ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

nemko
11. aug 2011

@holly74 este sa robia protilatky proti ovariam ( robia to aj tu http://www.alphamedical.sk/sk/Institut-laborato...) tam to posielaju aj z Iscare

holly74
11. aug 2011

@tinara23 @nemko Díki, žienky idem si to naštudovať a ak to teraz zase nevyjde, tak si to s dr. pekne vybavím. Grr.

katarinnak
12. aug 2011

Ahojte, viete mi niekto povedat ako sa vola urolog co chodi ordinovat do ISCARE? povedali mi ze jeden z najlepsich na Slovensku. Neviem si spomenut na meno 🙂.
dakujem

silvinnka
13. aug 2011

@katarinnak vola sa Obsitnik ,nie je najlepsi,ale je sikovny 😉

elys
13. aug 2011

Ahojte. Som niekde v strede cesty k otehotneniu. Momentálne beriem prvé balenie Clostylu, zatiaľ na 12DC skoro 20 mm, dúfam, že dorastie na 24mm. Aj tak tomu nedávam veľkú nádej. Som rozhodnutá pre umelé oplodnenie, ale vôbec neviem, ako na to. Kam ide prvý krok, prvý telefonát, ako sa vybavuje preplatenie zdravotnou poisťovňou, aké bývajú čakacie doby? Kto ste si už toto prosím Vás celé "preskákali"?

holly74
13. aug 2011

Takže aj 2. IVF neúspešné......nepomohla tomu ani PK ☹

bibi24
15. aug 2011

@holly74 To fakt? Strasne ma to mrzi.... 😔
a kde bol problem, preco to nevyslo? teraz si tu o tom velmi nepisala, ze?

katarinnak
15. aug 2011

@silvinnka dakujem 🙂

kviann
16. aug 2011

@kaciatko81 no veru zapar, uz to moze byt kazdym dnom, no nejak je drobcovi dobre v brusenku, hlavne v noci je veselo

kaciatko81
16. aug 2011

@holly74 to mi je velmi luto 😢
@bibi24 ty ako? nieco nove?
@kviann nase tiez buntosi hlavne v noci, to mame namiesto telky. uz len dufat, ze ked bude na svete sa to zmeni 😀

kviann
16. aug 2011

no ved ked bueds uz skoro na konci tehu to este len budu pekne kopanceky, bude kosticky vystrkovat, len take bubliny sa budu na brusku vyduvat, ja mam uz tolko videa natoceneho, je to take chutnucke, a hlavne ked mi kope pod rebro na pravej strane tak ho/ju chytom za kosticku a potlacim, a hned sa vyduje na druhej strane, no zazitok naozaj

holly74
16. aug 2011

@kaciatko81 Áno, Kati, aj mne...zdá sa, že nemáme šťastie....Ty sa máš ako? Viete aj čo budete mať? Či nechávate sa prekvapiť?

kaciatko81
16. aug 2011

@kviann ja som teraz dost chuda, takze brusko sa vlni uz teraz. pripadne babu "zaklopkam" a ono si odklopka naspat 😀 neskutocne to je 😵
@holly74 a nikto to nepovedal, ze preco vlastne? nemaju nejaky tip? ja celkom ok, babo je v poriadku, tak som spokojna, ostatne nie je podstatne. nechce sa nam ukazat 🙂 ale aj ak, tak si to asi pre ostatnych nechame ako prekvapenie 😉

holly74
16. aug 2011

@kaciatko81 kaciatko, nie nepovedal, mne všetky vyšetrenia dopadli ok, takže jediný dôvod je "štatistika" ..proste šanca otehotnieť v jednom cykle je len 20%, možno v mojom veku ešte nižšia... Je síce pravda, že pri toľkých pokusoch by sa aj štatisticky už niečo aj mohlo ujať, ale ja proste nie som ten prípad... takže skúšame ďalej, raz sa to snáď podarí aj nám....

kaciatko81
16. aug 2011

@holly74 velmi drzim palce 🙂

holly74
16. aug 2011

@kaciatko81 Díki, veď určo sem-tam napíšem ako pokračujeme 😉

kviann
17. aug 2011

@holly74 drzim palceky ,urcite sa to raz podari 🙂))

holly74
17. aug 2011

@kviann Díki, Kviann, kiežby si mala pravdu....a držím palce, vidím že už už bude bábo na svete 🙂 Tak nech všetko ide ok a obaja ste hlavne zdraví .

bobi3
18. aug 2011

ahojte babulky, tak mi ideme do druhého pokusu ☹ Pravdepodobne v septembri. Teraz mi ešte na mesiac dali antikoncepciu ☹ Dúfam, že to pomôže. Držím vám všetkým palčeky!!!

mamartinka
18. aug 2011

@bobi3 Ahojki.Ku komu chodis?My ideme tiez v septembri na prve zaciname.Asistovanu reprodukciu.Chodime Tazberikovej.

katus27
18. aug 2011

@bobi3 ahoj, aj my ideme na druhý pokus.V stredu ideme na konzultáciu.Predtým sme chodili k Latákovej a teraz ideme s Tazberíkovej a vy chodíte ku komu?

katus27
18. aug 2011

@mamartinka ahoj, prečo ste si vybrali Tazberíkovú, niekto vám odporučil? my ideme na druhý pokus a teraz by sme chceli ist k nej.

mamartinka
18. aug 2011

@katus27 My sme mali ist povodne k Valkimu ale preradily nas na poslednu chvilu k Tazberikovej.Ale je taka prijemna.Vy ste ku komu chodily?Vam prvy pokus vobec nevysiel?

holly74
18. aug 2011

@bobi3 @katus27 Dievčence mooc držím palce, aby vám to vyšlo!

katus27
18. aug 2011

@holly74 dakujem ti, aj ked som teraz taká pesimistická, ten prvý krát to bolo také iné.

katus27
18. aug 2011

@mamartinka My sme chodili ku Latákovej a k Válkymu tak súčastne ale žial nám to nevislo, tak uvidíme čo bude teraz.

nemko
18. aug 2011

kocky, drzim vam silno palce !! 🙂

holly74
18. aug 2011

@katus27 Kati, presne viem o čom hovoríš...tiež som mala pri prvom oveľa viac entuziazmu v sebe, ako pri druhom, keď už som vedela aké je to sklamanie...ale potom som si povedala že musím byť pozitívna kvôli tým prckom... Takže hore hlavu. 😉

katus27
18. aug 2011

@holly74 a ty ku komu chodíš?

holly74
18. aug 2011

@katus27 K Hrúzikovi..on je tam ale dosť málo, takže vlastne aj u lattákovej som bola a v prvom hlavne u Válkyho. Kedy si ty mala prvé ifvko?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre