ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

nemko
29. mar 2011

@ladybaby gratulujem 😀DDDDDDD

nemko
29. mar 2011

@lifinka dakujem moc 🙂

mamartinka
29. mar 2011

@ladybaby moc moc gratulkoooooooooooooooooooooo.Vam sa to tu baby neako rozrasta.Super.Tak dalsie krasne vianoce 2011.Davaj na seba teraz hlavne pozor.Drz sa.

lifinka
29. mar 2011

@nemko 😉 hlavně se opatruj!

nemko
29. mar 2011

@lifinka snazim sa len sa moc bojim ☹ dufam, ze to bude ok, dakujem

lifinka
29. mar 2011

@nemko to já se bojím stále, teď jsem nemocná a až ve čt mám po měsíci utz tak se nemůžu dočkat!uleví se na chvíli až budeš drobka držet v náručí, ale pak se budeš bát až do konce života o dítě 😖

ladybaby
29. mar 2011

dakujem vam velmi pekne 😉

kaaaty
29. mar 2011

@ladybaby gratulujem boli ste na IVF? kolky krat?.....užívaj si to krasne obdobie🙂 ....

ladybaby
29. mar 2011

@kaaaty dakujem 😉

karkana
29. mar 2011

nemko,teraz by mi mali dať 2 darované embriá,ja už nemôžem to všetko podstúpiť,mať svoje,bola som aj dvakrat na odbere bez liekov zbytočne takže znovu to isté skúšať nemá význam,tak musím len darované,je mi to jedno len nech sa to podarí , bože až komicky mi to znie,už neviem ako dúfať stále mám myšlienky že z toho nebude zas nič, teraz čakám na menzes a 11d na kontrolu,no ale zas ten týžden celý ked mi to vychádza tam docent nebude,smola ,žienky vám sa to na koľký krát podarilo,tak chcem tomu veriť

karkana
29. mar 2011

ledybaby aj ja ti gratuluje, 🙂 🙂 a držím palce,super ked vidím,že je to možné,

zomata
29. mar 2011

@karkana ja necakam na docenta idem aj tak, vsak supne mi ich dnu hocikto 🙂

holly74
29. mar 2011

@ladybaby Jééj, paráda, super správa, GRATULUJEM moc a prajem krásne zdravé tehotenstvo 🙂 🙂 🙂 ..a bábetko samozrejme 🙂

ladybaby
29. mar 2011

@holly74 dakujem velmi pekne, tesim sa 🙂 , nakoniec prvy pozitivny test vysiel az 12ty den po ET a aj to nie kazdy druh testu...

holly74
29. mar 2011

@ladybaby no , vraví sa že spoľahlivá je len krv 😉 to bolo tvoje 1. IVF? koľko embryjok ti vložili?

lowee
29. mar 2011

@ladybaby ale nie? gratulujemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm coze? waw sa to tu rozbehlo ved to stalooooo nikdo nic a teraz nemko a ty a tak juj sa tesiim mam chut do toho ist aj ja lebo ste midali nadej .... takze este raz gratulejsnnnnnnnnnnn:
🙂 🙂
🙂
a kolk krat to bolo a kolko bunkove vkladali?

mili78
29. mar 2011

@ladybaby ...gratulujem moja....moc drzim palce, aby ti to vsetko dobre dopadlo 😉

mili78
29. mar 2011

inak babky ja som dnes bola na genetike, aj v care...pobrali mi krv na vsetko mozne aj nemozne...na rozne protilatky, AMH a co ja viem aj co...nakoniec sme sa dohodli,ze to skusime par cyklov s metforminom...no uvidime co to dá 🙂 vysledky z genetiky budu aj tak az za 6 tyzdnov a este cakam na vysledky z hemato

holly74
29. mar 2011

@mili78 Ahoj, Mili , to ti všetko porobia v Iscare? čo je to metformin?

karkana
29. mar 2011

metformin to sa používa aj na liečbu cukrovky,ale či aj na ine neviem

mili78
29. mar 2011

@holly74 .... ahoj...udajne to robia aj v Iscare, mne to spravia na genetike...ale ten AMH a hormony v Iscare..metformin sa dava zenam s PCO (medzi ktore patrim aj ja) ... moc sa tomu nerozumiem, ale vraj nejako pomaha nastartovat vajecniky...je tu vela bab, ktore vdaka nemu otehotneli...par cyklov skusime a uvidime...len musim nieco schudnut 😖

holly74
29. mar 2011

@mili78 Aha, tak to by bolo super keby to pomohlo, držím palce 🙂

mili78
29. mar 2011

@holly74 ...no moc tomu neverim, ale tak nic zato nedam...ked nie, pojde sa na druhe ivf 😠

lowee
29. mar 2011

neviete kolko bunkove vkladali ladybaby? nahodou?

ladybaby
29. mar 2011

@lowee dakujem velmi pekne 🙂 . Bolo to moje 1.IVF, mala som 3dennu kultivaciu a vkladali mi 2 6bunkove embrijka...... Lowee, testuj az po 10tom dni, ja som mala slabu ciarku az na 12ty den od ET - usetris sa od pesimizmu....

mary10
29. mar 2011

@ladybaby srdecne gratulujem, nech sa dari a aby islo vsetko v pohodicke a bolo vsetko v poriadku 🙂 🙂 🙂

ladybaby
29. mar 2011

@mili78 dakujem 🙂 , velmi sa tesim... 🙂

ladybaby
29. mar 2011

@mary10 🙂 dakujem 🙂 ja tebe dakujem za podporu pri stimulke....prajem ti vsetko dobre!

lowee
29. mar 2011

@ladybaby dakujem dala si mi nadej juj .. a na kolko to vypada na dvojicky alebno?

eevulikk
29. mar 2011

@ladybaby 😀 😀 😀 gratulujem 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre