ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

denulka85
12. feb 2013

@katulka25 toto som presne nevedal ze kedy sa pocita prvy den transferu... aky test si si kupila?

denulka85
12. feb 2013

@martinazvo to je iste? tak ja nemozem ist na ktv 21 to bude tak 12 den..... ? alebo to by uz malo nieco ukazat?

ada83
12. feb 2013

@denulka85 ja ako som bola na iui bola to sobota a sestricka povedala ze sa mam objednat na test v pondelak a nie v piatok ze je lepsie neskor ako skor

katulka25
12. feb 2013

@martinazvo najradsej by som dala test aj teraz

katulka25
12. feb 2013

@denulka85 12den je moc skoro. Radsej neskor

martinazvo
12. feb 2013

@denulka85 no najskor na 14.den objednavaju, skor nie

denulka85
12. feb 2013

@ada83
@martinazvo
@katulka25 asi mate pravdu.... stale mi do toho padne vikend 😝 spravim si test na 10 den a potom sa uvidi.....

martinazvo
12. feb 2013

@denulka85 no co potom? potom uz bude ciarka len a len silniet a pridas sa k nam 😀 😀 😀 😀

martinazvo
12. feb 2013

@katulka25 vydrz radsej 😉

denulka85
12. feb 2013

@martinazvo bodaj by si mala pravdu......

katulka25
12. feb 2013

@denulka85 presne. Pockaj na 10 den

katulka25
12. feb 2013

@martinazvo ok 🙂

denulka85
12. feb 2013

@katulka25 este ta boli brusko? ja este citim tu svalovku...

silvinka20
12. feb 2013

@katulka25 slaba ciarka na teste po pol hodke sa ukazala aj mne takze skus za par dni a necakaj hned hrubu ciarku, staci ak je tam len naznak.

jananyo
12. feb 2013

AHOJTE dievčence...
Rada by som sa VAs opýtala na jednu otazočku. V máji 2013 ideme s manželom na prvu konzultaciu pred ICSI. NAkolko manžel ma zlé spremie - ja som v poriadku.

AKY DLHY JE PROCES od prvej navstevy az po prvy TRANSFER ???

Dakujem za kazdu jednu odpoved 🙂

ada83
12. feb 2013

@jananyo ahoj zalezi ci uz mas vysetrenia alebo ti oni budu robit a potom sa caka na vysledky a ked podate ziadost na ivfcca 1 schvaluje poistovna

katulka25
12. feb 2013

@denulka85 este ano. A ked sedim tak ma trochu tlaci.musim byt v takom polosede 🙂

katulka25
12. feb 2013

@silvinka20 skusim opat vo stvrtok 🙂

silvinka20
12. feb 2013

@katulka25 podla mna si tehu, teraz ma napadlo ze pri neuspesnom kete som aj po pol hodke mala len jednu ciarku a nie dve, drzim palce a cakam dobre spravy 🙂

katulka25
12. feb 2013

@silvinka20 dakujem 🙂 si zlata. Ved vo stvrtok uz budeme vediet. Ale mam taky vnutorny pocit ze to tam je 🙂

cucoriedkacucoriedka
12. feb 2013

@jananyo ahoj, ja som išla 18. septembra prvýkrát, 2.oktobra hyspteroskopia, potom žiadosť do poisťovne, trvalo to dva týždne, potom hned stimulácia vaječníkov, odber vajíčok 30. novembra - keby som nedostala ovariálny syndrom, december vklad......takže ja som to mala cca tri mesiace, ale kedže teraz sme dva čakali, tak idem koncom na vklad - KET, takže 5 mesiacov...a to šlo celkom rýchlo🙂

cucoriedkacucoriedka
12. feb 2013

@silvinka20 ahoj. vidím že čakáš bábatka🙂 blahoželám:🙂 chcem sa opýtať, sú z KEt? 🙂

martinazvo
12. feb 2013

@jananyo ahoj, my sme to mali rychle, 28.8. som tam bola uplne prvy krat a 1.ivf+icsi sme mali v januari... a vyzera ze sa podarilo 😀 drzim palce 😉

cucoriedkacucoriedka
12. feb 2013

@martinazvo no, tak to boli tiež fofry🙂)) a načo aj čakať, že🙂

martinazvo
12. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka presne, u nas to mohlo byt este rychlejsie len sme 2 mesiace cakali na zavery endokrinologicky a urologa pre mm.... ide na operraciu hypofyzy teraz ale to uz je ina tema ☹

cucoriedkacucoriedka
12. feb 2013

@martinazvo jaj, moja, tak ty to máš spojené šťasné obdobie s trošku stresujúcim.....nech to dobre všetko dopadne a nech sa skoro uzdraví🙂 aby ste sa tešili z drobčeka/drobčekov🙂

martinazvo
12. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka dakujem pekne 🙂

cucoriedkacucoriedka
12. feb 2013

@martinazvo nemáš za čo moja🙂 len nech je všetko v poriadku🙂 a ty hlavne teraz bez stresu🙂) lebo ti to riadne vrátia ked už budú vedieť kopať🙂

martinazvo
12. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka uz chcem mat po vsetkom, nech je dobre s babencami, s rukou aj s mm a nech sa opat mozem vratit do prace... tato pn-ka ma zabija 😠

denulka85
12. feb 2013

@katulka25 to iste aj ja mam.... dnes som bola u mamy a svokry a nevladala som sediet....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre