ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

sakura
3. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka
presne tak 🙂)
Zajtra ideš na kolkú do Iscare?

cucoriedkacucoriedka
3. mar 2013

@sakura tak po jedenástej, vybavíme papiere...podpíšeme, zaplatíme, počkáme a idem...medzi pol dvanástou, dvanástou to bude...juuuj

cucoriedkacucoriedka
3. mar 2013

@sakura no, inak, aj tebe sa to kráti....a povedz mi ako znášaš estrimax? mne po výmene na divinu to už nerobilo nič..hned mi bolo úzasne od drhého dna..dobré ,že?

cucoriedkacucoriedka
3. mar 2013

tak baby, ešte krásnu nedelu vám prajem..idem niečo upiecť nech mi čas rýchlejšie ubehne🙂))) papa

katulka25
3. mar 2013

@gigi77 drzim palce zajtra 🙂

elle81
3. mar 2013

@katulka25 nie, toto je druhe, prve nevyslo, bolo to v novembri, neviem preco sa to nevydarilo, ale mali sme aj malo vajicok a aj hned po vklade(1embri) som dostala chripku a musela som brat lieky...vtedy som mala kratky protokol, asi aj ti ho mas 🙂

katulka25
3. mar 2013

@elle81 mne tiez prvy pokus nevysiel :( alemame este troch mrazacikov. A mala som tiez kratky protokol.

gigi77
3. mar 2013

@katulka25 dakujem, hadam vsetko prebehne hladko 🙂

elle81
3. mar 2013

@katulka25 jasom mala iba 3vajicka a z toho bolo dobre iba jedno , a ty by si kedy chcela ist na druhe?

denulka85
3. mar 2013

Baby zajtra dalsia krv 🙂 drzte palce 😉

ada83
3. mar 2013

@denulka85 neboj bude dobra krv

denulka85
3. mar 2013

@ada83 dufam ze sa to zvacilo idem zas na 5den a cakat do utorka 😒 asi si este kupim test nech ma dovtedy neslahne 🙂

ada83
3. mar 2013

@denulka85 nekupuj uz test ved uz rastie hcg 😀 😀

denulka85
3. mar 2013

@ada83 len sa bojim aby nekleslo....

ada83
3. mar 2013

@denulka85 neboj nebude klesat a co ako sa citis je ti nejako zle a opytaj sa zajtra na to brusko tvojho dr

denulka85
3. mar 2013

@ada83 tak svalovku raz citit raz nie... ked dlho stojim tak sa ma boli chrabat uz aby som vedela na com som ale aby to uz bolo potvrdeneeeeeeeeeeee

ada83
3. mar 2013

@denulka85 na tvojom mieste by som sa na to opytala aby to nahodou nebolo mimomaternicove ked ta to boli nechcem ta strasit ani neviem ake su priznaky toho

ada83
3. mar 2013

@denulka85 a mozno ti len embrijko taci na chrbticu

denulka85
3. mar 2013

@ada83 ja sa darmo spytam mojho lekara on nevie on nerobi ivf uvidim do utorka ak sa hcg zvacsilo tak to nie je MMT a 11.3 budem musiet este dlho cakat

denulka85
3. mar 2013

@ada83 ja neviem co to je 😒 a co ti lepsie?

ada83
3. mar 2013

@denulka85 uvidime v utorok ako rastie hcg budes volat aj dr ze aka bola krv ?

denulka85
3. mar 2013

@ada83 neviem ak bude zvacsena tak nie ona ma uz neposielala na krv len moj gyndos je zvedavy ze ako sa to zvacsuje pri ket lebo mal len et a to len raz

martinazvo
3. mar 2013

@denulka85 ahoj, drzim palce na zajtra! To brusko je normalka, maternica sa pripravuje na zvacsovanie a taha to tam vsetko... My to mame vsetky v oktobrovkach este stale a malo by to ustat v 2.trimestri 🙂

ada83
3. mar 2013

@denulka85 to mas dobreho dr ked ta tak sleduje ja som mojeho zmenila ale este som u neho ani nebola tak neviem aky je dr ale ako clovek je dobry 😀 😔

denulka85
3. mar 2013

@martinazvo dakujem ti takze aj vy citite taku svalovku? ada ma to plasi ze MMT 😒 dakujem zajtra to budem potrebovat a dufam ze do utorka sa nezblaznim 😀

denulka85
3. mar 2013

@ada83 no je lebo on je uz dlho gyndos je taky starsi ale je dobry vraj este nemal ket tak je zvedavy ako to ukaze tretia krv nechce nic zanedbat

ada83
3. mar 2013

@denulka85 to som aj ja zvedava ako ti to porastie teraz uz by si mala mat pekne hodnoty

denulka85
3. mar 2013

@ada83 asi hej preslo dalsich pat dni dufam ze vsetko bude ok 😉

sakura
3. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka
sevas tak som sa sem dostala až teraz 🙂
Vieš čo jo. no kráti 🙂) Estrimax celkom v pohode..len som dosť podráždená a bolí ma žalúdok🙂) Ale že by ma nejako pobolievalo brucho alebo čo ..tak nič.. až sa obávam či vlastne reagujem 😅
Zajtra budem siiilno džať prsty 🙂 Ozvi sa potom čo a ako 🙂
Drž sa 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

katulka25
3. mar 2013

@gigi77 jasne ze bude vsetko ok 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre