ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

fantinka
17. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka vidis...presne kvoli tomu cakam s tesenim.

cucoriedkacucoriedka
17. mar 2013

@ada83 no to nemyslím že hned....neviem, alebo respektíve teraz ked dostanem menzes, teda ak bude test negat, 20.den cyklu sa pichne decapeptyl, čaká sa menzes další a začínajú sa brat lieky..takže asi až po tých druhych kramoch to vychádza..neviem ako to robia..ale dám si poradit, nejdem to sílit

cucoriedkacucoriedka
17. mar 2013

@fantinka taaaak, máš pravdu🙂

ada83
17. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka takze potom pojdeme spolu zaciatkom maja na ket 😉 a ten uz musi byt 🙂 😕 mne by mala prist mrska v utorok tak budeme skoro na rovnako

cucoriedkacucoriedka
17. mar 2013

@ada83 no, supeeeer....🙂))))

gigi77
17. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka
@ada83 caute baby, tak vy si tu planujete zaciatok maja? nooo, nie je vylucene ze aj ja v tom case hadam budem stimulovat, ak sa schvali ziadost 🙂 mne ked zavolaju negativny vysledok, idem sa objednat hned v utorok alebo piatok k
petrovej, nech vypiseme ziadost, aj mne tak vravela, ze ked nevyjde ze nech hned pridem za nou a ze to podame 🙂 kedze si tiez myslim ze po vysadeni liekov pride menzes rychlo, netreba stracat cas...ja mam este k tomu dost kratky cyklus, ale dufam ze tie lieky to trochu potiahnu aby sa to stihlo podat

ada83
17. mar 2013

@gigi77 uz sa k nam nerpridavaj nas je tu uz dost ☹ na maj ty si uz tehotna

cucoriedkacucoriedka
17. mar 2013

@gigi77 ahoooooj....no tedaaaaa🙂 fakt si rýchla....už si si prečítala že mam bieluchu na teste? nič.....žádna druhá čára🙂 a brucho ma bolíííí až des:( takže zajtra dáme krv, počkáme si pekne na výsledky, reku či motyka nevystrelí a od pána boha nedostanem pozitívnu facku🙂 a ked ne, tak dúfam že tiež rýchlo príde menzes a ieme dalej🙂

cucoriedkacucoriedka
17. mar 2013

@ada83 ale ešte sa zmestí ak to vyjde negat....🙂 ale zasa, bodaj by to vyšlo pozit🙂

gigi77
17. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka vlastne teraz ma napada, ze mozno keby som stihla hned zajtra tiez ostat a vybavit to s petrovou hned poobede, tak by to bolo este lepsie, lebo od utorka ostavam s dietkom doma, kedze este berie atb 😅 no nic, cucoriedka, ak by to tak bolo tak si este posedime a mozeme sa navzajom este aj povzbudit 🙂

ada83
17. mar 2013

@gigi77
@cucoriedkacucoriedka dievcata nejako sa nam to tu rozrasta pomali nie moc dobe 😠 ☹

cucoriedkacucoriedka
17. mar 2013

@gigi77 presne tak🙂 ja ale hned pôjdem po odbere do práce , petrová aj tak okolo dvanástej prichádza a vrátim sa okolo jednej pol druhej, uvidím ako čo mi povedia na recepcii🙂

csokasi
17. mar 2013

@ada83 Aj Ja sa k Vám na máj pridávam. Ja až koncom Maja, keďže sa polovička preliečuje.

cucoriedkacucoriedka
17. mar 2013

@ada83 no, kukni, asi nebola dobrá konštalácia hviezd januári, februári a marci...bude máj, mesiac lásky, tak sa hádam naše embryjká do nás zamilujú🙂)))

gigi77
17. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka som bola uloziet dieta a ze reku idem este pozriet ako sa maju moje suputnicky, a hla oni si prlanuju spolocny piknik 😀 a mna nikto nevola 😀

cucoriedkacucoriedka
17. mar 2013

@gigi77 ako že nie.....vedeli sme že ako náhle tu prídeš, tak sa pridááááš....šak sme aj kričali, že adi, a ty nikde...reku dietko ukladáš do postele🙂 a mali sme pravdu

ada83
17. mar 2013

@csokasi dalsia do majoveho boja 😉
@cucoriedkacucoriedka no bodaj by ten maj lasky cas bol uz konecne nas

ada83
17. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka mas pravdu hladali sme ju a ona nikde
@gigi77 ale s tebou sme neratali na ten maj uz nas staci 😀 😉

gigi77
17. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka prave som citala ze si sa odvazila a testla, tak som dufala ze ti tam ten duch ostane, ale este si do zajtra povedzme ze este je to 50:50, stale nam to nikto nepotvrdil ze nic...pocit ze dostanem menzes mi ostal, ved normalne by som uz cyklus mala tak telo je nejake dezorientovane z tych liekov, ale obcas mam pocit ze ma boli brucho ale od strachu, to ako pre skuskou v skole 😀 mojmu muzovi vravim ze pojdem hned poobede vybavit ziadost a on, ze naco, ked uz si tehotna 🙂 to je taky pozitivista....aj ja to tak chcem urobit, ze letim rano do prace a poobede sa pripadne vratim, ja mam pol dna dovcu zajtra ze ako mi to super vychadza 🙂 ja som chcela hned letiet domov ale teraz mam inspiraciu vybavit vsetko zajtra 🙂

cucoriedkacucoriedka
17. mar 2013

@csokasi poď...ešte ťa vezmeme...aj ked ada už šomre🙂)) ale už budeme pomaly aj prískočné poberať🙂) ked sa niekto naviac pridá🙂))

elle81
17. mar 2013

@muchotravka166 ahoj, ja pojdem mozno...teraz v stredu by mal byť odber vajicok a potom vklad...trosku sa bojim

cucoriedkacucoriedka
17. mar 2013

@gigi77 a vieš že aj moj muž mi hovorí že je to tam? ja nechápem kde berie tu istotu...ved žena to cíti lepšie, či nie?🙂 no, ved ked sa to bude dat vybaviť už zajtra, tak nečakaj...ja by som to tiež išla rovno podpisovať.nech to odíde do poisťovne, rýchlo schváli a ide sa na to🙂
no, testla....a dokonca som ho svinuchu test vybrala aj z koša asi po siestich hodinách🙂 niiič...som normálne od nervov chcela čiarku dokresliť🙂

ada83
17. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka ja nesomrem ☹ ja len uz nechcem dalsie k nam chcem aby ostatne boli tehu:'(

Citam ze si test vytiahla z kosa to ja som ten moj asi 3 x a stale tam nic nebolo

gigi77
17. mar 2013

@sakura ahojky, jasne ze napisem, ako som dopadla

denulka85
17. mar 2013

@sudabe dakujem pekne 🙂

cucoriedkacucoriedka
17. mar 2013

@ada83 veď ja viem...ja to tiež doprajem....lebo keď ty dopraješ, bude dopriate aj tebe🙂))) tak

ada83
17. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka aspon sa budeme podporovat v dalsom boji 😀 😔 😀

cucoriedkacucoriedka
17. mar 2013

tak baby, idem čítať a spať...zajtra sa ozývam....ahojte a držte sa🙂

denulka85
17. mar 2013

Baby zajtra myslite na mna idem na utz 😀 bojim saaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

gigi77
17. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak citam ze ty si chcela dokreslit ciarku a ja som som ten svoj test rozobrala a pozerala dovnutra kde nastal problem a nenakreslisla sa druha ciarka...ze dobre mi sibe, ze 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre