemusel byt problém...dúfam🙂))

cucoriedkacucoriedka
21. feb 2013

@denulka85 na vklad...

denulka85
21. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka takze ti po vklade ides do roboty? a kolko mas v mrazaciku?

cucoriedkacucoriedka
21. feb 2013

@denulka85 nám zamrazili embryjká hned druhý den po odbere, takže tam PK nebola, takže uvidia ked ich zormrazia, ako sa podelia🙂

denulka85
21. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka tak som bola aj ja mali sme 18 a mala som bez pk aj teraz....

cucoriedkacucoriedka
21. feb 2013

@denulka85 nie, po vklade aspon tri dni ostanem doma, potom do práce..možno 4 doma...ale určite nie celý čas..aspon tak neplánujem🙂 šak ja neobsedím🙂 budem sa šetriť...ved to nie je choroba, tehotenstvo🙂 samozrejme že si budem na seba dávať pozor.....

denulka85
21. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka ano ked mas dobru robotu a nieje narocna tak sa da.... ale ja mam zlu robotu a hlavne zimu a stres 😢

cucoriedkacucoriedka
21. feb 2013

@denulka85 mne odobrali 17, na oplodnenie bolo vhodných 12 a delilo sa 10...takže tých desať zamrazili......chudatka moje eskimácke🙂

cucoriedkacucoriedka
21. feb 2013

@denulka85 no, tak to by som neriskovala, to určite.....toľko si sa snažila....to určite ostan doma

denulka85
21. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka ja som mala 31 a 18 zamrazili a 4 ostali v mrazaciku 😉

cucoriedkacucoriedka
21. feb 2013

@denulka85 no, ja by som mala viac, ale 25 mi nechali vo vaječníku, lebo bolo to už nebezpečné🙂

denulka85
21. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka aj ti chodis lattakovej? mala si aj ohhs? ja ano 😖

cucoriedkacucoriedka
21. feb 2013

@denulka85 nie, chodím k pretrovej🙂 a dostala som hned po odbere OHSS, preto nebol vklad a preto to mrazenie

katulka25
21. feb 2013

@denulka85 ja asi po mrche pojdem. Uvidim .ale len ns kontrolu ci je vsetko ok a uvidim co mi dr povie

denulka85
21. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka to iste som mala aj ja...v novembri 😖

denulka85
21. feb 2013

@katulka25 urcite chod na kontrolu a povie ti kedy bude dalsi vklad..... mne dali hned na druhy menzes

cucoriedkacucoriedka
21. feb 2013

@denulka85 aj ja v novembri.....31. 11 som mala odber a hned týžden OHSS...juj, boleeeloooo, ale prebolelo🙂 tak som dve mršky nechala príst a teraz už idem na vklad.

cucoriedkacucoriedka
21. feb 2013

@katulka25 áno, ked máš potrebu to rýchlo riešiť, chod, aspon všetko vysvetlí....a ty budeš na istom🙂

denulka85
21. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka to je dobre, ja som bola tak isto ale mesiac som len cakala na transfer 😎

cucoriedkacucoriedka
21. feb 2013

@denulka85 no, supeeer,....moja dr bola od 20 decembra do 20 januára na dovolenke, takže my sme mesiac potiahli, ale nevadí🙂

denulka85
21. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka aspon ze teraz to uz bude a bude dobre neboj sa

cucoriedkacucoriedka
21. feb 2013

@denulka85 no, dúfajme....len nech sa pekne začnú delit a mne nech pekne rastie sliznica🙂)))ale tak verím že to dotiahneme až do transferu🙂)

no, idem ja spat...dobrúúúúúúúúú🙂

katulka25
21. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka
@denulka85 presne tak diev ata. Chcemtam ist hlavne preto aby som vedela ci je vsetko ok.

silvinka20
21. feb 2013

@katla no u mna je to dost problematicke, mala som asi mesiac problem s chrbticou, zle mi nebolo no teraz asi 3 tyzdne obcas zvraciam, mala som trochu problem s krvacanim, ja som bola 12.2 na sone to som bola v 12+2 a mali 5,6 a 5,7. Teraz mi ich zase pozerali ze su v ok /18.2/ a su uz 6,5 a 7 cm a kopu jedno do druheho. Ja ich uz citim asi tyzden. Teraz mam ist 12.3 na kontrolu potom na zasitie. Aj teba budu pre istotu zasivat? Nad 3D sonom som rozmaslala, len neviem kedy by to bolo vhodne. Ty si nad tym nerozmyslala?

denulka85
22. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka neboj urcite bude vsetko v poriadku nemusis sa bat 😉

gigi77
22. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka ahoj, takze ides v pondelok? no, ja idem v utorok tak som zvedava, dnes zacinam s 3 estrimaxami, zatial vooobec nic z liekov nemam a dufam ze to tak ostane a ze sliznica bude ok. tak aj ja verim ze uz budem vediet kedy bude vklad. dufam ze hadam by mohol byt aj v sobotu 2.3. inak citam spatne ze ste sa bavili aj o tom kedy a ci testovat, tak ja som po et nerobila test vobec, ani som si ziadny nekupila, cakala som az na krv a neurobim tak asi ani po vklade teraz pri ket, povedala som si vtedy ze aspon budem sklamana iba raz a to po telefonate. ja som mala et v piatok a v pondelok som nabehla do prace, ziadna pn sa nekonala, ani dr. na tom vobec netrvala, vravela ze staci ten den vkladu sa setrit 🙂 a veru vydrzala som v robote az do 34tt. 😀

gigi77
22. feb 2013

@ada83 adi ja som si isla pre lieky asi na 18 dc a rovno mi dr. predpisala lieky na stimulku a ze ani nemusim chodit a mam zacat uzivat lieky na 1 dc. samozrejme ma prezrela, povedala ze sliznica je ok a teda ze nie je ziadny problem preco neist na ket

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre