ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ada83
21. máj 2013

@gaga83 dobre dame v piatok hodíme aj foto

ada83
21. máj 2013

@fantinka to čo bol za prístu mala povedať na roviny že či môžeš nie takto ☹ teraz je hlavne aby si sa s toho dostala

gaga83
21. máj 2013

@ada83 ak budem mať čo fotiť 😀 😀

ada83
21. máj 2013

@gaga83 to ešte ani ja neviem či bude čo ale dúfam že bude

gaga83
21. máj 2013

@fantinka ja by som radšej počkala nech si potom fit aby sa to podarilo

gaga83
21. máj 2013

@ada83 neboj budeš, ja som presvrdčená že ano

ada83
21. máj 2013

@gaga83 nie budeme mat spolu 2 ciarky ides aj na krv

cucoriedkacucoriedka
21. máj 2013

@fantinka akú alergiu si s nou riešila?

gaga83
21. máj 2013

@ada83 ak zistím že som tehotná tak mám prísť do ba, ale asi ak bude test poziv zbehnem na krv k svojmu aby som isto vedela že to nie je z pregnylu

ada83
21. máj 2013

@gaga83 ja ze sa v utorok stretneme na krvi

gigi77
21. máj 2013

ahojte baby, tak ja sa ozyvam po dllllhej prestavke, dnes mi volali z centra, tak si predstavte ze nam schvalili ziaodost 🙂 bars sa tesim 🙂 uz som sa priravovala ze to budeme podavat opatovne...a teraz tu citam, ze petrova ide od pondelak prec, fuuu, akurat ju stihnem v piatok idem na 11:30 🙂

gaga83
21. máj 2013

@gigi77 aká dobrá správička 🙂 🙂 🙂

cucoriedkacucoriedka
21. máj 2013

@gigi77 ahoooj, no tak to je suprová správa🙂

cucoriedkacucoriedka
21. máj 2013

@gigi77 moja, tak to stihaš len tak tak🙂 hovorila že ide preč poobede🙂

martinazvo
21. máj 2013

@lea231 ahoj, tak ako si dnes dopadla?

cucoriedkacucoriedka
21. máj 2013

@martinazvo ahoj martinka...tiež na nu myslím

martinazvo
21. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka ahoj... som ako na ihlach... a Ty ako pokracujes???

cucoriedkacucoriedka
21. máj 2013

@martinazvo vyzerá to že dobre...v pondelok vklad...tak sa teším aj bojím zároveň🙂

cucoriedkacucoriedka
21. máj 2013

@martinazvo a ty sa máš dobre? ako to zvládaš? 🙂

martinazvo
21. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka joj, tak sa to blizi, budem na Tdba mysliet... ja tehotenstvo zvladam super... trosku mam problem s bruskom ked dlho sedim v praci, ale ked sa poprechadzam tak je to potom ok... buduci tyzden v stredu idem na morfologicky uzv, tak dufam ze sa nam babo ukaze, co vlastne cakame 🙂

cucoriedkacucoriedka
21. máj 2013

@martinazvo no, ale ako to strašne rýchlo ide...aspon z môjho pohľadu🙂 že už si v 19. týždni....hm...no tak to je potom super, len si to užívaj....a dakujem za držanie prstov🙂

martinazvo
21. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka aj mne to strasne leti... najma ako som v praci, popri tom este finisujeme ten dom, no nestihame sa obracat 🙂

cucoriedkacucoriedka
21. máj 2013

@martinazvo verím ti🙂 takže dom je pomaly hotový? a ruka ako?

martinazvo
21. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka v pondelok bude hotovy zvonku a potom uz len podlaha + vymalovat v buducej detskej a dlazby na hornu chodbu a schody... este sa narobime... a ruka - no cim viac robim, tym je to lepsie... strpnute prsty uz neriesim, clovek si zvykne aj na sibenicu 😀 😀 😀

cucoriedkacucoriedka
21. máj 2013

@martinazvo nooooo, ale tak dobre...sa to pomaličky kráti🙂 a bude pekne čistučko🙂 no pekne, tak dúfam že ti to trpnutie prestane, lebo verím ti že to nie je nič moc...inak, dve kolgyne mám tehotné, teda jedna už pred týždnom porodila, druhá ma termín teraz v piatok a obidve mali brutálne probloémy s rukou, pravou...nevedeli hýbať, spať, robiť, normálne mali problém sa nalíčiť....karpálny tunel..viem že ty máš iný problém, ale aj tak, zaujímavé s tými rukami🙂

martinazvo
21. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka inak toto si trafila... je mozne ze by som to mala uz lepsie, kebyze nie som tehotna, lebo tam sa to zhorsuje aj bez pooperacnych stavov a bez zlomenin... ale tak za takuto cenu to vydrzim aj donekonecna 😉

cucoriedkacucoriedka
21. máj 2013

@martinazvo nestraaaaš, že donekonečna🙂)) haha o chvílku to máš za sebou...a potom sa vhodne zvolí prekrývacia metóda...budeš tak zaneprázdnená bábatkom, že nič nebudeš cítiť..žiadnu bolesť, trpnutie..hehe🙂

martinazvo
21. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka presne tak... zaklad je ze fungujem... varim, periem, upratujem, o babatko sa postaram... a ludia musia zit aj s horsim vo svojom zivote takze sa nestazujem 😉

ada83
21. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka
@martinazvo jak vidim ani vám sa lea neozvala

cucoriedkacucoriedka
21. máj 2013

@ada83 no, neozvala. dúfam že je to tam, držala som jej prsty.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre