ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

cucoriedkacucoriedka
5. mar 2013

@sakura a ak ti povie, že je to oka, tak ver...lebo sestry sa tak o nej vyjadrovali, že nepusti ženu na vklad, pokiaľ to nie je 110 percentné🙂)) takže nerieš...je to fakt dobré:🙂))

sakura
5. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka
no zajtra to poriešim 🙂

sakura
5. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka
ja vieeem 🙂 Ved ona je supeer 🙂 Len som trošku zostala dnes zmätená 🙂 Asi by som sa mala na to riadne vyspať 😀

denulka85
5. mar 2013

@lucia2505 ahoj luci dakujem ti pekne aj ked stale je to take ze neveríííííííííme ale velmi sa tesime 🙂

denulka85
5. mar 2013

@martinazvo asi hej cakame len dobre spravy 🙂

denulka85
5. mar 2013

@martinazvo no super tak to bol urcite zazitok uz sa nevieme dockat 😀

denulka85
5. mar 2013

@sakura ahoj dakujem a neboj tento rok musime byt vsetky maminky 😵 😵

ada83
5. mar 2013

@klaudia84 neboj bude dobre aj vieš kolko mas vajicok

klaudia84
5. mar 2013

@ada83 povedala iba tolko .ze do 10,zas ma chytá chripka.ze potom vsetko vysvetli po odbere,ze kolko bolo a tak.

ada83
5. mar 2013

@klaudia84 mne tie tak povedala najprv ze 11 a potom že asi 9 a nakoniec ich bolo 8 daj nie zazvor čaj a coldrex aby sa to nezhorsilo

katulka25
5. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka no kazda to mame ine. ale mne to bude musiet zmenit. lebo toto zjavne nebolo dobre

b.bardyova
5. mar 2013

@sandra077 no uvidim , ze kedy to bude najlepsie 🙂

sandra077
5. mar 2013

@zuzullik1001 okis dikes snad to bude po vikende nech si mozem zobrat v praci volno.. 🙂

sandra077
5. mar 2013

@b.bardyova drzim palce nech bude druhe uz uspesne 😉

cucoriedkacucoriedka
6. mar 2013

@sakura moja, presne viem čo cítiš🙂 neboj sa, dobre bude🙂

ach, ja neviem ani sediet, tak ma bolí zadok od agolutinu:( a to ešte dve injecie....ta už neviem kde mi ich muž pichne..inak, chudák, včera som ho učila na pomaranči ako mi má pichnut, ktorý kvadrant a tak..🙂) ale zvládol to🙂

sakura
6. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka
no nejako už bude...ale chválabohu pri malej nemám až tolko času nad tým rozmýšlať 🙂)
Juuj no dúfam že mne ich nepredpíše..moja dr je na materskej a ako mal by mi ich pichať muž - amen... mi pichal pri ET a som odpadla 🙂)) Z toho strachu 🙂))) Ale ked mi pichne dr tak v pohode 🙂)

cucoriedkacucoriedka
6. mar 2013

@sakura no, mne ked sa to čím dalej tým viac blížilo, tak som o to intezvívnejšie myslela🙂teraz na podiv je to fajn....práve že naopak ma vôbec nesúri testovat, ja asi fakt do krvi vydržím🙂 uvidím čo bude okolo toho siesteho siedmeho dna🙂)) hehe, že budem utekať kupovat test🙂
dnes už idem aj mimo domu trošku pracovať, tak sa prebavím🙂) a zajtra drobcovi budem dohovárať nech sa pekne uhniezduje s vyloženými nohami🙂))
včera mi kámoška volala, má pozitívny test, prvé ivf...v gyn five...tak som bola taká rada, som sa normálne rozrevala...tak ma potešila🙂))) a inak, im robia test na desiaty den a opakovane na 14 má prísť...sranda, že?

b.bardyova
6. mar 2013

@sandra077 dakujem

ada83
6. mar 2013

@b.bardyova ahoj aj si volala dr že si dostala mrchu?

sandra077
6. mar 2013

@b.bardyova @ada83 cafte takze dnes som bola u lattakovej pre recept aj ma prezrela lebo ma trocha picha vajecnik jedne a ona ze to nic neni ze tam mam asi krv len takze v pohode...a bola taka ako vzdy na mna v pohode obcas sa umeje a tak...a ma volno buduci tyzden stvrtk piatok takze na kontrolu asi pojdem k doc Valkymu na kontrolu...neviete nahodou aky je ?

gigi77
6. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka ahoj, citam ze sa mas dobre...no ja neivem ci na mna nieco nejde, ale od rana mam zaludok na vode, rano som myslela ze ani nevstanem z postele tak sa mi tocila hlava. hmm, vcera som zacala brat zelezo a neviem ci to moze mat taky vplyv v kombinacii s hormonmi...ale nakoniec som zvladal ist aj do prace ale bola som len na pol dna a vzala som si pol dna volno, lebo aj ele bolo zle...juuuj, dufam ze nas nechyti nejaka crevna chripka, este to mi chyba ☹ no, ale co uz, ked bude, tak sa nic neda robit...dnes som si povedala ze dam zelezu pokoj a uvidim zajtra ci to bolo z toho

b.bardyova
6. mar 2013

@ada83 Ahoj no dnes skusam tam volat ale nikto mi to nedviha :(

sandra077
6. mar 2013

baby mate sukusenosti s doktorom Valkym aky je ?

katulka25
6. mar 2013

@sandra077 ahoj, ja k nemu chodim a som s nim vei spokojna. On moc nerozprava tak ak ta bude nieco zaujimat rak sa pytaj. Odpovie na vsetko 🙂

ada83
6. mar 2013

@b.bardyova asi sa im nechcelo

ada83
6. mar 2013

@sandra077 tak asi preto bolo mila ze bude mat volno ja pockam na mrchu a pojdem na kontrolu to uz bude po dovolenke v valkyho som nebola tak neviem

denulka85
6. mar 2013

@sandra077 volno ma len stvrtok a piatok? lebo mna objednala na pondelok

b.bardyova
6. mar 2013

@ada83 asi nie :d skusim zajtra

cucoriedkacucoriedka
6. mar 2013

@gigi77 ahoj...ja som dnes bola už učiť, no poviem ti, povedala doktorka že žiadne adrenalinové športy, ale cesta po výtlkoch je riadny adrenalín...som si to povedala po ceste tam..a reku som sa aj domov musela dostat..sakra...som normálne na rukách sedela, aby som tlmila chvenie a nárazy..šialenstvo..alebo ja sa veľmi pozorujem🙂))
ale už ležím a zajtra veru ani z postele nevstanem...muža nemám doma, nemá mi kto agolutín pichnut...a ja sama do svalu nedám:(((( tak dám až zajtra, čo už..ved mám utroš.
ja si myslím, že to bude zo železa, dúfam že už bude lepšie zajtra. máme rozhádzané organizmy, úplne:( daj si kokos sttrúhaný , resp. skús jablčko tak ako som ti hovorila..
mne je tiež divne, boli ma brucho, slintám, je mi zle....psychika už začala pracovat...hej a ešte kríže ma boli, nech to už zaklincujem:(

csokasi
6. mar 2013

@b.bardyova Ja som volala ráno hneď po 8:00 a na prvý krát my dvihli ... Som sa objednala na 14.3. na kontrolu ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre