ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

cucoriedkacucoriedka
5. mar 2013

@martinazvo no moja, tak už to len zvládni nejako🙂 o chvílku si budeš už len užívat tehotenstvo🙂

b.bardyova
5. mar 2013

@ada83 presne tak uvidim :D

martinazvo
5. mar 2013

@denulka85 ja uz mam doma 2 tyzdne tehu knizku a tiez obcas neverim, teda keby mi nebolo tak zle 😢

martinazvo
5. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka ahoj, to dufam... a ty sa mas ako? oddychujes dufam 😉

cucoriedkacucoriedka
5. mar 2013

@martinazvo vieš čo, dobre...boli ma trošku brucho...a slintám🙂 hm...oddychujem, hej, budem týžden doma, doniesla som si prácu domov, takže pracujem, oddychujem...a tak...varím kuraciu polievku🙂

cucoriedkacucoriedka
5. mar 2013

@martinazvo len sa nejako neteším.( ja to vôbec neriešim...nejako ma toto desíííí, vieš? .( ale dúfam že to všetko, tie pocity prídu...lebo sa už normálne k tomu nútim..:(((
a pritom sa z toho tak teším...na všetko, na tehotenstvo, na bábatko🙂

katulka25
5. mar 2013

Krvicka odovzdana. 5 ampuliek a o 2 tyzdne vysledky

cucoriedkacucoriedka
5. mar 2013

@katulka25 až dva týždne? hm..ale tak aspon si sa skoro dostala na to vyšetrenie.

katulka25
5. mar 2013

@denulka85 je to super.velmi sa s tebou tesiiiiim 🙂

katulka25
5. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka vysledky budu 19.3 a 21.3 ma prist mrcha. Tak 20.3 idem k valkymu na kontrolu

cucoriedkacucoriedka
5. mar 2013

@katulka25 no, tak to na seba pekne nadväzuje...uvidíš, bude dobré...normálne ti prajem aby ti niečo zistili, čo je ľahko riešitelné a čo vyrieši tento problém, prečo sa nedarí...
ty si brala v príprave anopyrin?

martinazvo
5. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka a mozno aj dobre, taka obranna reakcia... aby si nebola sklamana keby sa nepodarilo... aj ked pomedzi to sa troosicku mozes tesit a dufat, ved trosku nevadi 😉

cucoriedkacucoriedka
5. mar 2013

@martinazvo no ved hej, dúúúúfam🙂 veľmi...ale uverím tak riadne až ked to bude potvrdené...nebudem ani testovat..🙂))) teda, zatiaľ mám takého presvedčenie, tak uvidíme či vydržím....možno potom ked to bude potvrdené....nech aj ja viem aké to je mat // .....ale budem najšťastnejšia na svete...samozrejme okrem vás čo vám to už vyšlo🙂)

klaudia84
5. mar 2013

@denulka85 ahoj,no vidíš,že to višlo.super gratulujem ti.normalne sa teším,ked tu čítam pozitívne spravy .teším sa stebou moja. 🙂 🙂 🙂

martinazvo
5. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka prajem Ti aby si to najma preckala bez nervov a negativizmu, ja som sa tomu nevyhla okolo toho 6-7.dna... a potom som to uz nevydrzala a na 8.den som zacala testovat....

sandra077
5. mar 2013

@b.bardyova jaj ach ☹ a ako to beries ? chces si dat teda pauzu a potom az v lete?

katulka25
5. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka ano brala som aj anopyrin. Len dr si mysli ze to bola mala davka. Rak preto ma poslal opat na hematologiu

gigi77
5. mar 2013

@denulka85 deni, tak to je uzasneeeee, krasne porastlo, blahozelam...a ako planujes s pracou, chces sa este vratit do prace, ci nebudes riskovat a ostanes PN? hlavne prebieha vsetko v poriadku
@cucoriedkacucoriedka ja som dnes tiez ostala doma a so mnou aj cely zvysok rodiny, ale dnes je to uz normalny den, ako keby som nikde nebola 🙂 vcera som mala pocit ako keby som mala nizky tlak, taku slabost, neviem ci z tych hormonov. a zajtra idem normalne do prace 🙂 takze verim ze dva tyzdne ubehnu rychlo....a este som si spomenula, ze mi vravela pri odchode Petrova, ze a na 15. den teda pondelok pridete na krv, to ale znamena ze pocitala aj den vkladu, tak uz neviem ako sa to vlastne rata....ma tiez napadlo, ze ty si mala PK a teda tehotensky test by ti mohol vyjst ovela skor ak by sa chytilo 🙂

denulka85
5. mar 2013

@katulka25 dakujem aj my sa moc tesime 😅

denulka85
5. mar 2013

@klaudia84 dakujem neboj aj vam sa to podariiiiiiiiiii 😎

denulka85
5. mar 2013

@martinazvo vsak ked clovek tak dlho caka a nic a ked to pride tak tazko sa to uveri nech je uz pondelok 😎

denulka85
5. mar 2013

@gigi77 nie moja ja som doma od septembra od laparky na pn a nechcela by som sa tam vratit ak bude vsetko ok chcem ostat doma 😀

sandra077
5. mar 2013

chcem sa opytat tie co ste po ivf ci vas doktor nechal doma na pnke? ja chodim k lattakovej este mam pred prvych ivf..

zuzullik1001
5. mar 2013

@sandra077 ja som chodila Valkymu a na PN ke ma nenechal ani som sa nepytala mala som dovolenku....urcite bud doma..🙂🙂

denulka85
5. mar 2013

@martinazvo matka ked ste boli na utz a bili srdiecka tak mohol to vidoet aj tvoj muz? moj je uz nedockavy 😀

denulka85
5. mar 2013

@martinazvo
@cucoriedkacucoriedka moja mne test ukazal az na 14 den po ket takze ak budes mat dvojicky tak ti ukaze ako matke od osmeho dna 😀 😀

cucoriedkacucoriedka
5. mar 2013

@martinazvo no, tak nejako to vidím aj ja u seba..viem že to všetko ešte len príde🙂))) ale patrí to k tomu, však? .)

cucoriedkacucoriedka
5. mar 2013

@denulka85 nebudú dvojičky.) len jedno mám🙂

denulka85
5. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka mne vlozili dve ale podla hcg urcite bude len jedno ale budeme vdacny aj tomu....

sandra077
5. mar 2013

@zuzullik1001 jasne a kolko mam byt doma 4dni cca stacia? nemam vobec nikam chodit?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre