ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

majka21
5. feb 2010

Bože, ale to uteka. Teraz si rodila a už má dva mesiace. Zachvílu už behať bude. 🙂

anni38__2
8. feb 2010

ahojte všetky snažilky aj tehulky!
dávno som tu nebola, dnes som bola zase na krvi, som strašne zvedavá na výsledok.
držím vám všetkym palčeky 🙂

majka21
8. feb 2010

Anni, držkaj sa. Držím palce. 😉

kaciatko81
8. feb 2010

anni, moc drzim palce 🙂

sofokleska
8. feb 2010

ahojte tak my sme akurat prisli z ba,durochova bola velmi mila🙂len este budeme musiet ist na genetiku a absolvovat nejake vyset u mojho dokiho.neviete nahodou co znamenaju tieto skratky FSH,LH,PRL,TSH,TST,DHEAS?Dakuje

kaciatko81
8. feb 2010

sofokleska, myslim, ze vsetko su hormony
fsh-folikuly stimulujúci hormón
lh-Luteinizačný hormón
prl-prolaktin
tsh-tyrotropín, tyreotropný hormón
tst-testosteron
dheas-Dehydroepiandrosterónsulfát

anni38__2
8. feb 2010

ahojte kočky a dakujem za palčeky!
🙂

jaja1118
8. feb 2010

ahojte.....
anni dufam ze 🙂 znamena 😀 -tiez som ti drzala palec-aj radkin 😉

anni38__2
8. feb 2010

ahojte všetci! 🙂 dakujem za palceky aj za radkina 😀
musim vam napisat hodnota mojeho HCG je 1899 🙂
až sa nam nechce verit. zajtra sa zastavim u dokiho, chcem to mat aj na papieri

insolka
8. feb 2010

Ahojte kočky no tak som hupla znova do toho .16 mam Utz a potom Et ešte som zvedava ako sa drobcekovia rozmrazia 😅 ale dufam že zo 6 bude dost .

mib
8. feb 2010

anni, to su konecne super spraaaaaavy. gratulujem, uz si oficialne tehulka. 😉

insolka, drzim palce. urcite sa rozmrazia dobre. nakoniec budes mat este dilemu, ci nebudete vkladat tri. 🙂

insolka
8. feb 2010

mib bofdaj by si mala pravdu 😉

zojec
9. feb 2010

anni, gratulujem.. 😀
insolka drzim palceky.. boze ale ten cas rychlo leti.. 🙂

mib
9. feb 2010

ahojte kocky,

dnes som bola na odbere krvy na AFP testy. poradnu mam az v pondelok. no neviem ... 😠 ... chcem mat kludny vikend, tak im tam asi spravim nejaky skandal, aby som sa dozvedela vysledky skor. 😀 😀 😀

insolka, a ty by si pristala aj na tri? ... lebo take rozhodovanie co s tretim rozmrazenym drobcom nie je asi jednoduche. 😒

zojec
9. feb 2010

mib, tak drzim palceky.. ale to strasne rychlo leti, fakt.. 🙂 no mala by si ich tam v piatok trosku poprehanat 😀 uz chodis do prace?
inak insolka to aj mna zaujima.. 🙂 ja by som na tri pristala, len ci aj moje brusko.. lebo aj s jednym uz je ako slon, neviem si predstavit co by to bolo pri troch.. 😀

mib
9. feb 2010

zojec, chodim do prace. zatial je to velmi fajn. vsetci kolegovia su super a absolutne respektuju to ze som tehotna a mam "znizeny" vykon. 🙂 nastastie neprichadzam do kontaktu priamo so zakaznikmi alebo nemusim sediet na jednom mieste, takze je to pohodicka. jedine co mi chyba su moje prechadzky so psom za svetla. ☹

zojec
9. feb 2010

neboj mib, este sa naprechadzas za svetla na materskej az az.. 🙂 uzivaj si pracu, to je super ze to tam mas tak easy.. u nas sa na tehotenstvo nejak velky ohlad neberie, ked pride stres, tak na vsetkych... :( takze radsej doma.. a cas neuveritelne rychlo leti.. 🙂 o chvilu sa uz nudit nebudem.. 😎

mib
9. feb 2010

ved ... uz si za polovicou. este pridu nakupy a zariadovanie, tak to rychlo utecie. ja by som rada bola doma uz od zaciatku juna. uvidim, ake bude pocasie. chcem si uzit to zacinajuce leto, ked je uz prijemne teplucko, ale este nie su horucavy. 🙂

insolka
9. feb 2010

mib už som dohodnuta s dr. na troch tak uvidime .Zaleži na rozmrazni 😅

flock
9. feb 2010

anni - gratulujem, to je uzasna sprava 🙂
insolka - drzim palceky, aby si nam za chvilu aj ty pisala peknu spravicku

mib - ze skandal 😀 😀 😀
jaja - pozdravujem teba aj radku

aj vsetky ostatne kocky, citam vas, aby som vedela co sa deje a velmi vam vsetkym drzim palceky

anni38__2
9. feb 2010

ahojte kočky!
daaaaaakujem za gratulácie 🙂 🙂 😀
kočky všetkým vam držim palčeky aj tehulkam aj snažilkam 🙂

majka212
12. feb 2010

ahojte....

nejak sa to tu umlcalo.... ako sa vam vsetkym dari?

anni blahozelam a drzim palceky! super sprava 🙂

ozaj, jasom dnes bola v poradni.... tak vraj som uz otvorena na 2-3 cm 😕 poslali ma domov a ked zacnu kontrakcie, tak frcim do nemocky... normalne sa zacinam bat 😒 zeby sme mali napokon valentinske babatko?

jaja1118
12. feb 2010

ahojte....

majka len ziadnu paniku....
cim viac sa uvolnis a budes v pohode-tym lahsie sa pojde babatku na svet....
ak sa budes bat-tak aj tvoje telo bude v krci a aj babatko sa zlakne....
drz sa super rady-mne velmi pomohla-tes sa z kazdej kontrakcie,lebo to znamena,ze je babatko uz na ceste....
ja som sla do porodnice az po 5.hodinach od prvej kontrakcie a stihli sme to 😉
velmi ti drzim palce-aby si mala z porodu tak uzasny zazitok ako ja.....

ostatne kocky pozdravujem.....

majka212
12. feb 2010

jaja dakujem za povzbudenie... horsie je, ze ziadne kontrakcie necitim a ani som necitila, hoci by som uz mala.... len vcera vecer ma chvilu bolelo brucho ako pred mrchou no po 5 min. to preslo a uz sa to nevratilo.... tak neviem, ci to budem vediet rozoznat...

zojec
12. feb 2010

majka drzim palceky.. 🙂 neboj urcite to rozoznas.. zatial to este vsetky zeny rozoznali.. 😀 potom sa ozvi ked sa bambulko narodi.. 🙂

kaciatko81
12. feb 2010

majka, velmi drzim palce! urcite to aj s drobcekom krasne zvladnete 😵

jaja1118
12. feb 2010

majka neboj kontrakcie pridu,ked bude babatko pripravene.....

mirm
12. feb 2010

Ahojte
som po neuspesnom ivf ☹ a chcela by som sa spytat, kedy sa moze ist na KET. Je lepsie pockat par mesiacov, alebo hned ako je mozne ist do toho?
Dik za odpovede🙂

mib
12. feb 2010

majka, straaaasne moc na teba myslim a drzim palceky. urcite nam daj co najskor vediet. 🙂

mirm, myslim, ze na ket po ivf sa nejaku dobu caka. ak si dobre pamatam, tak u mna to boli tri cykly.

babulky, dnes ma tak nastvali v iscare. 😠 tak si predstavte, ze mi v utorok brali krv na tie AFP testy. dnes mali byt vysledky a v pondelok mam poradnu. tak som si povedala, ze nebudem sa predsa cez vikend stresovat a dnes tam spravim riadny skandal, aby mi tie vysledky povedali po telefone. no predstavte si, ze mi ale doktorka sama od seba volala, pretoze mi chcela oznamit, ze vysledky su negativne, co znamena ze je to v poriadku. ... ja mam predsa narok spravit si vlastny skandal. ved je demokracia. 😀 😀 😀

... ale teraz vazne. boli fakt zlati. napriek tomu, ze tam idem v pondelok, dnes mi volali a vsetko je v poriadku. drzte palceky na poradnu. 😉

jaja1118
12. feb 2010

mib-gratulujem a drzim palce na pondelok........

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre