ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

zuzi1211
25. mar 2009

Ahojte babulky,

takže máme jedného mrňúska a všetko je zatiaľ oki. Veľmi sa z toho teším. Dokonca som videla ako je tam akcia. Jáj taká som rada. Mám aj dve foto. Jaja doki povedal že vyzerá to na jedno. No niekedy to druhé len nieje vidno. Uvidíme. Ja som vďačná aj za jedno. Len nech vydrží. 🙂 🙂 🙂

jaja1118
25. mar 2009

Ahojte kocule.

zuzi- gratulujem k fazulke.

scarlet-moc Ta obdivujem,ako vsetko super zvladas.

prave som volala do CAR a povedali ze tie ostatne e.sa prestali delit-normalne mi zostalo divne-ci sa neprestali delit aj tie vo mne....

zuzi1211
25. mar 2009

jaja nevešaj hlavu, nám sa stalo to isté. A predsa máme fazuľku. Určite to dopadne aj vám dobre, ver mi. Držím palce.

jaja1118
25. mar 2009

zuzi dakujem-si zlata-normale som tu listovala celeho kona a hladala-ci je vobec niekto komu to takto dopadlo......
si ma potesila-hned mi je lepsie.....
dakujem

scarlette
25. mar 2009

jaja hlavku hore a hlavne sa nestresuj, pozitivne mysli a vydrz 😉

jaja1118
25. mar 2009

ved ja drziiiiiim jak len sa daaaaa-dokonca ani utros nevytekaaaa 🙂
dakujem kocky ste zlate

pointka
25. mar 2009

Ahojte dievcata, chcem vas pozdravit, ako sa mavate?
Scarlette, pribudaju tt pekne 🙂
Sylvi a ty ako?

flock
25. mar 2009

ahojte babulky,

scar - mam marsika, ale na zaciatku som nam na nom vadilo, ze neriesil nase problemy s genetikou, vzdy som ja musela volat a pri kazdej navsteve som mala pocit, ze si nas vobec nepamata. ale co sa tyka OPU a ET tak som bola velmi spokojna a konecne som mala pocit, ze vie kto som a nie dalsie cislo v poradi. a tie sniezienky na MDZ, to mi ani muzicek nedal kvetinku 😀

zuzi - GRAAAAAAAAAAAAAAAAATULUJEM, dalsia tehulka edzi nami!!!!!!!

jaja - neblazni!! viem ako ti je, tiez ma to prekvapilo, ked sa nase tretie embryjko prestalo delit, lebo nemam ziadnych snehuliakov, ale ty ich mas, tak nestresuj!!!!!!

scarlette
25. mar 2009

poi ahooooj, ale vidim aj tebe krasne pribudaju 🙂
ja uz zajtra idem do poradne 😵
flock jasne uz si spominam kde bol problem 😉

chruminka
25. mar 2009

scarlette si tu? Porad pred UTZ utros asi mam prehltnut nevkladat ze?

saxo
26. mar 2009

chruminka, to mas jedno. utros ti bud vytecie alebo ho dr. vytiahne posvovou sondou 😀 ale ak ides na sono hned rano, tak si ho daj az po vysetreni.

zuzi1211
26. mar 2009

Čaute babulky,

mám na vás jednu otázku nepáli vás záha? Mňa príšerne. Ráno, na obed, večer v noci jednoducho stále. Čítala som že si mám dať vyššie pod hlavu v noci že to pomôže. Pomohlo asi na týždeň a opäť páli. Asi ma to čaká celé tehotenstvo ak budem po mame lebo ona mala pálenie pri všetkých troch tehotenstvách. Nechcem brať žiadne lieky, nech nášmu mrňúskovi náhodou neublížim.

Včera z tej akcie srdiečka som bola úplne mimo ani zaspať som nevedela. Bol to úžasný pocit.

boubelinka1
26. mar 2009

Ahoj holky, prosím vás poaďte mi, co by jste mi poradily. 4 roky docházím do CARU Podolí mám za sebou 3xIVI a 2xIVF, bohužel neúspěšně. Rozhoduji se mezi Gennetem a Iscarem, jaký máte názor na ISCAR?Díky

scarlette
26. mar 2009

boubelinka ja som s iscare spokojna, len obcas mi vadilo ze aj ked som bola objednana na nejaky cas tak som si este riadne pockala, aj ked chapem ze lekar si cas na operacke neurci...
a ty chces dochadzat do Bratislavy?

boubelinka1
26. mar 2009

scarlette, ne jsem z Nymburka, tak bych chodila do Prahy

jaja1118
26. mar 2009

boubelinka-my tu debatujeme a navstevujeme CAR v Bratislave.

boubelinka1
26. mar 2009

jajo, to se omlouvám, myslela jsem, že navštěvujete i Prahu, pravděpodobně jsem vlezla nikam jinam

jaja1118
26. mar 2009

Ahojte kocky.
Co mate nove?
Ja uz mam asi aj dost lenosenia.-ten cas sa neskutocne vlecie.....
Flock tebe sa to uz krati-myslim na teba-aj sa citis tehotno?
Pekny vecer.

petrala
26. mar 2009

Ahoj Chdime do Iscare....Zatim jsme nesmirne spokokjena..

scarlette
26. mar 2009

jaja vydrz, to zmaknes...
inak mne to tiez lezie na nervy, len lezat a lezat a kedze hematom stale je tak dalej lezim a lezim a dalsiu kontrolu kym sa citim ok mam o mesiac...takze cely prvy trimester prelezim..dufam ze potom uz budem moct ist medzi ludi a vynahradim si to lezanie doma 😀 😀
flock ako drzis sa? myslim od testovania... 😉

mib, silvi, jaja, zuz aj ostatne kocky ahojteeee 😵

zuzi1211
27. mar 2009

Flock kedy ideš na krv. test?

jaja1118
27. mar 2009

Ahoj zuzi-
flock ide az v pondelok.-viem,lebo ja ten dalsi.
a ty sa ako mas?

szilvia31
27. mar 2009

ahojte kocky.
vcera som bola u doki a mame malinke fazuliatko,srdiecko este nevidel ale povedal ,ze "embrio je male ale je tam,je to v poriadku",tak sa tesim 😵 😵 mam nutenu dovolenku,mam lezat,lebo som trosku spinila,ale je to lepsie.neviem ako to vydrzim 😖
zuzi gratulujeeeem 😵
prajem vam pekny den

zuzi1211
27. mar 2009

AHoj jaja ja sa mám super, dnes mi volal môj známy gynekológ z kramárov že ako sa mám či nechcem zostať doma. Ale mne je fakt dobre. Trošku sem tam pobolieva brucho ako keby som mala dostať mrchu ale to je v pohode. Zle mi nieje, špéci chute nemám akurát ma trápi záha a večer som dosť unavená. Ale inak ok.
Jaja dík za odpoveď o Flock. Dúfam že obe pribudnete k nám tehulkám. Držím palce. A ty sa ako cítiš?

Szilvia len pekne oddychuj veď čo by si neurobila pre fazuliatko, no nie?

scarlette
27. mar 2009

szilvi to je super, a kedy menis pas? po srdiecku?

jaja1118
27. mar 2009

Ahojte kocky.
Jak kraaasne svieti slniecko 🙂 .

Szivi skus to vydrzat s nejakou dobrou knizkou-za par mesiacov sa ku knizke nedostanes 🙂

Zuzi to s tou zahou poznam z rozpravania mojej maminky-ceeelee tehotenstvo a pri sestre detto 😝

Scarlett uz sa ukludnil hematom?-tiez si poodpocivaj aj do zasoby-susedia maju male dvojicky a poviem ti.....radsej nepoviem 🙂-su neskutocne zlate-chlapcek a dievcatko.

Este viac slniecka prajem....

scarlette
27. mar 2009

jaja ja mam predlezane na par mesiacov dopredu 🙂 no este spinim a to vraj znamena ze hematom odchadza, na utz idem az 22aprila pokial sa nic neudeje tak uvidime ci potom zacnem chodit medzi ludi, uz si pripadam ako nejaky asocial 😅 😀

zuzi skus na zahu mlieko, je zasadite a mne aspon pomaha 😉

zuzi1211
27. mar 2009

dík scarlette, skúsim.

Jaja moju mamu tiež pálila pri všetkých troch tehotenstvách. O pálení záhy sa hovorí že keď páli bude dieťa vlasaté, my sme boli všetky tri a ja najviac. Nech je ako chce to je to najmenej čo vydržím celé tehotenstvo ak neprídu iné komplikácie. No dúfam že nie.Bežím ideme na večeru vraj do Maďarska.

pa pa

szilvia31
27. mar 2009

ano scarli az po srdiecku
aj mna trapi zaha a dnes mi je cely den na bllllééééé 😝 🙄

flock
28. mar 2009

ahojte babulky,

prisla som vas pozriet 🙂 som vas trosku zanedbala, ale ja som velky fanusik hokeja, tak sme si uzivali hokej. no a ked som doma, tak by som stale spala 😀
v pondelok idem rano na krvicku, tak sa dozviem ako na tom sme, tehotno sa necitim, obcas ma boli brucho ako keby mala prist mrcha, ale inak vobec nic. s muzom sme sa dohodli, ze netestujeme, vydrzime do pondelka, tak drzim 😀 😀 😀

jaja - mne bolo tiez dlho, preto som uz aj isla v pondelok do prace, lebo tento tyzden cakania by som sa doma zbaznila. a tiez mi vadilo, ze som bola cele dni sama doma a nemohla som von medzi ludi. takze chapem aj teba scarlettka, hlavne za chvilu, ked prepukne jar...........

zuzi a szilvia - pekne sa starajte o fazulky, oddychujte, aby ste mali dost sil

mib, silvia, saxo a ostatne kocky - ako sa mate?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre