ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

silvinka20
29. máj 2012

@mamartinka pozri na stranke iscare lekarov, co viem ze su tam je valky, tazberikova, lattakova. ak si chces zmenit lekara skus zavolat na recepciu vypitat si spojenie z urcitou lekarkou a vysvetlit jej preco chces sa k nej objednat, aspon ja by som to tak spravila.

mamartinka
29. máj 2012

@silvinka20 Dakujem.Vy sa snazite tiez?Ku komu chodite vy?

silvinka20
29. máj 2012

@mamartinka ja som chodila k marsikovy a teraz som sa dala objednat k lattakovej, lebo marsik uz nerobi v iscary. No snazime sa, prve ifv nam nevyslo minuly rok v decembry a teraz v aprili som bola na ket, aj sa zadarilo, no tento tyzden som potratila v 7-8 tyzdni, no nevzdavam sa a zajtra uz aj letim do iscaru nech mi zistia pricinu preco sa embryjko nevyvijalo. dolezite je nevzdavat sa. aj ked je to dost casto tazke, vcera som sa vyrevala no dneska uz musim dalej, miminka sa len tak lahko nevzdam.

mamartinka
29. máj 2012

@silvinka20 Juj tak to mi je luto ze to takto dopadlo.Drzim palce nech sa opet cim skor zadari.My zatial na druhe umele sa nechystame.Mozno buduci rok alebo az budeme na Slovensku.Teraz sme v zahranici a nechcem to takto riesit kym nebudeme na Slovensku.Este mame 2 pokusy.Tak len tak sa informujem.Chodily sme Tazberikovej no chcem vyskusat druheho lekara.Inak nieje s tym neaky problem ked si chces zmenit lekara?Ci nevyzvedaju preco si nebola spokojna s predchadzajucim ci nieco podobne.Alebo ci sa Tazberikova nebude nieco vypitovat preco chceme od nej odist.Ona nieje spatna ale sa mi moc uz nepozdava.Stale len na mne chyby vidi.Manzel je v poriadku.Vlastne aj ja len teraz zas cosi zistila ze nemam hormony a vajicka sa mi netvoria.Stale nieco.Pred tym akysi polip ze aj to moze byt pricina a ani po laparke a hysteroskopii nic.Som povedala ze nikdy viac uz umele no uvidime.Ci sa na boj este dame.Prepac ze sa tu takto rozpisujem.Dakujem za odpovede.

silvinka20
29. máj 2012

@mamartinka podla mna ty sama sa rozhodujes kam chces ist, oni to asi riesit nebudu. no s tym zahranicim som na tom tak isto, lietam medzi wiednou a bratislavou, mozno aj to bol problem, ale poriesim aj to. Podl mna ak nemas doveru v lekarke je lepsie ist k druhej.

timona
31. máj 2012

Nezda sa vam Doc. Valky uz pristarý na svoju pracu? Myslim ze ci ste si niektorá nevsimli, ze zabuda, myslim tym ze je totalne vedla a dezorientovany?

tesy
31. máj 2012

@mamartinka so zmenou lekára nie je problém. Stačí keď sa objednáš inému lekárovi. Nemusíš sa objednávať vždy k tomu istému. Karta je vedená priamo v ISCARE a nie u konkrétneho lekára. Čiže je to na tebe 😉

karkana
1. jún 2012

@timona ale áno aj mne sa to zdááááá,a nevie, kde mu hlava stojí, potom to tak vyzerá viď ja, 🤐 😠 ako som dopadla, ešte chodíš ku nemu?

bibi24
2. jún 2012

@timona bohuzial zda. Aj ked verim, ze je skvely odbornik a ma uzasnu prax, uz by mal asi skoncit. Ja som ho mala rada, vzdy bol na mna mily, ale po 3 neuspesnych ivf som od neho odisla. On uz na to nema kapacitu, myslim vekovo, ved ma cca 75 rokov.

nikaaaaa
2. jún 2012

Ahojte ja chodim k Valkymu ale zatial som spokojná aj ked ma uz svoje roky 🙂

timona
2. jún 2012

@karkana chodim, nakolko tam mam este zmrazene embrya, keby som ich tam nemala idem inde. Uz dlhsie sa mi nejako Valky nezda, ale pri poslednej navsteve bol uplne vedla, mala som obavy ci vobec vie aky je deň a kde sa nachadza. 😢

karkana
2. jún 2012

@timona ono ked maš zamrazené, to nevadí aj tak sa môžeš k inej dr. ,,,,,skús,,,no ved ja ked som dala pozreť výsl. z hematol. čo som si sama dala vyš., mrkol asi dve sekundy nato, ani si neprečítal, a pritom som tam mala písaný tromb.stav nejakú mutáciu,,, ale no čo už,nezájem, včera som bola na krvičke na štítnu tak trpnem či to bude ok,, 😕 ,,

karkana
2. jún 2012

jajajajaja už chcem dieťatkoooo,bože je to na zbláznenie,,,dokedy ešte fúúú,to je aj na koňa vela toho trápenia 😢 dnes mám nejakú zlú náledu ☹

hope222
2. jún 2012

@karkana ...ja som dnes na tom dnes tak podobne :((( akosi mi dnes nechcu uschnut slzy a ide mi srdiecko roztrhat :(((kolko sa uz snazite ?

karkana
2. jún 2012

@hope222 ked si pomyslím 😢 , že sme s mm mohli mať dieťa čo by malo 12rokov a máme veľké nič je mi z toho na grc,,,,všetci rovesníci majú deti len my nie

hope222
2. jún 2012

:( aj ja som dnes velmi negativne naladena a velmi smutna ..ono kazdy hovori, ze raz to vyjde ,ale cakat na to "raz " , trva strasne dlho a strasne to boli , kazdy neuspech :( a kolko ivf mas uz za sebou ? chodis tiez do iscaru ? ja tam este len teraz pojdme prvy x .

moname
2. jún 2012

@karkana Tak ja ju mám skoro vždy a potom čítam MK-aspoň viem že nie som sama ☹

karkana
5. jún 2012

no tak som bola dnes po vysledky na štítnu, no a všetko mám v poriadku, aj krv aj sono štítnej, povedal mi dr.že toto nebude príčina neúspechu, a to som sa tak bala čo mi povie , a ked povedal síce dobrú správu, tak som si zas tak pomyslela,že zas nie som múdrejšia, prečo sa mi nedarí otehotnieť, asi ma už porazí,teraz neviem, či by nebolo lepšie ,keby niečo tam bolo a dal by mi lieky a mala by som zas aku takú nadej, že to pomôže, aaaale kašlem nato,no čo ešte mam spraviť ja neviem, 😖 neviete, ked mam oslabenu imunitu, či aj vtedy je potrebne užívať Prednison? ten má oslabiť nie?dr.Petrová mi ešte nevolala, asi má toho veľa 😔

tlucka
5. jún 2012

@karkana ahoj, Dr. Petrová je na dovolenke, takže asi preto sa neozýva. Ale ona má toho asi naozaj veľa, v poslednej dobe je až príliš rozlietaná a nejaká "mimo". Myslím si, že lekári by mali pracovať na jednom mieste a tam sa naplno venovať pacientom/klientom a nie mať milión iných aktivít a kšeftov. Potom všetko robia len povrchne, naháňajú sa ako zduté kozy a vždy najhoršie dopadne pacient!

ada83
8. jún 2012

ahojte bol niekto na laparoskopii v Iscare neviete ci sa za to plati

mamartinka
8. jún 2012

@ada83 Ja som bola no zakrok sa nekonal.A ano plati sa to ale uz teraz neviem kolko sme platily.

ada83
8. jún 2012

@mamartinka
Ale v ceniku som to tam nenasla. A prečo sa nekonaô?

mamartinka
8. jún 2012

@ada83 Nemohli sa dostat do maternice tak so musela ist do svojho okolia na laparku a hysteroskopiu zaroven.Mala som neake polipy.

ada83
8. jún 2012

@mamartinka lebo ja som sa pýtala že ci v nemocnici alebo u nich a ona ze ak som z ba tak u nich, lebo v nemocnici sa neplati co som pocula

mamartinka
8. jún 2012

@ada83 Uz ked tak by som si to v nemocke dala spravit.Preplaca poistovna a neplatis nic.Ono musis si v nemocke 4,5 dni polezat a v Centre ti to spravia a este ten den ides domov.Je to natebe.

ada83
8. jún 2012

@mamartinka oni my nedali na vyber tak neviem ci sa to da. a dali mi ich papier k nim na preoperacne

mamartinka
8. jún 2012

@ada83 Tak ti to budu robit tam potom.A ku komu chodis?A na prve umele idete?

ada83
8. jún 2012

@mamartinka chodime k dr lattakovej mali sme 2 krat zatial IUI a nič tak povedala,že mali by sme skusiť laparoskopii aby sa zistilo v com je chyba chodime tam od februara.hej ideme na 1 umele

mamartinka
8. jún 2012

@ada83 ako na 1 umele ked pises ze uz mate za sebou 2 krat IUI?My sme chodily Tazberikovej ale chcem ju zmenit.Snad sa bude dat.Aj ked som povedala ze uz nikdy viac lebo to je aj o psychike strasne ale uvazujeme zasa nad tym.My sme v zahraniciu a tak az by sme prisli niekedy na Slovensko tak snad sa este nato dame.Nam 1 Ivf nevyslo v septembri.Este mame 2 pokusy.Tak uvidime.Mozno aj ked silno pochybujem sa aj normal raz zadari.Uvidime.Aka je Lattakova?Robi kazdy den?Aspon na stranke ma ze kazdy den tam je.

ada83
8. jún 2012

dobra je my sme spokojný aj kamoska k nej chodi ona je tam kazdy den ale ma toho dosť vela niekedy cakame aj dlhsie. po laparoskopii pojdeme na 1 umele

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre