ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

bubina1
20. jún 2009

nugino....držím palce...ja sa bojim toho isteho...nikdy som nebola v nemocnici a mam napr. obavy z anestézie...dufam, že ti všetko dobre dopadne...

nugino
20. jún 2009

bubina1 - ja som sa velmi bala...ruky studene v bruchu krce - ale prisli pred tym take pani do izby a ukludnili ma ze sa nemam coho bat...a na stole ked som si lahla tak jednej som chytila ruku a ani som necitili ako mu druha picha inekciu ...a uz som aj spala...vob som necitili ako ma preniesli na postel a zakrili...dobre sa spalo...len sa mi potom krutila hlava...po 2 hodinkach som bola v pohode...ty ides kedy?

jasterica
20. jún 2009

Ahojte snazky 😉 a aj maminy 😉

majus,nooo,si ma povzbudila s tym pitim...mas pravdu,clovek sa donuti,ked musi aaaaaaaaaa chce 😉 opatruj sa,davaj pozor na mimco a seba 😉

bubi a kde dovcujes na SK?

konfi,zdravim a zelam ti pozitivny test... 😵 mysli tiez pozitivne...a setri sa 😉

nugino,som prekavpena,ze v gynfive taky pristup... 😕 ale ja som tiez rada,ze patrim do iscare... 😅 ja som laparku podstupila minuly rok u mojho dokiho v NR,som sa bala hroooooooozne uspavacky,ale absolut nic som necitila,na druhy den total zblbnuta z naladovky 😀 ,sestricky mali zo mna show,rana ma bolela ako svina 😝 a,le tie pilule mi navodzovali bujaru naladu...pri bolestiach som sa rehnila ako šiši 😀 som zvedava,ci mi aj v iscare po zakroku bude tak veselo... 😕 inak,po anestezii by blbo nebolo...akoze by som grc alebo co...normal,akurat ta ranka pichala... 🙄
ale v podvedomi som pred anesteziou mala taky cudes pocit,ze ktovie,ci sa prebudim... 😕
a ak mam toto znovu podstupit...pri umelom... 😕 ale za babatinko mi to stoji... 😉

majka212
21. jún 2009

nugino to ma mrzi, ze si si musela prejst takymi starostami.... budem na teba zajtra mysliet, nech to dobre dopadne, a nech sa drobec poriadne zahryzne!!!! 🙂

konfi ako sa mas? mna obcas zaboli brucho ako pred mrchou 😒 dufam, ze to nic zle neznamena... 🙄

jasterica to museli mat z teba dobru zabavu, ked ti bolo tak veselo 😀 ja som sa tiez narkozy veelmi bala, ale ako pises, co clovek neurobi pre babo 😉

mamartinka
21. jún 2009

ahojte baby.nemate niektora skusenost z doktorom Valkim?potrebujem neake info aky je k pacientkam a tak.v septembri sa tam totiz k nemu chystame prvy krat.dakujem

konfi
21. jún 2009

ahoj majka212 aj mňa dnes dosť bolí brucho a dosť špiním v utorok mám dostať tak sa dosť bojím,že nebudeme mať dosť šťastia ☹ a tebe je už lepšie? 😒 jašterica aj ja ti prajem veľa veľa šťastia a určite sa to podarí 😉

majka212
21. jún 2009

ahoj konfi... ja zatial nespinim, no brucho obcas pobolieva, ako pred mrchou ☹ potvora, uz ju nechcem vidiet aspon 9 mesiacov... 😠 mam pocit, ze viac sa blizi odber krvi, tym su dlhsie dni.... 😖 si na PN, ci chodis do prace? ja som sa rozhodla zostat doma...

konfi
21. jún 2009

majka212 jak sa hovorí v rámci krízy som prišla o zamestnanie preto sme sa rozhodli,že ked je kľud tak konečne môžeme podstúpiť to uo.Dni sa strašne vlečú štvrtok je tak ďaleko a musím ležať nejak mi dnes nie je dobre ešte ma chytila aj depka ☹ tak som si poplakala a ležím.Ak sa smiem spýtať koľko máš rokov ja 30. pýtam sa zo zvedavosti a som z PN. 😉

majka212
21. jún 2009

konfi ja mam 28... netrap sa! treba dufat az do poslednej chvile!!!!! ja musim na vysledky cakat az do buduceho pondelka, no povedala som si, ze smutit zacnem az vtedy, ked mi potvrdia lekari, ze to nevyslo. Viem, ze sa mi to zatial lahko hovori, mozno aj ja budem okolo piatku alebo aj skor poriadne nervacit, ale treba mysliet pozitivne! je tu vela bab, ktore zacali krvacat, a napriek tomu to vyslo!!
posielam ti veeeeeeeeela pozitivnej energie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a vela sily na zvladnutie este tich 4 dni! a drzim palce, nech mrcha mrchata nezacne!

bubina1
22. jún 2009

Cafte baby...hlasim sa vam z chorvatska.... 🙂 sice nemame bohvie ake poveternostne podmienky a teplo uz vobec nie, ale hotel je super...s mnohymi moznostami relaxu....zatial sa mi dari dobre, jem a spim, jem a spim 😀 Dnes po ranajkach som v zastrcenom kute obajavila aj net, tak verim, ze sa mi este podari kuknut vas debatsag ... 😀 zatial sa vsetky drzte.... 😉

majka212
22. jún 2009

Ahojte!
bubina1 ty uz bez nas normalne nevies vydrzat 😀 prajem vam, nech sa pocasie zlepsi, aby ste si tu dovolenku poriadne uzili!!!

konfi dufam, ze dnes ti je uz lepsie! Myslim na teba!

freyadee ako si dopadla v ISCARE?

flock dufam, ze vas v tom chorvatsku neodfuklo... v spravach hovorili nieco o tornade 😖

nugino dufam, ze transfer dopadol OK... teraz len oddychuj a setri sa!

vsetky ostatne dievcata 🙂 🙂 🙂

nugino
22. jún 2009

ahojte...tak a sme 2 v 1 😀 fotka je krasna...robila ma dr.durechova...dr.petrova tam nebola...urobila to velmi setrne citila som iba take steglenie ako so stetsom keby mi tam chodila...teraz lezim a pozeram TV...hladkam sa... 🙂 na krv idem 3.7.09...tak dufam, ze ked dnes prsi - bude to stastie pre nas 😉
budem vas o vsetkom informovat...dostali ste aj vy ten estrofen? je mi dost zle po nich ale hrozu mam z tych ucinkov a ze sa podavaju zenam v prechode 😢

majka212
22. jún 2009

nugino drzim palce, nech sa sa ta to uz najblizich 9 mesiacov nepusti 😀 estrofen mam aj ja a zvladam ho celkom OK. Mam este aj utro... 3 x 2...

nugino
22. jún 2009

hej ja ja mam utro...a to je v pohode...uz aby prisli nejake priznaky 😉

monasko
22. jún 2009

ahojte, čau nugino, tak som sa zaregistrovala. som monasko a dnes som postúpila insemináciu. začala som tento rok chodiť dr.Petrovej čo ma odporúčila moja gyn. lebo som brala glostylbegyt a nič.. folikuli mám asi 6 no nemviem či sú plné ako píšete.... ani to nebolelo iba taký tlak do brucha....máte niektorá skúsenosť s IVF insemináciou

nugino
22. jún 2009

ahoj monasko...pokusime sa zvysit uspesnost zakrokov 😀 dlhe 2 tyzdne nas cakaju ☹

monasko
22. jún 2009

hej, ale dúfam že sa oplatí čakať. ty si sa hned objednala na krv toho 3.7. ?? ja ešte nie

nugino
22. jún 2009

ano objednala...mam ist na svoradovu na odber 😉

majka212
22. jún 2009

no, mna uz caka len jeden tyzden, ale isto bude dlhsi, ako ten prvy 🙄 inak aj ja idem na krv na svoradovu... ktovie, preco to prestahovali tam....

majka212
22. jún 2009

konfi ????

mib
22. jún 2009

Ahojte kocky,

chvilu som sa neozvala, ale poctivo som vsetko docitala a pozeram, ze nam pribudli nejake nove kocky. 🙂 tak vas vsetky pekne zdravim.

konfi, majka, nugino, nech vam to rychlo ubieha. viem ake je to cakanie otravne. hlavne posledne dni su ako za trest. ... hlavne nezabudnite, ze pokial vysledky z krvicky neukazu nieco ine, je drobcek vo brusku. treba preto mysliet pozitivne a tesit sa na vysledok. 😉

scarlette, bubina, dufam ze mate krajsie pocasie ako je tu. od rana prsi a vyhliadky na zvysok tyzdna vobec nie su lepsie. 😖

jaja, flock, ako ste sa mali na dovolenke? co robia babatka? flock, kedy ta cakaju dalsie vysetrenia? myslim na teba. 😉

vsetky nove aj stare kocky pozdravujem. 🙂

jasterica
22. jún 2009

majka,nugino,konfi,ste zeny stasteny... 😵 juuuj,dufam,ze ked ste to tu takto krasne zacali,my dalsie vas budeme nasledovat... 😵

baby,inak aj ja som brala estrophen isty cas,bolo mi blbo z neho... 😝
vam pomohol k tehu?😕

majka,naco este beries estropfen?ked si tehu...? 😕 a to utro...objasnis mi to?to neznam... 🙄

bubi,ty si to tam uzivaj s polovickou a nepis... 😀 ale nieeeeeeeeee,super,ze si na nas spomenies... 😉 uzivaj si i napriek pocasku o nicom... 😉

majka212
23. jún 2009

jasterica ja este neviem, ci som tehotna... dozviem sa to az v pondelok... a podobne je to aj s ostatnymi babami... konfi sa neozvala, tak neviem, ako to s nou dopadlo, a nugino bola len nedavno na transfere... tehu sa vyvrati alebo potvrdi az 2 tyzdne po transfere... takze este je skoro na nejake zavery..... ale isto by sme boli vsetky moc statstne, keby to vyslo!

Ozaj, ja som sa rozhodla, ze sa asi testovat nebudem... na konikovi citam rozne pribehy, kedy bol test pozit., ale krv negat. To by ma asi dost rozhodilo, keby som sa tesila, a potom praask a nic z toho... no uvidim, ci to vydrzim 😉 este 7 dlhych dni....

flock
23. jún 2009

ahojte babulky,

my sme sa mali v chorvatsku super, mali sme pekne pocasie cca 30-35 stupnov, krpovi sa pacilo, boli sme v pohodke 🙂 v sobotu sa pocko zhorsilo, tak sme rano vyrazili domov, ale tu tiez nic moc 😀 vcera sme boli trosku zmoknut na DEPECHE MODE, nech drobec vie, co je dobra hudba 🙂
bubina - dufam, ze sa vam pocasie zlepsi a uzijete si este dovolenku
majka - tornado nas neodnieslo, ale vcera to pocasie brrrrrrrrrrr 😠 ja som netestovala, cakala som az na krv. ten druhy tyzden som uz chodila do prace, tak to rychlejsie ubehlo
nugino - ked som bola ja na transfere, tak tiez prsalo, tak mozno pre stastie 🙂
mib - ahojky, tiez na teba myslim, tento tyzden mam este dovolenku, vo stvrtok ideme na predlzeny vikend do prahy, zato tieto dni beham po lekaroch. vcera som precestovala 2 hodiny kvoli 1 ampulke krvi, robili mi biochemicky screening, dnes som bola u obvodnej, co ma strasne boli stehno, myslela som, ze popraskane cievy a doki, ze treba neurologa - tak som volala, ze najblizsi termin v auguste 😲 tak este nieco poriesim

konfi
23. jún 2009

ahoj majka212 krízu najhoršiu som prekonala mala som taký strach,že včera som bola u doktora povedal,že nič nevidí,ale že sa mi rozšírila sliznica takže musím počkať do štvrtka na hcg test a špiniť som neprestala,doktor mi povedal,že musím ležať a že mi práve vychádzala menštruácia tak to môže byť z toho ale napísal mi aj pn-ku.A tak poctivo ležím,ale od zajtra tu budem častejšie muž mi zohnal notebook a potiahol internet do spálne tak sa ozvem častejšie,ale teraz už musím naspäť do postele veď musím poslúchať. 😉 😉 😉 A Ty ako?Držím všetkým čakateľkám palce a skoro sa ozvem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

majka212
23. jún 2009

ahoj konfi .. uz som sa o teba bala...tak len poslusne lezkaj!! stvrtok bude raz - dva 🙂 setri sa, nech to dobre dopadne!!! siiiiiiiiiiiiiiiiiilno ti drzim palce!!!! aj na nohach 😉
mna zatial obcas zaboli brucho a trochu krize ako pred mrchou, ale spinenie zatial nie je... trochu ma bolia prsia, a to su asi tak vsetky priznaky... a pondelok ja taaaak daleko... 😒

nugino
23. jún 2009

ahojte...ja nasavam informocie z netu - citam v akom stadiu sme 😨 trosku citim taky tlak v podbrusku a ked si ho pohladkam tak to prejde...stale lezim...este zajtra budem a potom zacnem chodit - 5 az 7 den by sa to malo uhniezdnit a potom by to malo mat stastny zaciatok 😀 najradsej by som bola 24 hod. na stole a pozerala do toho monitora na biely fliacik 😉

sidlo
23. jún 2009

cafte baby
som tu novacik a tak by som sa vas chcela spytat ake mate, ak mate, skusenosti z dr. marsikom z iscaru. Bola som tam zatial len par krat no som v zahranici a nie velmi by mi pomohlo ked by ma tam niekto posielal hore dolu po vselijakych moznych vysetreniach, po ktorych len zistime co uz aj tak vieme, a to ze musime na IUI z darcovskymi.
Dakujem vam

kaciatko81
23. jún 2009

ahoj sidlo, ja som bola zatial u dr. marsika len raz, chystam sa buduci tyzden alebo ked pride mrcha skor... mala som z neho maximalne dobry pocit 😉

sidlo
23. jún 2009

kaciatko81: tak ty si aj tu? 😉 potesilo 🙂 je vas tu tolko a ja mam tak malo trpezlivosti to vsetko poctivo citat ze ma ozaj potesilo ze som nasla niekoho v asi takom stadiu ako som ja. Nemam velmi cim prispievat lebo mam malo skusenosti. Ty si uz po laparke? Mne sa tiez zdal v pohode len sa ho potrebujem dostat na telefonicku konzultaciu aby som sa zbytocne netrepala na slovensko. A akysi je zaneprazdneny v poslednom case😢

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre