ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

jaja1118
6. apr 2009

dobruuuu

jarka_lv
7. apr 2009

cawte babeny scarlett,mib,flock,adapa......hlasim spravicky z dnesneho OPU...moje obavy z popraskania folikul sa nastastie nepotvrdili 🙂 robil ma dok Marsik a vyduloval so mna 8 oocytov...vravel ze boli pekne tak uvidime zajtra o 10hod volat embriologovi kolko sa oplodnilo.Bolesti v bokoch mam supertne 😠 ale co uz volako vydrzime nie????

scarlette
7. apr 2009

jarka gratulujem, som straaasne rada ze to boli zbytocne obavy 😉
dr marsik je super ja som k nemu chodila do CARka, a aj ked som od neho odchadzala uz k svojej lekarke (s ktorou sa pozna) tak mi prizvukoval ze ak by som cokolvek potrebovala tak sa mu mam kludne ozvat ze bude rad 😉

honey13
7. apr 2009

ahojte baby, ktoré sa ešte nepoznáme, som tu nová od včera, som v príprave na prvé IVF, dnes som bola u dr. Petrovej, zvýšila mi dávky na 150 jednotiek puregonu + k tomu aj cetrotide, vravela, že mam malo tích folikulov, ale že nevadí. V štvrtok idem na USG, tak uvidíme, kedy ideme na odber.

flock
7. apr 2009

ahojte babulky,

jarka - super, tak vidis, nic nie je take zle ako na prvy pohlad vyzera. Ja tiez chodim k marsikovi ako scarlettka, vyzeralo to, ze budem mat 1 vajko a nakoniec vydoloval 4, z toho sa 3 oplodnili a 2 babulky mam v brusku, tretie sa bohuzial prestalo delit. zajtra ti drzim palce, nech bojovnickovia vydrzia!!!!

scarlette - ahoj 🙂 dnes som trosku spanikarila aj ja. mali sme naplanovanu dovolenku cez velku noc v chorvatsku, som myslela, ze budem liecit smutok z neuspesneho ivf 😀 a velmi sme sa tesili. kamoska ma vsak zrusila, ze kam chcem ist a preco riskujem, tak som nevedela co robit. zavolala som sestrickam a tie ma "sfukli" tiez, tak ostavam radsej doma. ale muzicka poslem, lebo sa mi doma zosype, uz ma toho v praci az moc.
viem, ze ti si bola na vylete, tusim orava?, pytala si sa na cestovanie marsika?

jaja, mib, majka, adapa, honey, szilvia, silvia - 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

scarlette
7. apr 2009

flock my sme boli na orave tyzden po transfere, na cestovanie som sa lekara vobec nepytala vsak tehu nie je choroba ... ale dlhsie cesty by som tiez zvazila... my chceme ist v juny na dovcu k moru tak sa na poradni popytam lekarky ako to vidi, cijeto dobry napad alebo radsej nie... inak na oravu tomame tak dveapol az trihodinky...

jarka_lv
7. apr 2009

babenky dik moc za podporu zajtra urcite napisem kolko sa nam oplodnilo ale az vecer lebo idem do prace na poobednu tak papa 🙂

flock
7. apr 2009

scar - ja by som sa po transfere neodvazila cestovat, ale teraz mi je dobre, som iba ospala a to trosku mozno aj klame, ze niektore veci nedomyslim. v juni mame naplanovany vylet do prahy, tak snad dovtedy to bude ok 🙂

scarlette
7. apr 2009

ja som sla v pohode, naozaj ten cas v aute bol v pohode a aj u svokry som poctivo lezala a mm mi nedovolil nic robit 🙂

saxo
8. apr 2009

caute babule, nedalo mi nenapisat vam o cestovani. po siedmych dnoch po ET by uz malo byt na 100pro embryjko uchytene, tak potom cestovat ano. ale kedze si ty scarlet krvacala, tak napr. mne zakazal dr. chodit aj autom, lebo aj tie male otrasy babo citi, aj ked ty si uz napr. v pohodicke. ale ja som krvacala mozno v takom tyzdni ako ty a potom este asi v 13tt, to sa mi tak pri dvojkach brutal vtedy roztahovala maternica, tak mi praskali cievky jedna radost, to v takom 15tt brusko z jedneho dna narastie len budes kukat 😅 . stale mi doki dookola hovoril, ze som od zaciatku rizikova ked su dvojky, takze ziadna namaha, ziadne cestovanie, len nic-nerobenie 😀 😀 😀 to je uz ale na tvojom zvazeni...stat sa moze vzdy a vsade a hocikedy - mne z nicoho nic v 19tt 😢
tymto padom som sa ja uz poucila, takze najblizsie uz budem len doma a nic nebudem robit, len cumiet na telku. a basta! 😉

jarka_lv
8. apr 2009

cawte babule pozeram ze tu este nik nie je...ved aj ja som teraz dosla z prace idem vam napisat co mam nove.Dnes som volala do centra tak sa nam oplodnili 4 vajka a teraz uz len cakat do piatku ci sa dobre delia a dalej sa uvidi...to hrozne cakanie a strach 😨 ved viete o com rozpravam ze????

jaja1118
8. apr 2009

Ahojte kocky.
Jarka teraz treba nahodit stav velkeho optimizmu a verit,ze vajka zabojuju.
vsetky tu budeme drzat palce

scarlette
8. apr 2009

saxo dik za nazor, ja teraz chodim max sem tam do ba hlavne na kontroly a tak, na cestovanie sa chcem popytat lekarky v poradni, mam ju o dva tyzdne, tak uvidim, ale v mnohom mas pravdu 😉

jarka drzim palce nech sapekne delia a potom sa riadne zahryznu 😵

jarka_lv
8. apr 2009

jaja dik ani si nevies predstavit ako sa snazim pozitivne mysliet a asi to fakt zabera lebo od zaciatku som verila ze sa oplodnia aspon 4 a ono sa tak stalo 😅

jaja1118
8. apr 2009

ahoj scarlet.
tebe kedy zistili,ze cakas dvojky?-povedali ti to rovno pri krvicke?

jarka_lv
8. apr 2009

scarlett 😉

flock
8. apr 2009

ahojte babulky,

saxo - dik, ze si sa s nami podelila o skusenosti, my sme si s muzickom povedali, ze aj ked sa citim v pohodke, musime si davat pozor. takze ostavam cez velku noc sama doma ☹

jarka - drzimi palceky, aby sa pekne delili a pockali si na teba 🙂

jaja, mib a ostatne kocky - ako sa mate? 🙂 🙂 🙂

sylvia21
8. apr 2009

Ahojte kocky - vidim, ze ste sa tu krasne roztehulkovali a rozcestovali 😉

Prajem Vam vsetkym Nadhernu Velku noc, hlavne vela vody, aby ste boli zdravucke a stastne tehotne 🙂

jaja1118
8. apr 2009

sylvinka-dakujeme-aj tebe vela slniecka nie len na velku noc 🙂

jaja1118
8. apr 2009

flock a ty ako?
mavas este sem-tam pich v brusku?
mne uz zacina byt ospalo.....

flock
8. apr 2009

ahojky sylvi - ako sa nam mas? aj tebe veselu velku noc 🙂

jaja - sem-tam citim prsia, pichanie v brusku moc necitim, akurat pred 2 dnami sa mi ofucalo a tlacia ma gate. spat sa mi chce stale, v robote iba vyzivujem a ked si doma lahnem, tak zaspim na polhodku - hodku.

a co budete robit na velku noc? 🙂 🙂 🙂

scarlette
8. apr 2009

jaja zistili to o dva tyzdne po krvi na prvom sone...

syliv ahoooj 😵

jaja1118
8. apr 2009

flock-tak tie prsia ani nehovor!-paradne velke a pritazlive 🙂
my mame zahradku-tak urcite zahradkovat 🙂

jaja1118
8. apr 2009

dakujem scarlette.

mib
8. apr 2009

Ahojte babulky, som sa zase po dlhsej dobe dostala na konika, tak idem vsetko docitat.

Jaja, ale tu perfektnu spravicku z krvicky som neprehliadla. 😉 Gratulujeeem a moc sa z toho tesim.

jaja1118
8. apr 2009

mib 🙂

mib
8. apr 2009

Flock, a ty teda budes cely ten dlhy cas sama doma? Nebude ti smutno? Moj drahy je od pondelka na sluzobke, ja chodim z prace domov az vecer, mam tu so sebou chlpaca, ktory ma strazi, ale aj tak mi je smutno. ☹ Co planujes robit?

Jaja, citam ze planujes stravit sviatky doma? Zastavila by som sa ak by ti to vyhovovalo v piatok alebo sobotu po tie vcelicky. 😉

Jarka, tak to nakoniec vyborne dopadlo s tymi tvojimi vajkami. 🙂 Teraz treba velmi silno verit tomu, ze sa budu delit. Vyzera to tak, ze v sobotu alebo v nedelu by si mohla mat ET. Nevies ako robia v car pocas sviatkov?

Honey, vitaj medzi nami. Ktory den stimulky si teraz?

jaja1118
8. apr 2009

mib-super-dame kavicku-vymenime infosky?
skor v sobotu-musim v piatok do prace 😠

jaja1118
8. apr 2009

flock dojdi aj ty-nech je veselo 🙂

saxo
9. apr 2009

ajojte.
scarletka, este ku tomu cestovaniu, no neda mi to 😉 jasne, ze na kontroly k dr. a podobne sa neda vyhnut, aby si necestovala autom. ja som skor myslela, ze by si si skor mala premysliet take vyletiky a dovolenky a tak... jasne, ze dr. povie, ked sa citite dobre, chodte.... no vies, mozno keby bolo v brusku len jedno...ale od toho 4mes. sa tam chrobacikovia tak zacnu tlacit, budu rast pomalsie ako keby bolo len jedno, lebo mamina ma malu maternicu 😀 a v 17-18tt zacnu kopkat 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre