ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

nemko
11. mar 2011

@sakura diky 🙂 aj ja idem ako keby nic 😀

bibi24
11. mar 2011

@nemko Tak moja, drzim palce aj na nohach. Ved vies, musime byt do tretice uspesne, aj keby co bolo!!! 😉 🙂
Ja tiez tak, 1. opu poslusne, 2. opu nechty nalakovane, jemne nalicena. 😉
A preco chces byt sama na izbe, hmm? 😕

@kaciatko81 @mili78 jasne, myslim na vas, buduci tyzden tu nie som, ale potom nieco spachame.... 😉 @nemko nepridas sa? 😉 ciste nahodou....

holly74
11. mar 2011

@nemko @ladybaby Kočky držte sa!!!
@lola7373 Vitaj v klube čakateliek na testík 😎

katus27
11. mar 2011

Ahojte,chcem sa spýtať.............
mám prísť do iscar na 2 deň cyklu, majú mi dať injekcie na stimuláciu, ale mrcha mi príde bud ešte dnes v noci, alebo zajtra a tak ten 2 den mi vychádza na nedelu.Co myslíte môzem ist az v pondelok?
Má s tým niektorá skúsenost?
Dík za odpoved.

ladybaby
11. mar 2011

@holly74 drziiim... dakujem dakujem 🙂

ladybaby
11. mar 2011

@sakura dik moc! 🙂

kaaaty
11. mar 2011

@katus27 ahoj no mne tiez tak zvykla vychadzat mrcha a povedali mi ze mam prist v pondelok...
idete na IVF? u koho si v iscare?

katus27
11. mar 2011

@kaaaty chodme k Valkymu a občas nás zoberie Latáková

kaaaty
11. mar 2011

@katus27 to som si vsimla ze teraz vela bab ktore chodili k valkymu su aj u latakovej....to preco? ma toho vela?
Ja som u Petrovej a ideme na IUI len clostil nezabral 😠 tak od dnes picham merional pravdaze nie ja 😀

katus27
11. mar 2011

@kaaaty podla mna ma toho veľa.......
ja ešte neviem čo mi dajú idem prvy krát absolvovat stiuláciu tak dúfam že to vyjde.
ked pichaš tie injekcie, byva ti aj nejak zle,si PN, alebo normalne fungujes v práci?

mili78
11. mar 2011

@bibi24 ... Bibus tak si uzi lyzovacku 🙂

nemko
11. mar 2011

@bibi24 ja to chcem prezit sama vies ked mi Ema povie, ze ziadne vajo chcem sa sama vyplakat

nemko
12. mar 2011

caute babule, mam to za sebou, zajtra budem vediet kolko vajulok sa mi oplodnilo, bolo ich dokopy 11.

holly74
12. mar 2011

@nemko Pekné číslo 😎 Len tak ďalej 😎

sakura
12. mar 2011

@nemko
woow, pekné číselko, super 😵 Tak nech sa pekne oplodnia a krásne delia 😵 😵 😵

nemko
12. mar 2011

@holly74
@sakura
moc vam dakujem, uvidime ako sa to bude dalej vyvijat 😉 dufam, ze o par dni napisem pozitivnu spravu,
este raz vam vsetkym moc dakujem, zatial sa majte 😉

nemko
13. mar 2011

tak zenusky - z 11 vajec mam 8 oplodnenych 😉

lowee
13. mar 2011

@nemko to je super...... 😀

lowee
13. mar 2011

@lowee cawte ja berem stimulaciu od piatku a do utorka a potom idem na odber juj aj sa strasne toho bojim , to je uz posledne co ma take caka potom uz pohoda jahoda 😀 😀 😀 😀 ,az vsetko ok dopadne .. uz chcem cakat na to cisa podari ci nie ... takto poviem podari sa nepodarisa .... podari starstne stastna... nepodari skusim 2x ak to nevinde tak konci ,, dam sa na adopciu...... takze tak .... no a uz som zvedava co nemko???? cisa podari ci nie?

majka21
13. mar 2011

Nemko, super, ty si sa ale rozšupla, zo štyroch na jedenásť. Držím silno palčiská! 😵 😵 😵

holly74
13. mar 2011

@nemko Super že 8 😉 Kedy ET?

nemko
13. mar 2011

@holly74 neviem,bud utorok alebo stvrtok, rozmyslam ci PK alebo nie

nemko
13. mar 2011

@majka21 dakujem majusik, no citim sa hrozne ani pri 20 som sa tak zle necitila, uvidime, zvazujem PK

majka21
13. mar 2011

Daj si PK, máš ich dosť, môžeš si to dovoliť a budú ti vkladať už len ozajstného bojovníka/bojovníčku. Oddychuj a snaž sa ešte piť vela tekutín. Držkaj sa. 😉

kaaaty
13. mar 2011

@katus27 ahoj dnes rano som si bola dat na pohotovosti pichnut treti merional, zle mi nebyva vobec...normalne funguje....zajtra o 10.30 idem k dr. dufam ze sa vajecniky spamatali a zacali nieco robit 😀 ....

eevulikk
13. mar 2011

tak a mám to za sebou. V sobotu mi vložili dvoch krásnych drobcov a mám s nimi dohodu, že tam vydržia celých 9 mesiacov. Je to také zvláštne lebo najskôr mi kvôli OHSS nechceli robiť ani vklad, potom že však sa uvidí v sobotu a teraz už len testík. bojím sa tešiť. 🙂

mili78
13. mar 2011

@nemko ...Nemko blahozelm...tfuj tfuj tfuj, nech sa pekne vsetky delia do krasy 🙂

@eevulikk ...drzim palce, nech sa fazulky uchytia 🙂

kaaaty
13. mar 2011

@eevulikk ahoj drziim palceky....no ale ked ste sa dohodli tak to urcite vydrzia drobci 🙂

nemko
13. mar 2011

@mili78 dakujem 😉

eevulikk
13. mar 2011

@mili78
@kaaaty veľmi ďakujeme 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre