ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

bubina1
16. sep 2009

baby dakujem velmi pekne za povzbudenie..... 🙂

jaja1118
16. sep 2009

ahojte kocky.

drzim vam vsetkym moc moc palce....

insolka-sice si moc nespominam,ci ma po puregone nieco bolelo,ale urcite mi zabral viac ako merional-tak ver,ze ti uz rastu vajka 🙂 ....

bubina nestrachuj!jeden den hore -dole....

tiez myslim na scarlet....

dnes som pila sladku zbrndicku na zistenie tehu cukrovky-tak dufam,ze ju nemam....

szilvi,flock,mib- 🙂

kocky dufam,ze sa cez vikend stretneme v hojnom pocte....

pekny vecer.....

insolka
17. sep 2009

Jaja si ma potešila ........no dufam že mas pravdu .........kočky dakujem Vam všetkym za povzbudenie 😀 😀 😀 😀

kaciatko81
17. sep 2009

babulky, drzte sa... my tento mesiac asi nic... vajecniky kaslu na mna aj na clostil...

nina88
17. sep 2009

Ahojte, prosím vás máte skúsenosti s Mudr. Maršíkom?

szilvia31
17. sep 2009

ahojte babulky,bola som dnes v poradni vsetko je ok az nato ze to bude skor,makne mi krcok.tak zacnem viac oddychovat a dufam,ze nasej malej u mna paci a vydrzi este aspon tych 7tyzdnou.
ja mozem len v nedelu,syn ma v sobotu sutaz 🙂
prajem pekny den

bubina1
17. sep 2009

cafte..tak zajtra idem do car...a zaciname..
teda som z neistela...v nedelu som spadla....dnes som vyliezla z vane a co nevidim...opuchnutý členok a celý modry dokola...myslíte, že sa modrina znesie s hormonalnou liečbou?

flock
18. sep 2009

ahojte babulky,

nina - ja mam skusenosti s MUDr. Marsikom, chodim k nemu od zaciatku celeho ivf - viac ako rok a aj teraz pocas tehu. co by si chcela vediet?

szilvia - fuuuuuha, ako to uteka, ved ty to uz mas "za par", pomaly sa nam to blizi. oddychuj, co sa da, mala to urcite vydrzi 🙂 🙂 🙂

bubina - drzim palce, daj vediet ako si dnes dopadla v care.

tesim sa na vikendove vinobranie, ze sa stretneme dufam v hojnom pocte 🙂 🙂 🙂

jaja1118
18. sep 2009

ahojte kocky.

ja pocitam so sobotou,alebo v nedelu az na vecer.....ale ani dnes vecer zatial nic nemam.....

tak sa tesim.....

pekny den

bubina1
18. sep 2009

ahojte....
už som spat z car-u....
šecko OK.... dokonca ma prvý x prinútili pichnut si injekciu do brucha : 😀

majka212
18. sep 2009

bubina no vidis, ze si to zvladla.... zelam ti, nech injekcie zaberu tak, ako maju a nech mas pri odbere dostatok kvalitnych vajicok 😉

babulky na vinobrani vam zelam dobru zabavu!!! ja poctivo dodrzujem vychadzky pocas PN, pocas ktorych som rada, ked sa stihnem dostat do obchodu a nakupit.... 😖

insolka
18. sep 2009

bubina aj ja som to teraz prekonavala prvy raz z malou dušičkou 😀 .......už som dnes pokračovala merionalom zajtra idem na kontrolu no dufam že všetko bude OK 🙂 🙂

bubina1
18. sep 2009

insolka...dufam, že to prekonávame prvý a posledný krát 😀 😀 😀 ja idem v stredu na kontrolu....
držim palce zajtra.... 😵

flock
19. sep 2009

dobre rano babulky,

tak ako stretko dneska? uz sa na vas tesim? kedy sa chcete stretnut?

ideme teraz do blavy, pridem skontrolovat neskor.

mib
19. sep 2009

ahojte kocky,

neviem, ci je nedela na vinobranie dobra. pokial si dobre pamatam, popoludni uz vsetko rusia. ja pocitam tiez skor s dneskom. ale kedze mam cez den robotu, mozem az podvecer okolo siestej. ak by ste sa aj stretali skor, pridam sa k vam, ked este budete tam. mrzi ma to, ale skor sa neuvolnim. ale tersim sa na vas, takze dufam ze sa vidime. 😉

szilvia, ty si nezmar. ved ty nevymyslaj a pekne oddychuj. mala by si pekne lezkat a citat malej rozpravocky. 🙂 ale daj vediet, ako syn dopadol. predpokladam, ze bol zase hasit ...

bubina, insolka, drzte sa. teraz to uz pojde rychlo az do transferu. potom sa to zacne zase trosku vliect, ale treba sa stale tesit na pozitivny vysledok a dva tyzdne su hned prec. 🙂

kaciatko, nezufaj. ked to nevyslo tento mesiac, mozno to pojde nabuduce. mate nejaku povinnu pauzu? budete opat skusat clostyl a IUI?

pozdravujem vsetky ostatne kocky - scarlette, majka, sylvia, zuzka, ... 🙂

insolka
19. sep 2009

No prave som prišla od dokiny vajka sa vivijaju OK a vraj je všetko v poriadku .......na kontrolu opat v pondelok...Niako rychlo to ubieha......... 😀 😀 😀 bubina držim TI palce a nech už mame za tym s pozityvnym vysledkom 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jaja1118
19. sep 2009

no tak kocky-nakoniec dnesne stretko -cisto babska jazda-tak sa pridajte !
insolka,bubina- tesim sa s vami

bubina1
19. sep 2009

insolak...ani mi nevrav...už tie injekcie do brucha su ok...je to zvladnuté...teraz sa obávam toho uspatia este... 🙂

insolka
19. sep 2009

bubina neboj len sa trošku vyspinkas a zachvilku si hore 😀 😀 😀 😀 😀 nieje to nič strasne.....fakt neboj len mysli pozityvne všetko dobre dopadne 😀 😀 😀 😀 😀 😀

szilvia31
19. sep 2009

ahojte kocky ja sa k vam asi nikdy nedostanem 😠
u nas je jar a leto vzdy take hekticke,stale niekde ideme,no aspon nesedim doma,zblaznila by som sa 😉
zajtra doobeda skocime pozriet to vinobranie,s kamoskou sme si dnes robili chutky na burcak 😅
male deti dostali diplom za ucast a velke deti skoncili na 4mieste,mali problemy s vodou zle spravili savicu ☹
prajem vam pekny zbytok vikendu 🙂

bubina1
20. sep 2009

no, ved hadam, to teda nejako prežijem...ja mam teraz rozne katastrofické scenare, tromboza a tak (to akože kvoli tej mojej celej obuchanej modrej nohe) 😝 tak sa snažím mysliet pozitívne.... zajtra sa idem dat vypísat, chcem si ist dat napravit chrbticu, lebo ak otehotniem, tak to už nebude možné..(asi som si ju dototo pri tom páde).hned nech mi teda kuknu aj nestastnu nohu... v utorok si dam volno....v stredu idem do car, stvrtok k internistke a piatok asi zase car.... celkom fajn program a ja, že si užijem PN-ku a dam si do poriadku doma, čo dlho odkladam....asi nie je šanca 😀 😝

insolka
20. sep 2009

.jasne že prežiješ 😀 😀 .......ja som na PN od začiatku stimulky.My sme museli sdať zmrazit spermie lebo manžel je teraz mimo SR a nevie čo to dovtedy stihne sa vratit.Ale v kancelarii mi povedala že je lepšie ked su čerstve že je vetšia sanca tak sa teraz obavam aby sa to podarilo ked to tak povedala .........aj ked dokina povadala že spermogram je velmi dobry ...len je to už neistota.Dnes som si pichla už cetroteid aj merional zajtra idem k dokine dufam že je všetko ok ....... 😀 😀 😀 😀 😀

szilvia31
20. sep 2009

babulky drzim vam palce aby ste vsetko zvladli 🙂

bubina1
20. sep 2009

ked to tak vezmem, aj ja som PN od začiatku stimulky...v piatok som stimulku začala a zajtra si pojdem po PN.ku 🙂 u nas to vychadza tak, že ma mat manžel služobku v termíne odberu....ale kedže aj nam doky povedala, že je lepšie ak su spermie čerstvé, tak sa služobka nebude konat (i ked je manžel z toho značne nervozny)...my mame spermiogram zlý...

insolka
21. sep 2009

.......no ja si myslím že ak to ma vist tak to vide aj takto hlavne že sú čule 😀 😀 😀 pomali sa odoberiem k dokine .....som zvedava čo mi dnes povie 😵 😵 😵

kaciatko81
21. sep 2009

ahojte, tak mi vazne nic... mib neviem, ci mi da znova clostil alebo nieco ine... cakam teraz na mrchu (dnes som 16dc) a potom uvidime 🙂

insolka
21. sep 2009

...no zajtra rano idem na krv a dozviem sa kedy pojdem už na to vajka su už pripravene tak som zvedava 😀 😀 😀 😀 len aby som mala už za tym
😝 😝 😝 😝

emulienka99
21. sep 2009

Ahojte. Som samoplatca a nemám gonal. Nemá niekto nejaký zostatok?

bubina1
21. sep 2009

insolka, kolko ti trvala stimulka? (dní)

bubina1
21. sep 2009

emulinka...mile rada...ale ja este nemam dokoncenu stimulku...tak neviem....asi pomoct 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre