ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

majka21
2. apr 2010

Ahojte kočky. 🙂
Všetky vás pozdravujem, už som sa dlhšie neozvala a prajem krásne velkonočné sviatky.
Od stredy stimulujem menopurom. 🙂 Neviete mi niektorá poradiť, kedy sa majú injekcie pichať? Lebo ja si ich pichám večer o 20.00 hod. Od radosti som sa na to zabudla spýtať. A ako to je s PN-kou. Odkedy je najlepšie dať sa vypísať. V utorok idem na kontrolu na šiesty deň stimulácie a mám v pláne si už pýtať PN-ku.

zojec
2. apr 2010

ahoj majka.. myslim, ze vacsina z nas pichala rano, ale nemyslim ze to ma nejaky vplyv.. asi by tam mal byt 24hodin odstup.. pozri do navodu.. 🙂 a aj tak to uz asi nezmenis.. 🙂
ja som vobec nePNkovala... ale bolo to o drzku, hlavne to cestovanie ZV -BA... a tiez neviem ci ti PNku vypisu v ISCARE, myslim ze to robi obvodny lekar, alebo tvoj gynekolog.. baby tu, bud sli na PN uplne od zaciatku stimulky, alebo po ET.. alebo vobec.. 😉
drzim velmi palceky nech vam to vyjde..
a ostatne kocky, pekne sviatky, oddychujte 😀

majka21
2. apr 2010

zojec, ďakujem. 😉
Ja som skorej velmi nemohla začať s inj.,lebo som musela čakať na telefon koli výsledkom krvi a volali mi len poobede o 13.30 a kým som sa dopracovala k niekomu, aby mi pichol a ukázal ako to treba aby som si to vedela aj ja pichať tak bolo 19.00 hod.
A ty ako? Bruško rastie? 😉
V návode nič také nepíšu, ale keď je tam 24 hod.odstup, tak by to asi malo byť o.k., aspoň dúfam.

soni1
3. apr 2010

Ahojte baby, vôbec som túto tému nevedela nájsť. Ale teraz mi jedna babenka poradila. Ja som tu veľmi dávno nebola, no u nás sa nič nezmenilo, tehu nie som, ale zmanila som doktora, budúci mesiac mám ísť k nemu na folikulometriu. Rozmýšľam aj nad KET.
Momentálne ma od štvrtku pichá dole do pravej časti podbruška, neviete mi poradiť, či to nemôže byť náhodou cysta?

mirm
3. apr 2010

ahoj soni,
myslim ze ty si bola zaciatkom roka na ivfku, ze?
k akemu lekarovi si isla?

soni1
3. apr 2010

Na IVF som bola ešte vlani v novembri u Doc. Válkyho.
Ja som prestúpila u nás k inému gynekol., nie v centre. A na moju otázku mi nevieš náhodou odpovedať?

mirm
3. apr 2010

joj to neviem, len som si ta pamatala. Lebo ja som mala ist tiez tak na ivf ako ty, ale potom sa mi to posunulo

amatka
3. apr 2010

Ahojte babulky.....som tu uplne nova,ale ked citam tie pozitiva u vacsiny dodava mi to nadej.........dnes som absolvovala ET tak uz len cakat a verit ze sa embrijko ujme.....je to moj stvrty pokus

majka21
4. apr 2010

Kočky, neviete mi niektorá poradiť čo v takom prípade, keď musím ísť v utorok na UTZ a nie som objednaná. Vo štv.som volala asi 5x a bud bolo obsadené alebo to nikto nebral a od piatku je len odkazovač?
Pri prvom UTZ počas stimulky robia aj odber krvi, alebo len UTZ,lebo dr.mi len UTZ vravela. Ďakujem

insolka
4. apr 2010

Ahoj maji kludne tam chod na utz ale budes musiet cakat ak by bola niaka pacientka objednana 😉

insolka
4. apr 2010

Amatka velmi silno držím palce 😉

majka21
4. apr 2010

Dakujem insolka. A ty ako ďalej?

insolka
4. apr 2010

No ja budem mat teraz dlhsiu pauzu .Musim si odpocinut bolo toho vela na mna aj na moje telo.Ozaj vsimla som si že si pichas večer no pokial viem hormonalne inekcie sa maju pichat rano,ale prečo to ti neviem povedat.Možno je to tym že odber aj Et je rano a večer je inekcia ktoru si pichas vecer na pohotovosti......

amatka
5. apr 2010

Insolka velmi pekne dakujem 🙂

majka21
7. apr 2010

Ahojte. Zatial je všetko o.k.,dr.Maršík tiež povedal, že by sa mali pichat ráno, ale mám to už nechať večer a orgalutron si odvčera pichám ráno.

zojec
9. apr 2010

ahojte baby neviete co je s mib? davno sa neozvala.. vsetko v poriadku??
majka drzim palce.. 🙂 ale aj vsetkym snazilkam.. 🙂

insolka
9. apr 2010

Majka aj ja ti moc moc držím palčeky .....Zojec no tažko povedat možno sa po tvojej vyzve ozve 😉

mib
9. apr 2010

ahojte babulky,

u nas je vsetko v poriadku. mame sa vyborne, krasne si rastieme, kopkame a uzivame vsetko co nam tehulkovanie prinasa. 🙂 dlhsie som sa neozvala, lebo som sa nevedela pripojit. dnes sa to konecne podarilo, tak vas mozem zase pozdravit.

majka, drzim palce. nech to vsetko dobre dopadne. 😉 a co sa tyka PN, tak nie je na skodu dat si trochu veget. hlavne tie prve dni po transfere. ale zaruka uspechu to urcite nie je. 😒
insolka, taka pauza tiez nie je na skodu. aj tvoj organizmus sa ocisti od hormonov a aj vy mozete nabrat dalsich sil. idete na niektore z tych doplnujucich vysetreni?
amatka, posielam tehu virusiky, aby ti z krvicky vysiel usmievavy vysledok. 😉
soni, zostala si v iscare, alebo si odisla niekam inam? aj ked ... teraz si nie som ista, ci si ta soni, co myslim. ak ano, pred tym si mala v pase fotecku ako nevesta.
zojec, ako sa mate vy? mas uz vybratu porodnicu? budes rodit vo Zvolene?
jaja, flock, poslala som vam postu do IP. 😉 flock ... nadherna fotka. 🙂

bubina1
9. apr 2010

insolka...ty si ako čarodejnica.....mib sa na výzvu zojec ozvala...jupíííííííííí.... 😀
mib teším sa, že je všetko ok.....pekne ti rastu týždne..... 🙂
baby snažilky...držím palce.... 🙂

rena31
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
insolka
10. apr 2010

Ahoj Mib ano dali sme si pauzu na teraz od vsetkeho a ked si trochu oddychneme pojdeme do Prahy a k dr,Ondrjcakovi ale teraz na to ked mam pravdu povedat nemam chut mysliet .Zahadzala som sa prácou a tak sapon nemam mas na to mysliet uvidme co ukaze cas 😉 a hlavne moj pocit kedy je ten správny cas teraz som uplne znechutena na to aby som nieco podnikala

bubina1
11. apr 2010

insolka.... ak mas takéto pocity, tak jasne, že si oddychni od všetkého, ale zase skus si dopredu vybavi bejaké termíny do prahy a aj k ondrejcakovi, aby si zase zbytočne necakala vela.... ved aj pri cakani na vysledky možes oddychovat, vieš, že všetko strasne trvá....

insolka
11. apr 2010

bubina ano tak to aj planujem že si medzitym vybavim tychto DR krv mi už zobrali na zrazanlivost este pred svuiatkami.Nikam sa neponahlam ....inak pekne tt 😀

bubina1
11. apr 2010

insolka... no pekne tt....ani sa nezda.....strasne to uteka... prednedavnom sme tu rozoberali ako je to pri odbere vajičok a pritransfere a pomaly porod...neskutočne.... dufam, že aj vam to čoskoro vyjde... 🙂

wanduska
14. apr 2010

ahojte bambulky, vsetkym Vam drzim palceky..ako byvaly pacos musim povedat, ze sa tie stresy a trapenia "oplatia". skutocne, hlavu hore..nechcem, aby to znelo otrepane, ale dieta Vam to vsetko vynahradi..🙂) Ked niekto potrebuje, rada darujem /poslem napr. postou/ merional 75IU.. aj ja som zdedila takto nejaku davku na klinike s komentom od lekarky, ze to tu nechala pacientka - taka, co to uz nepotrebuje🙂) a pomohlo..tak by som bola rada, keby to aj niektorej z Vas priniesla stasticko

insolka
14. apr 2010

Vieš bubina ked vidim tvoje tt tam mi to vždy pripomenie tu hroznu spravu.Keby mi radsej povedala že je to negatyvne ako to co mi povedala.Ale strasne sa teším ked uvidim tvoje mimi na foto aspon strááááášne držim palceky.Aspon o mesiac budeme mat mimi v rodine synovec bude mat chlapceka tak planujem nakup a potom niaky prepad .......skoda že to zase nebude moje ☹

bubina1
14. apr 2010

insolka....viem o com hovoris.... na jednej strane sa tešíš, že budete mat v rodine mimi, na druhej strane ti je blbo z toho, že to nie je tvoje... neznasala som ten pocit.... a je mi luto, že ho trocha aj zaživaš.... ak by sa dalo v tomto momente by som zariadila aby všetky ženy na svete, ktore tužia po babatku ho mohli mat... ale to sa neda.... ale aspon vela sil prajem..... najhorsie je, že si každy musi sam odsrat tie neprijemne, frustrujuce pocity.....

insolka
15. apr 2010

ano bubi mas pravdu no ale ked sa ti bude niako velmi štikutat tak som to možno ja lebo ked vidim niaku tehotnu maminu buducu vždy si na teba spomeniem.Zacinali sme spolu tak vzdy mi to tak pripomenie.No neva ved ešte nič nieje stratene aj ja sa dockam len asi potrebujem preist vetsimi utrapami. 😒

barchee
15. apr 2010

ahoj baby 🙂 koncom apríla začínam stimulku u dr.Válkyho, mám krátky protokol, dostala som zatiaľ 20x mMrional 75 IU a Orgalutran 0,25 mg...mali ste niektorá tieto lieky??? 😅

barchee
15. apr 2010

Merional som chcela napísať 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre