ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

scarlette
1. jún 2009

majka kombinacia liekov sa neda porovnavat u roznych kociek 🙂 kazdy reagujeme na lieky inak 😉

mib
1. jún 2009

ahoj majka, scarlette ma pravdu ... ja som brala pocas oboch stimuliek merional, ale pri kazdej som mala ine davkovanie. to sa upravuje podla toho, ako sa vajka vyvijaju. zajtra by ti uz doki mohla povedat, ako to vyzera a pripadne upravit davky. spavavost nie je nic nebvykle. ak vsetko vyjde tak ako ma, tak sa priprav na to, ze ta bude trapit este dlho. 🙂

scarlette, tak dufam ze ten kataster dobre a rychlo vybavis. 😉 naposledy ked som tam bola, nestihla som sa cudovat. od kedy tam vymenili vedenie, ide to tam ako po masle. poslem ti do ip adresu a kontakt, aby si vedela kam cez vikend smerovat. 🙂

... a co ostatne kocky ... majka, zuzka, saxo, sylvi, szilvi, andy ... a vsetky ostatne kocky, ktore som nemenovala ... nechcete sa pridat? 😀

jarka_lv
1. jún 2009

Ahoj mib, ako máš??? Pridala som dneska do fotoalbumu fotku môjho čerstvo narodeného synovčeka. Sestra dnes prišla z nemocnice domkov...... Tak sme sa boli troška poteškať, strašne sa tešíme že máme aspoň jeho, ked už u nás to takto dopadlo.... no čo už...trošku nám to hádam vynahradí. 🙂

zuzi1211
1. jún 2009

Ahojte kočky,

no ak by vam to nevadilo aj ja by som sa k vam v sobotu rada pridala. Ja to mam do sc naskok.

pekny vecer vsetkym 🙂

mib
1. jún 2009

ahoj jarka, to som rada ze si sa ozvala. 😉 pozrela som fotky ... drobcek je naaadherny, krasne babatko. to je super ze sa mozes potesit aspon z tohto vonaveho uzlicka. 🙂 aspon sa trosku odputas od vlastnych starosti. my sme sa objednali na rozne vysetrenia - hematologia, imuno, genetika. vsetko hrozne dlho trva ... mame mrazacikov, ale lepsie by bolo pockat ako dopadnu vysetrenia. tak neviem ako zase to cakanie vydrzime. ako sa mas ty? dcera je uz pripravena na anglicko?

mib
1. jún 2009

zuziii, supeeer 🙂

jarka_lv
1. jún 2009

mib ani si nevies predstavit aku mame z neho radost i ked nebol velmi planovany lebo sestra ma doma 12 rocnu dceru tak uz velmi nechcela....ze jej je uz takto dobre 😀 a ked zbadala ze je tehu tak sme obe plakali a sama mi povedala ze preco je to tak....tam kde to chcu tak nic a kde to neplanovali tak to prislo samo 😅 . Ano Mib radsej pockajte nech uz je to viac menej istejsie viem ze to cakanie je hrozne ale stoji to zato viem to ake je nadherne drzat v naruci taky poklad uvidis bude vsetko oki velmi drzim palce a budem ta nadalej sledovat a monitorovat 😀 ako sa ti bude darit este raz maj sa dobre zatial papa....jaj dcera az na prazdniny ide do Danska ak sa do vtedy nic nezmeni

jarka_lv
1. jún 2009

s tym stretkom je to super napad velmi rada by som sa k Vam pridala ale som od Vas dost daleko a buduci vikend v sobotu 6.6. je moj velky den....mam narodky tak budeme cela rodina oslavovat uz sa tesim....na oslavu samozrejme ale na ten vek 😝 velmi nie som hrda 😀

mib
1. jún 2009

... jaaaaj, myslela som ze do Anglicka. ale aj do Danska by som sa rozbehla hned. cestovanie je fajn, hlavne ked je clovek mlady a netrapia ho bezne starosti ... tak ako nas 😀 tiez mam uzasnu sestru, ktora ma vo vsetkom velmi podporuje. sama si tymto vsetkym pred rokmi presla. takze velmi dobre vie, co vsetko nas caka.

ozaj jarka, kde si prisla k takej velkej dcere? nechce sa mi verit, ze by si mohla mat taku velku kocku. 😉

mib
1. jún 2009

to je skoda jarka, moc rada by som ta spoznala. 😒 ... ale verim tomu, ze toto bude prve startovacie stretko a tie dalsie budu nasledovat. 😉 pekne si uzi narodeninky s rodinou a krasnym vonavym babatkom ... vek neries ... dolezite predsa je, aky stary sa clovek citi ... to u teba nebude problem 😀 ... a vobec ... podla fotky aj tak nemozes mat vela rokov ... hadala by som tak ... 33? 😉

jarka_lv
1. jún 2009

ooooooo dakujem ti polichotila si mi 😅 no ked som mala 19rokov tak som sa vydala v 89roku...a o rok a pol nato sa nam narodila Sona takze asi tak 😀 no a ak by nam vyslo vsetko ako sme chceli tak dnes som mohla mat uz tri deti...ale clovek mieni a Pan Boh meni nie????tak sa to hovori. Ale nie...vazne mu dakujem aspon za take stastie ako je ona. Ozaj mrkni do albumu pridala som tam este jednu fotecku...tych ludi mam najradsej na svete.

mib
1. jún 2009

... uzasna pohodicka. 🙂 od kedy sa snazime o mimi, ovela viac si uvedomujem, ze najspokojnejsia som vtedy, ked je na blizku MM. verim tomu, ze cim viac si clovek vytrpi svoje tym viac si dokaze uzit aj tie najobycajnejsie chvile. a som presvedcena, ze tak ako ostatne kocky tu na konikovi, aj my sa dostaneme do ciela. uvidis ... mozno sa budeme na jesen tesit z dvoch ciarociek. 😉

jarka_lv
1. jún 2009

To si píš, že to tak bude !!! 😉 tak zatial paaa pa idem spať, lebo ráno vstávam do práce. Maj sa krásne a držkaj sa.

mib
1. jún 2009

aj ty jarka, rada som zase trosku pokecala. 😉

flock
2. jún 2009

ahoj majka,

ako kocky pisu, u kazdej z nas je to individualne. ja som mala predlzenu stimulku, nakolko som na nu moc nereagovala, po menopure som pichala este 3 dni merional, na konci som mala orgalutran. posledny ultrazvuk to vyzeralo, ze to bude 1 vajicko a nakoniec odobrali 4.
mne sa tiez chcelo dost spat (ale v tieto dni je to aj pocasim) a od stimulky trpim na nechutenstvo (niektore kocky prave naopak)...takze je to naozaj individualne 🙂 🙂 🙂
daj vediet ako dnes dopadol ultrazvuk

zuzi - super 😀 😀 😀 tesim sa na teba

mib - dufam, ze si vybavila na sobotu pekne pocasie 🙂 🙂 🙂

saxo
2. jún 2009

scarlettka, budes mat dvoch chlapcov, daj na mna! fakt. spermie s muzskym genom su rychlejsie, tak ako prve stihli oplodnit tvoje vajko.
bola by som rada, keby si sa vymykala zo statistiky, lebo co si moze mamicka najviac zelat, mat parik chlapca aj dievcatko. tak sa nechaj prekvapit.

szilvia31
2. jún 2009

ahojte babulky.prosim vas neviete mi poradit ci ma moze sefka prepustit pocas pn rizikove tehotnstvo,ak rusi prevadzku ale mas este ine prevadzky? dakujem vam pekne.z tych nasich zakonov sa neviem vysomarit.

julietka
2. jún 2009

ak mozem odpovedat silvi pocas PN a este k tomu ked si aj tehoska ta chrani zakon a ak by ta prepustili je to protizakonne

scarlette
2. jún 2009

saxo no ved uvidime, uz len tyzden treba udrzat zvedavost na uzde 😅 🙂

jaja1118
2. jún 2009

Ahojte dievcata.
Zuzka super,ze prides!
Ostatne kocky spravte si tiez cas......
Pekny vecer

majka212
2. jún 2009

Ahojte!
Takze dnes som absolvovala ultrazvuk.. vysledky ale neviem zhodnotit.... 😒 ked som sa lekarky spytala, ci tam nieco vidi, tak mi povedala len : treba byt trpezlivy... a to je vsetko ☹ No nevadi.... na dalsi ultrazvuk idem vo stvrtok, potom mi uz hadam nieco povie... davku mi zatial nezvysila, len mi zatial o den posunula pichanie cetrotide...

mib dakujem za pozvanie, rada by som sa s vami stretla...bolo by to urcite veeelmi fajn... no ak ma lekarka nebude chciet vidiet v sob. abo ned., tak sa chystame s manzelom na vikend na Liptov pozriet rodicov.... trochu si oddychnut od mestskeho ruchu... 🙂 ale nabuduce sa urcite rada pridam 😉

szilvia31
3. jún 2009

julietka dakujem 🙂
Mib rada by som sa k vam pridala a spoznala vas aj osobne,no mam objednane jahody a budem zavarat 🙂 mnam,nabuduce sa urcite pridam ak sa stretnete. 🙂 je s vami urcite sranda
prajem vam pekny den

jaja1118
3. jún 2009

Ahojte dievcata.
tak my uz mame 6cm 🙂 .dnes mi doki pustila aj hlas pri ultrazvuku.....to bola parada pocut ten tlkot srdiecka...
Vsetkym Vam to moc prajem-nech uz ste vsetky tehulky.....
Pekny vecer.

mib
3. jún 2009

Ahojte kocky,

... musim sa usmievat pri pomysleni na to, aka koncentraciu tehu vyrusu budeme mat v sobotu doma. 😀 😀 😀 take sme doma este nemali. 🙂 tak dufam, ze to bude mat pozitivny efekt a pekne sa od vas nakazime vsetky, ktore este tehu nie sme. 😉

pocasie sa mi nepodarilo poistit 😠 predpovede nie su zatial nic moc, ale to nam predsa nepokazi naladu. vnutri mame vela priestoru, takze aj keby bolo horsie pocasie, nic nie je ohrozene. 😉

vsetky predbezne terminy smerovali na sobotu, takze co by ste povedali na tretiu hodinu popoludni?

majka, ak by si isla na uzv a budes sa chciet pred IVF trosku nakazit tehu vyrusom, rozhodne prid ... budeme sa tesit 😉
szilvia, jahody rychlo zavar a potom si prid oddychnut 😀 ... ak by si si to teda rozmyslela, urcite sa ozvi.

scarlette
4. jún 2009

Ahojte kocky,
co sa soboty tyka tak ja Vas mozno sklamem 😔 v sobotu my tiez mm donesie jahody ale posnazim sa dzemik rychlo navarit a stihnut to 😉 si nemozem nechat take velke stretko ujst 😉

flock
4. jún 2009

ahojte babulky,

baby neblaznite, rychlo navarte - zavarte co treba a pridite!!!

jaja - pekne rastiete 🙂 🙂 🙂

majka - ako dopadol dnesny ultrazvuk, uz je lepsie? pred OPU by si sa mala setrit, aby ti nepopraskali vajka - na to je idealne sobotnajsie stretko a ziadne cestovanie 😀 😀 😀

szilvia31
4. jún 2009

ahojte kocky 😉 dnes som bola u dr az 2krat,do ruzinova neprisiel tak som za nim musela ist do mostu pri bratislave, 😠 prekazil mi vsetky plany.teraz sme dorazili domov a vsetko je v poriadku,babanko rastie a mne uz nie je zle hura 😀
v sobotu sa posnazim rychlo zavarit aby som vas spoznala,ale ani neviem kam to mam ist?

szilvia31
4. jún 2009

Mib prosim ta napis mi do ip adresu kde je stretko.dakujem,uzite si pekny vecer.pa

majka212
4. jún 2009

ahojte
na dnesnom ultrazvuku som sa skoro znova nedozvedela nic... dr. mlci ako hrob, uz ma to zacina hnevat 😒 ked som vsak do nej 5 min. hudla, nech uz nieco povie, tak z nej vyliezlo, ze ma musi stimulovat veelmi opatrne, lebo sa mi tvori vela folikulov...dnes mi zvysila davku menopuru, a rano o 6.45 musim byt znova v iscare na ultrazvuku... jaj, dufam, ze to dobre dopadne... ze sa nam podari dojst az k OPU a ze sa im podari vydolovat nejake kvalitne vajka...

majka212
4. jún 2009

inak uvidim, co sa zajtra dozviem na ultrazvuku, a ak si to s tym stretkom rozmyslim, urcite sa ozvem... 🙂

ale ak nepridem, tak budem na vas mysliet!... potom mi odlozte aspon jeden tehu virusik 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre