ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

nemko
31. máj 2011

@anakonda ano som v tooom 🙂))) a uspesne bojujeme 🙂v piatok mame morfo ultrazvuk, minuly tyzden som videla drobceka aj na 3D, budeme mat chlapceka, ale to uz viem davnejsie lebo som si to dala zistit z krvi 🙂 tak dufame, ze dobojujeme do konca

petuska123
31. máj 2011

@nemko ahoj a to si kolko platila aby ti zistili co budete mat??

nemko
31. máj 2011

@petuska123 platila som 72 Eur

petuska123
31. máj 2011

@nemko a to zistili z tvojej krvy???to sa da? 😲

nemko
31. máj 2011

@petuska123 😀 😀 no tak asi sa to da 😀 ano bolo to z krvi a z mojej kedze ide o moje dieta 🙂

petuska123
31. máj 2011

@nemko ty brdo a to ti urobili v iscare?

nemko
31. máj 2011

@petuska123 nie nerobili mi to v iscare, trosku pogogli a najdes viac info 😉

petuska123
31. máj 2011

@nemko to co dame na umele tak 72 ecok je uz malina dat 😀

nemko
31. máj 2011

@petuska123 tak pre niekoho je to zbytocnost pre niekoho nie zalezi od ludi 🙂 ale je to mala suma oproti vsetkemu co je treba este absolvovat a kupit pre babo 😉

anakonda
2. jún 2011

@nemko drzim place ja idme na posledny pokus ivm a potom zacinam s adopciou,tak ti gratulujme,..... chlapecka juj stastna to mama

andysok
2. jún 2011

@nemko drziiiiim prsty maminka ;)

mana85
2. jún 2011

ahojte my s partnerom ideme tento mesiac na konzultaciu do iscare MT . androlog nam povedal že umele oplodnenie nam cele hradi zdravotna p. ale na stranke iscare je aj tak vela položiek ktore poisťovna nepreplaca jedna sa o oplodnenie darcom pretože partnerove spermie sa použiť nedaju ma tu niekto skusenost aj z cudzim spermatom ? a viete mi aspon približne povedať čo vlastne si hradim ja lebo v ich cenniku bolo toho strašne vela dufam že všetko mi nebudu robiť 😕 a spominate injekcie na vytvorenie ovulacie aj te si hradime cele ? prosim ak možte tak mi poradte ja viem že tam mi asi povedia všetko ale to bude až koncom mesiaca 😕 dakujem

nemko
2. jún 2011

@andysok dakujem, inak obdivujem ta, ze este tahas 3 v 1 🙂 a moc drzim palce k porodu 🙂

nemko
2. jún 2011

@anakonda dakujem, aj ja drzim Tebe moc palce 🙂

holly74
2. jún 2011

@mana85 Ahoj, poisťovňa prepláca zákrok umelého oplodnenia - teda odber vajíčok a transfer živých embryí, lieky na stimuláciu hradí čiastočne, zvyšok si musíš doplatiť. Ako je to s darcovským spermiami neviem , my sme si doniesli vlastné 😉 zrejme to nájdeš v tom cenníku. prajem Ti nech sa rýchlo zadarí.
@andysok Andy, to budeš od 7.6 v nemocnici čakať už na pôrod? Či ako?

andysok
2. jún 2011

@holly74 áno áno uz len čakať kedy to príde ak sa nespusti sám tak aj tak idem rodiť sekciou 🙂

holly74
2. jún 2011

@andysok No tak sa drž...Asi ti ich nebude vyberať ten ujo doktor, kt. ti ich vkladal, že... 😀 😀 😀

andysok
2. jún 2011

@holly74 to som celkom nepochopila ;)

mana85
2. jún 2011

@holly74 ahoj no ten cennik som si pozrela len tam bolo toho moc a nevedela som čo presne z toho budem musieť využiť . dakujem za odpoved

holly74
2. jún 2011

@andysok Myslela som to tak, že bábetká ti vkladal doktor pri IVF 😉

andysok
2. jún 2011

@holly74 ale pravda je že to cele má stále pod kontrolou ťa istá doktorka ale nie je to bežne ;)

nikol18
7. jún 2011

Ahojte kocky, ak sa mozem opytat, mohli by ste mi napisat ako to funguje v ISCARE? Treba sa objednat a uz vtedy si vyberam lekara, ci oni mi urcia? A ako prebieha prve stretnutie? Ide totiz o to, ze som zacala chodit do CAR na Antolskej, kde mi uz urobili vysetrenie aj partnerovi spg a potom sme zistili, ze moja poistovna s nimi neuzavrela zmluvu, tak uvazujeme, ci ist niekam inam. Asi by bolo dobre ziskat tie vysledky aby si ich v ISCARE nemuseli robit nanovo, nie? Dakujem za kazdu radu 😉

marrad
7. jún 2011

@nikol18 Ano mala by si si vybrat lekara, reapektive objednat sa ku konkretnemu.
vysledky si nemusis ziskavat CAR na antolskej su odidenci s ISCARU tak to im tam ani nevrav.
Oni si urobia vsetko samy a je to bezplatne az na SPG za ten sa plati 9 €.
A co sa tyka lekara ja chodim striedavo ku docentovi a dr. Lattakovej a napriektomu ze vysledok este nemam som spokojna.... a verim

nikol18
7. jún 2011

@marrad dakujem za informacie 🙂

nemko
8. jún 2011

caute zienky, len som vas chcela pozdravit.Stale vas sledujem a straaasne vam drzim palciska aby to uz vyslo 😵

marrad
8. jún 2011

@nemko aj my Teba pozdravujeme a drzime palce....

nemko
8. jún 2011

@marrad 😉 dakujem , dakujem 🙂 no drzime sa zatial v poriadku, dnes sme mali poradnu, drobec je ok, ja som konecne nabrala kilecko len straaaaaaaaaasne sa to vlecie 😉

holly74
8. jún 2011

@andysok Andy, čítam tvoj komentík, tak držím teda dnes MOOOOC palce!

@nemko ahoj, a ako sa darí tebe? ako sa cítiš? čo to OHSS, kedy zmizlo? Mne 2. ivfko stopli, neboli folíky ☹
@bibi24, čau , kočka, ako sa máš? ako ti dopadol ten softík?

nemko
8. jún 2011

@holly74 vajecniky mam stale ako bomby 🙂 ale preslo to zhruba po mesiaci lenze stale si picham Fraxiparin, chodim na hematologiu kde som vdaka ohss sledovana.Ten ohss mi total znicil telo, uplne vsetko narusil, mala som katastrofalne vysledky, pecen hotovu, ale uz je dobre.Len nikdy by ma nenapadlo co vsetko to moze sposobit, ale drobec mi zato stal🙂Vysledky su dobre, maly je zdravucky, v piatok sme mali morfo u Cunderlika na Kramaroch a vsetko je ok.Velmi sa tesim az bude po vsetkom a drobca budem mat doma, ale este si pockam len predstava je to pekna 😀 😀 Ale uz nezvraciam ( sem tam raz za den), musela som si kupit nato lieky lebo 13 krat za den uz bolo vela, aj mi v Iscare povedali, ze to je na hospitalizaciu, ale behom tyzdna som nabarala dve kila tak je dobre.
To je mi luto, ze ti IVF stopli, boze.To cloveka vie dobre nasrat.Ja denne premyslam, ze aky zazrak sa stal ked nam to vyslo a stale tomu neverim.Ale velke pozitivum pripisujem tomu, ze som isla do toho s takou flegmatickou hlavou a povedala som si,ze aj tak skoncim v Brne 😀 No a vyslo to a som strasne vdacna.
Aj vam kazdeucickej jednej prajem aby to vyslo lebo prezili sme si toho uz dost a uz by bolo nacase vypadnut z kolotoca IVFiek a zacat nieco nove.Sice tiez je tehotenstvo dobry adrenalin ked clovek stale caka a boji sa ci je vsetko ok, ale to uz asi patri k zivotu 🙂

nikol18
8. jún 2011

@nemko strasne dobre sa to cita, ze sa ti to podarilo a hlavne, ze ste s malickym drobcekom v poriadku. Budem vam moc drzat palce, ale verim, ze to dopadne super a o par mesiacov budes mat v rukach maly batoztek 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre