ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

mib
5. apr 2009

zaujimave. pozerala som aj ten cennik, ale nejako sa v tom nevyznam. je tam cast pre samoplatcov a cast pre tych, ktorym hradi cyklus poistovna ... ale ked som si zobrala stary cennik a nase platby, tak som sa uz nevedela dopatrat k tomu, ktore polozky som to vlastne platila. tie sumy vobec nijako nesedia. asi kamuflaz. 😠

jaja1118
5. apr 2009

Kocky tak zajtra 🙂
musim do postielky-zajtra 7:15 krvicka
Dobru noc.

adapa
5. apr 2009

So zháňaním liekov som už začala.Mám 16 fostimonov a 1 cetrodite.Ale určite to bude málo.Ale uvidím,čo mi zajtra Ďurechová povie.Chcela by som ísť na Soft júny alebo v júly.

scarlette
5. apr 2009

mib cez poistovnu platis monitorovanie cyklu, stimulacny protokol, mrazenie embrijok (spolu 11tis sk) a lieky, a pri softe platis 15tis + lieky... takze az taky rozdiel to nie je,,,
ked cez poistovnu nejde a mas klasicke ivf tak uz v zaklade mas 30tis sk bez doplnkovych vykonov ako su mrazenie a samozrejme platis si lieky...

scarlette
5. apr 2009

jaja bru nocku,
adapa kukni aj temu mam/nemam lieky na ivf 😉

zuzi1211
5. apr 2009

Krásne sníčky babulky idem sa uložiť aj ja lebo ráno je tu o chvíľu a ja zasa budem mať problém vyliezť z postele. pa pa

jarka_lv
5. apr 2009

baby myslite ze ked ostanu nejake injekcie po stimulke tak ich sestricky v care neodkupia od nas????

mib
5. apr 2009

... lekaren s najlepsimi cenami ... 😉

Ja sa s vami rozlucim, aj ked dnes sa mi mimoriadne nechce, kedze je tu taka ziva a plodna debata. 🙂

jaja, zajtra sa urcite ozvi! a ziadne foriky .... cakame dobre spravy, tak nech je hcg pekne vysoke. drzim palce.
zuzi, nech ti dobre dopadne ten uzv. potom posupni nejaku fotecku. ozaj .... a u teba to budu dvojky, ci jedno?
adapa, daj vediet ako si sa dohodla s doki.
jarka, budeme na teba mysliet. uvidis, ze to bude v pohodicke. 🙂
scarlettka, dakujem za vysvetlenie. snad uz to budem vediet spocitat.

flock, szilvi, sylvinka, saxo a vsetky kocky, krasny zaciatok noveho tyzdna. ten buduci sa konci nadhernym stvordnovym vikendom. 😉

adapa
5. apr 2009

Aj ja už idem do postele.O 6.00 bude budíček:maminka,vstávaj,už je ráno!Všetkým vám prajem dobrú noc.

scarlette
5. apr 2009

zuzi a mib dobruuu 😉

jarka_lv
5. apr 2009

tak ked ste sa vsetky pekne pobrali do hajan tak idem aj ja dobru nocku vsetkym papa

sylvia21
5. apr 2009

ahojte kocky, dlho som tu nebola, mam teraz konikovu dovolenku, ale aj tak na vas myslim.
Vsetkym prajem nadherny buduci tyzden a veselu Velku noc 🙂

scarlette
5. apr 2009

adapa, jarka dobru...
sylvi ahoj 🙂

scarlette
5. apr 2009

idem asi spat aj ja, dobru 🙂

jaja1118
6. apr 2009

Ahojte kocky.
HCG 217,4
preberajte stafetu!
pekny den 🙂

zuzi1211
6. apr 2009

Jaja GRATULUJEEEEEEEEEEEEEEM 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Jaj aká som rada. Vitaj medzi nami tehulkami.
No baby mib adapa a aj všetky ostatné šup šup k nám tehulkám ponáhlajte

jaja1118
6. apr 2009

dakujem zuzi.
mi to stale nedochadza-az na to ze sa stale usmievam jak slniecko na hnoji 🙂

sylvia21
6. apr 2009

Jajka - uzasne 😉 srdecne gratulujem 😉 zase tu mame o jeden maly zazrak naviac 😉

flock
6. apr 2009

ahojte babulky,

som vcera odisla spat, ze sa nic nedeje a vy ste si tu zurovali!!!

jaja - graaaaaaaaaaaaatulujem 🙂 🙂 🙂 ja som taka vyskerena uz od stimulky, no uzivame si to!!!

pointka
6. apr 2009

Ahojte, jaja gratulujem 🙂

Sylvia ahoj, ako? co mas nove?

zuzi1211
6. apr 2009

Flock, Jaja treba vypočítať termín a už sa zmeniť na tehulky. Už nie ste snažilky. Veru že nie. 😝 Jaj baby ani si neviete predstaviť ako sa z vás teším. Keď som si dnes v práci odskočila na koníka a našla som že jaja je tehulka tak som sa na monitor asi hodku usmievala.
Mib zatiaľ to vyzeralo na UTZ na jedno. Možno budú dve a to jedno sa len skrylo. Neviem. Teším sa z jedného a ak budú náhodou dve tak sa budem tešiť tiež. Podstatné je že mi v bruško niekto rastie.

flock
6. apr 2009

ahoj zuzi,
ja si pas zmenim az po velkej noci, po ultrazvuku 🙂

zuzi1211
6. apr 2009

Oki flock, a ako sa cítiš? Býva ti tehulkovsky zle?

flock
6. apr 2009

vobec, obcas ma bolia prsia a chce sa mi strasne spat, ked si lahnem hned zaspim,hoci len na polhodku. a to som doteraz trpela nespavostou 🙂 uz sa neviem dockat ultrazvuku, potom to bude take "skutocne"

majka212
6. apr 2009

Ahojte! Mohla by som sa k vam pridat? Zacala som chodit do ISCARU a prave dnes mi volali, ze poistovna schvalila nasu ziadost. Neviete mi poradit, do akej doby od schvalenia musi IVF prebehnut? Je to nejak casovo obmedzene? Velmi ma to zaujima! Dakujem!

majka212
6. apr 2009

Inak zacala som chodit ku dr. Petrovej. Ake s nou mate skusenosti? Prepacte, ze vas otravujem takymito otazkami, ale som v tom este zaciatocnik, a trochu mam obavy z toho, co vsetko ma caka ☹

flock
6. apr 2009

ahojky majka!!! vitaj medzi nami 🙂
na tu dobu sa opytaj dokiho, na ziadosti je to uvedene, my sme podavali ziadost v auguste a ked sa dobre pamatam, tak bola do aprila.
ku komu do iscaru chodis?

flock
6. apr 2009

ja chodim k marsikovi, ale kocky co chodia k petrovej ti urcite napisu 🙂

zuzi1211
6. apr 2009

Ahoj Majka. Vitaj medzi namo. Samozrejme že sa k nám môžeš pridať. Nám schválili žiadosť v januári a mala som na nej uvedené že platí do júla. Tak mi to vyšlo že platí 6 mesiacov. A kľudne sa pýtaj čo chceš vedieť určite ti poradí nektorá z nás. A nevie aká je Dr. Petrová, ja chodím k Hrúzikovi.
Flock mne to prišlo skutočné až na druhom utz také skutočné keď som videla ako bije srdiečko. Vtedy som si to uvedomila a slzy tiekli od radosti. Ten pocit sa ale opísať nedá to si musíš zažiť. Je to neskutočne krásny pocit.

majka212
6. apr 2009

Dakujem flock! z IVF mam trocha obavy.. mam asi nejak rozhadzane hormony, po laparoskopii, ktora bola vo februari, mi este stale nedosla "mrcha".. je to cele nejake divne.. Ale hadam si lekari so mnou nejak poradia. A ake vsetky vysetrenia sa robia po schvaleni ziadosti? Musia byt vtedy vsetky hormony v poriadku? Prepac, za moje otazky... Isto by som odpovede niekde vo fore nasla, ale je tu toho tolko....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre