ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

denulka85
26. mar 2013

@muchotravka166 nie moja nejdem inde mam tam este 4 v mrazaku ak to nevide tak uz do dalsieho ivf sa nedame uz nevladzem bojovat... primar sa cudoval ze úreco ani jeden dr. lattakova a moj nenapúisali ze mam ist na cistenie tak som hovorila ze lattakova to hovorila do te. ze mam ist aj to sa cudoval ze car je iny a ma ine skusenosti len podla tabuliek ale moj dr. tiez napisal ze opdporucuje hospit a mne tvrdili ze mam ist na kyret

elle81
26. mar 2013

@denulka85 ja ti silo drzim palce,,,,boze, tolko trápenia 😒

denulka85
26. mar 2013

@elle81 ani nehovor, uz to je na nas vela som rada ze mam takeho muza akeho mam dava mi vela sili a dakujem vam vsetkym velmi pekne

muchotravka166
26. mar 2013

@denulka85 noo to ano ked tam mas mrazackov to ano skoda tam nechat ale zase ako pises ze nechces ist uz na ket tak ale nenechaj ich tam vsak raz ich hadam pouzijes ale dufam ze fakt nebude treba. A ten tvoj doktor tiez zaujimave ze nic s tym nerobil a primar takto tak musite mat dobreho primara nastastie. No a ako sa vlastne rozhodnes budes hospitalizovana nech ta aspon sleduju ci?

denulka85
26. mar 2013

@muchotravka166 nie isla som domov na vlatnu zodpovednost naco tam budem lezat nic mi nieje... zajtra idem prepustacou spravou k dr. a stvrtok idem na kontrolny utz a a hcg budu ma kontrolavat kazdy treti den

denulka85
26. mar 2013

@muchotravka166 na ket by som isla po svadbe v maji keby toto bol koniec ale na dalsie ivf uz asi nie

muchotravka166
26. mar 2013

@denulka85 no ty kokso a to v nemocnici ta budu kotnrolovat ? nie tvoj doktor ze? tak aspon takto konecne niekto sa ta chopi. som zvedava ako dopadnes dufam ze dobre

muchotravka166
26. mar 2013

@denulka85 pockaj ale ivf patri aj ket do toho celkovo to je umele oplodnenie no tak myslim a ake si mala vlastne embryjka a mala si pk ja neviem ja doverujem viac tomu pk ja som mala

denulka85
26. mar 2013

@muchotravka166 nie m,oj dr my bude kontrolavt ak sa mu nebude zdat hcg a stale nieco tak zas idem do nemocnici budu ma vraj cakat aj ked v noci

muchotravka166
26. mar 2013

@denulka85 inak tiez neviem ci by som to tak neriesila ze po svadbe, aby si bola v klude atd a nenahlila sa a neviem no

muchotravka166
26. mar 2013

@denulka85 no super ze vedia o tebe takze u vas musi byt dobra nemocka ze

denulka85
26. mar 2013

@muchotravka166 teraz som mala mat pk ale embrya to nezvladli takze pk uz nechcem nikdy ale kd mas embrya tak je to ket a ivf dalsie je ked cakas na schvalenie

denulka85
26. mar 2013

@muchotravka166 nie moja bola som v decembri to nevyslo a vo febrari som bola a vidis ze co to je

denulka85
26. mar 2013

@muchotravka166 neviem ale na 2hom kde su tehotne su vsetci mily tak dufam. hovorili keby som krvacala tak aj v noci mam prist na prijem

muchotravka166
26. mar 2013

@denulka85 hmm pockaj takze ked si mala mat pk tak ti nevydrzali v tej tekutine? ci ako nechapem vsak v pk preziju naschopnejsie alebo nic, a to znamena ked ti nic neprezije v pk tak ani asi po ket v tebe neviem myslim si ze to neni celkom zlee urobit si pk lebo tam fakt zostavaju kvalitne embrya ktore maju vacsiu uspesnost na et alebo ket

muchotravka166
26. mar 2013

@denulka85 inak co ste mali icsi alebo picsi alebo ako

cucoriedkacucoriedka
26. mar 2013

@nadej13 áno

cucoriedkacucoriedka
26. mar 2013

@cuculik1 nepichá...pichá sa agolutin

cucoriedkacucoriedka
26. mar 2013

@sakura krááásne, prekráááásne🙂)))))

gigi77
26. mar 2013

@denulka85 deni budem na teba mysliet a poslem aj tomu hore nejaku modlitbicku nech uz sa konecne toto cele rozhodne....prajem ti aby sa ten maly bojovnik konecne ukazal a potesil tvoju dusu 😵 😵 😵 😵

marverka
26. mar 2013

ahojte snazilky, tehulky, maminy 🙂 🙂
ako vzdy ked neviem ako dalej ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ idem Vás poprosit o pomoc. Je tu niektora z Vas kt. prekonala mimomaternicove tehotenstvo po ET, alebo KETe a dobojovala to az do uspesneho konca?? alebo ste prestali bojovat s prirodou a IVF ukoncili?prosim Vás o akekolvek info. napr. aky dlhy cas ste potrebovali ci uz po fyzickej ale hlavne psychickej stranke na zotavenie, mali ste liečbu , ake vitaminy ste uzivali, no proste cokolvek. Budem vdacna kazdej sprave a vopred Vám DAKUJEM.

silvinka20
27. mar 2013

@denulka85 je mi to luto ako si dopadla. ja som mala to iste minuly rok v juni, gestacny vak bol prazdny. mna na kyret neposlali kedze som zacala krvacat. viem ako to boli. negativny test boli menej ako toto. mne vtedy vysvetlovali ze chyba nebola vo mne ale v embryjku, ktore nebolo kvalitne. ak ta poslu na kyret tak potom radsej pockaj 5 - 6 mesiacov kym pojds znova na vklad. ja som bola na dalsom hned v auguste a s neuspechom, maternica si musi oddychnut. a nevzdavaj to. ja som potom bola v decemri na dalsom ket a teraz uz pomaly aj kopat budu. skus to brat tak ze tebe sa apon ujalo co je velmi dobre znamenie, smola bola len ze embryjko bolo zle. no dalsie moze byt dobre. aj ked je to tazke, nevzdavaj to.

cucoriedkacucoriedka
27. mar 2013

@gigi77 ahoooj, no tak som čítala že mate dobrý SPG🙂)) tak to je fajn...možno sa podarí aj prirodzene🙂 ale skúšate dávať žiadosť, že? 🙂

gigi77
27. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka ahojky, noo, mal drahy zlepseny spg, ale neviem presne co to znamena, ci to mozeme dat do ziaosti, alebo nie. v utorok 2.4 som objednana k dr. tak uvidim co vymyslime...uz som rozmyslala, ze ked sa u nas tak polepsilo a neschvalia nam ziadost, tak mozno by sme skusili iba iui, ale tazko povedat, mozno sa poradim s dr. ze ak teda skusit ci by nevyslo prirodzene, tak aspon podporit liekmi ovu, lebo mala som pocit ze mi vravela dr. ze tych vajicok tam nemam nejako vela, a mozno navrhne nejake dalsie vysetrenia, ale do tych sa mi taaaak nechce, hlavne nie take typu lapark....no, takze uvidime, v utorok

gigi77
27. mar 2013

@ada83 adi, teda si spominam ze ste boli aj na iui, len tak pre zaujimavost, co obnasa priprava? tiez je to len uzivanie liekov od 1 dc. a nasledne vklad v strede cyklu?

gigi77
27. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka aj ty ides v utorok, tak dufam ze dostanes lieciky a idete znova 🙂

fantinka
27. mar 2013

@gigi77 ja som brala pred iui clostilbegyl, či ako sa to píše, nič iné. A dve noci predtým mi pichli v nemocnici pregnyl. A po iui som mala utros. Nič iné.

ada83
27. mar 2013

@gigi77 ahoj ja som pre iui mala len 36 h pregnyl a potom iui a hnet ides domov

ada83
27. mar 2013

@gigi77 kedy ides 2.4.

denulka85
27. mar 2013

@muchotravka166 nemali sme nic mame dobry spermos teraz sme len mali mat pk lebo v decembri to nevyslo a pk nevydrzali drobci 🤐

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre