ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

kaciatko81
23. jún 2009

este nie som po laparke, povedal, ze zatial netreba 🙂

sidlo
23. jún 2009

kaciatko81: prave som ta nasla aj na PCO. mozes mi prosim ta povedat nieco viac o tom? Co to vlastne je a ako to zistili? Mam taky divny pocit ze aj mne to marsik povedal po vysetreni a ze su to polycysticke vaj. ale bolo to pred viac ako 2 rokmi a navyse potom co mi povedal ze mm nema ziadnych plavcov tak sa mi hmlylo pred ocami aj v hlave tak si to ani velmi nepametam. Co z toho vlastne vypliva ked to mas? Idete rovno na IUI?

kaciatko81
23. jún 2009

sidlo, pisala som ti ip 😉

jasterica
23. jún 2009

majka,ahaaaaaaa,ale dufam,ze budes 2 v 1,ze to vyjdeeeeeeee,ver tomu... 😵
konfi,nugino...zienky,len nech to vyjde aj vaaaaaaaam...tfuj,tfuj,tfuj...klop-klop-klop 😅

konfi,je dobre,ze sa setris... 😅 uz sa vidim aj ja,ked sa nam kooooooooonecne zadari,ako sa stavam lemrou... 😀 ale neva,nech ma obskakuju... 😅

flock,tak si nabita novou energiou zo slnka a jadranu... 😵 parada,mate na co spominat... 😅

zuzi1211
23. jún 2009

Ahojte babulky,

ja teraz stagnujem z prispevkami lebo nemam nic nove. Stale cakame na geneticka vysledky a stale nic. Kazdy den ich cakam a oni nikde. Som rada ze tu pribudli dalsie babulky snazilky aspon sme tu s Mib nezostali take osamotene. Dievcata cez vikend sa mi snivalo o bocianoch vraj to podla snara znamena tehotenstvo prirastok do rodiny no a dalsiu noc o jaskyni jasterici a korytnacke a to vraj konecne vyriesim svoje stare problemy. NO TO SOM TEDA ZVEDAVÁ. 🙂 🙂 🙂 Snáď to tak bude. 🙂 Som v soku, moj MM nikdy na taketo veci neveril a teraz tvrdi ze to urcite tak bude.
Ozaj kocky co chodite k Marsikovi neviete mi prosim povedat ci este robi v Prosanuse??? Kolegynka sa chcela k nemu objednat a vraj tam uz nepracuje.
Pekny vecer aj ked uprsany.

konfi
24. jún 2009

Ahoj zuzi1211 tie genetické testy trvajú tak 6týždňov a doktor nám na začiatku povedal,že môžu aj dlhšie,ale neboj dopadnú dobre 😉 a doktor Maršík robí v iscari a s Válkym majú niekde v meste ambulanciu,ale neviem Ti povedať kde. 😝 Ďakujem jašterica,ale včera som dostala ešte aj menzes tak mám hroznú depku a zajtrajšie testy sú ďaleko. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ majka212 ako sa dnes máš ja nič moc tie dni sa tak strašne vliekli až už je yajtra koniec a ja sa toho strašne bojím a ešte aj ten menzes neviem čo bude.Ale Ty sa drž. 😉 😉 😉 😉 😉 😉

majka212
24. jún 2009

Ahoj konfi.... to ma moc moc mrzi ☹ ale zajtra uz budes vediet naisto, na com si! ja stale rovnako... poolieva ma brucho ako pred mrchou, najviac vecer a obcas na chvilku aj cez den... vecer si viac citim aj psia... do pondelka mi mozno tiez dojde mrcha, podla pocitov ☹ ty len lezkaj a setri sa! a ked nam to nevyjde teraz, tak dalsi krat urcite!!!! nesmieme to vzdat! MYSIM NA TEBA!!!

nugino
24. jún 2009

ahojte baby...drzim vam palce...skusali ste si robit aj test alebo o nechavate az na odber krvi?

konfi
24. jún 2009

ja to nechávam až na odber krvi idem už zajtra a pre mňa je lepšie počkať a pripraviť sa na hocijaký výsledo 😖 😖 😖 😖 😖 😖 k.majka212 neboj ležím a dnešok sa asi najviac vlečie,ale už to vydržíme nie? 😒 😒

jasterica
24. jún 2009

konfi,joooooj 😕 sa to poondilo... 😲 ale nezufaj,moja kamoska mala dva mesiace pocas tehu normal mrchu... 😅

zuzi,aj o jasterici sa ti snivalo...? 😀 😀 😀 nevrav... 😀

nugino
24. jún 2009

kedy po transfere ste mali naskor pohlavny styk? a kedy ste sa umyvali -dole? 🙂

jaja1118
24. jún 2009

ahojte kocky.
vsetkym cakatelkam drzim palce...
zuzi rada ta tu vidim....
flock aj tebe robilo to more tak dobre?-ja som sa uz davno necitila tak perfektne ako teraz z toho morskeho vzduchu.....
vcera som bola na odbere AFP-vo stvrtok sa snad dozviem ze je vsetko ok.flock ty pojdes na amnio aj ked bude krv ok?
nugino my sme mali sexovanie zakazane a mame ho zakazane az do dnes....umyvanie je povolene 🙂
mib,flock,zuzka,scarlet,silvinky..... 🙂
pekny slnieckovy den....

nugino
24. jún 2009

vcera prisiel manzel domov a citila som na nom stiplavu papriku...semiacka bielej papriky /akokeby sa nasprejoval/ a dnes som si dala caj a zase mam v ustach ten isty pach...z tych liekov mi asi zacina harasit 😝 je normalne mat taketo nieco po 3 dnoch? 😒

flock
24. jún 2009

ahojte babulky

jaja - velmi dobre nam to more urobilo, ten tyzden rychlo presiel. zajtra rano ideme na predlzeny vikendik do prahy, tak sa velmi tesim 🙂
ja som bola na AFP v pondelok, ale doki povedal, ze bez ohladu na vysledok doporucuje amnio - kvoli icsi a trosku aj veku 😲 sestricka nemala moc dobru naladu, tak som sa aj zabudla opytat, kedy su vysledky
zakroku sa nebojim, ale to dlhe cakanie na vysledky, mna ta genetika prenasleduje od zaciatku 😀 zajtra si mam s dokim potvrdit termin, zatial to vyzera ze o 2 tyzdne. uz mi zacina vidiet brusko 🙂
vcera som bola u obvodnej, odporucila ma na neurologiu, ale mali volny termin az na august, tak som volala do ruzinova, kde som chodila predtym, na stastie mali volny termin. strasne ma boli chrbat a krize a to mi vystreluje do stehna, a musim to nejako vydrzat. dufam, ze aspon do antibiotikum do ucha zabralo, lebo uz ma vycerpava, stale chodit po lekaroch, 2 dni dovolenky som takto zabila - viac som precestovala 😀

mib - ako moja? drzis sa?

zuzi - marsik odisiel z prosanusu, teraz ordinuje utorky a stvrtky v iscare, po pracovnej dobe ma ambulanciu. este spominal ambulanciu na svoradovej, tak to je nedaleko iscare

konfi - drzim zajtra palceky, nech to vyjde!!!!!!

majka212
24. jún 2009

konfi jasne, ze to uz nejak vydrzime.. a uplne ta chapem, ze sa ti den vlecie... ja som dnes bola pozriet v praci. som ucitelka a cez PN som doma musela pisat vysvedcka... a dnes som sa dozvedela, ze prisli nove tlaciva, takze to, co som napisala, je na nic a mozem zacat robit znova ☹ ale nevadi.. aspon mi bude rychlejsie ubiehat cas 🙂
inak coraz viac ma boli brucho ako pred mrchou.. ja ju potvoru nechcem ☹ 😖 😢

nugino ja tiez pockam na krv... ten vysledok bude najistejsi...

svoradova je kusok pesi od zastavky MHD Zochova... je to hned pri ceste oproti myslim VSMU...

zuzi1211, jasterica, flock, jaja1118, mib... 🙂

konfi
24. jún 2009

ahojte baby ďakujem vám strašne moc za podporu dosť my to pomáha,som vďačná za túto stránku je super a vy ste ešte lepšie všetkým držím všetky palce aby sa im splnilo to po čom najviac túžia. 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 majka212 máš krásnu prácu a keď budeš teraz prepisovať ubehne Ti rýchlejšie čas a nebudeš nato toľko myslieť aspoň chvíľu ja som mala aspoň kamarátku na návšteve tak my to zasa trochu ubehlo. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 zuzi1211,jašterica,mib,nugino 😉 😉 😉 😉 😉

majka212
24. jún 2009

konfi ja som chcela ist na vikend na Liptov pozriet rodicov, aby mi cas rychlejsie ubiehal, no s manzelom sme sa nakoniec dohodli, ze pojdeme, az ked budeme vediet vysledky... dnes som bola v skole pozriet aj krpcov... ucim prvakov... normalne sa na nich v pondelok tesim 🙂 ak mi vyjde krv negat., aspon ma rozptylia... vedia byt velmi zlati (ale obcas aj velky certi) 😀
a o konikovi mam ten isty nazor... dodava silu a energiu zvladat vsetko ovela lepsie 😉
pomoc, uz zasa ma zacina boliet brucho ☹ ☹ ☹

konfi
24. jún 2009

majka212 tak to máš super keď učíš prváčikov tí majú toľko energie až im ju závidím a aj ja by som ju aspoň na pár hodín chcela mať hneď by bol život ľahší aj keď len na chvíľu.A k tým rodičom ste mohli ísť prišla by si aj s manželom na iné myšlienky a rýchlejšie by Ti ušiel víkend,my sme chceli ísť cez víkend k svokre na východ,ale keď musím ležať tak sme to nechali na neskôr.Keď Ťa bolí brucho vylož nohy a pokrč v kolenách mne to pomáha a kríže ma tiež boleli dnes,ale to z tej mrchy,ale veď zajtra uvidíme dosť sa toho bojím. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

majka212
24. jún 2009

konfi budem ti siiilno drzat palce a cakat na konikovi, ako to dopadlo 🙂 treba verit, ze sa stal zazrak a vyslo to. A ked nahodou nie, tak treba zatat paste, lebo raz to urcite vyjde a budeme drzat v naruci maly uzlicek 😉 ked nam to nahodou nevyjde obom, dame sa naraz na stimulku a budeme bojovat spolu! a dve uz urcite vyhrame 😀 😀 😀 budu sa nas bat 😵 😀 😉 🙂

majka212
24. jún 2009

inak manzel ma nahovara, nech skusim urobit test... ale ja sa bojim vysledku ☹ asi radsej pockam do pondelka... aspon si budem dlhsie mysliet, ze to mohlo vyjst....

konfi
24. jún 2009

majka212 taký optimizmus by som chcela mať aj ja ako máš Ty a keď si chceš spraviť test tak skús,ale vydržala si už tak dlho,musíš sa rozhodnúť hlavne Ty.Aspoň si ma trochu obveselila dosť to pomáha,dúfam,že výsledky budú už zajtra,neviem ako to funguje u môjho gynekológa. ☹ ☹ ☹

nugino
24. jún 2009

konfi...vysledky z krvi su uz do 3 - 4 hodin od odberu...testik asi 4- 5 minut 😉 ja neviem ci to vydrzim...30.6. mam skusku v skole takze este na to tak nemyslim -. citam materialy ale co bude potom neviem 😀 drzim ti palce

konfi
24. jún 2009

nugino díky strašne to pomáha aj ja Ti držím všetky palce a neboj vydrž dá sa to 😉 😉 😉

nugino
24. jún 2009

konfi...akurat som bola na diskusii co Helios v Martine - mame tam znamych - jedna babenka pisala ze vcera sa dozvedela super spravu - 3 v 1 - take to bolo pekne az som si poplakala 🙂 tu stale prsi uz od pondelka ako som bola na transfere - keby to tak bolo stastisko - aj sa s malymi rozpravate? ja obcas cez den hej ked si pozriem foto 😀 pohladkam a poviem nech pekne spinka vo mne 🙂

konfi
24. jún 2009

nugino...ja zasa musím každý den vidieť fotku a až potom my začína ten pravý den 😉

zuzi1211
24. jún 2009

Ahojki,

konečne som dorazila domov z prace a hned som si vas precitala. Kocky dik za odp. o Marsikovi. Aspon podam info dalej kolegynke. Zase som sa dnes tesila ze budu vysledky doma a zasa nic. Uz je to viac ako mesiac a pol a neviem co s nimi robia, snad ich nestratili.
Babulky cakatelky na vysledky drzim palce a verim ze vam to dopadne na // 🙂 . Cakam info. Nech aj mna to posunie dalej ze este nic nieje stratene. Jaja, flock normalka vam zavidim dovcu. My asi tento rok nikam nepojdeme, mm zmenil pracu a skusobnu dobu ma az do konca jula ☹ . Zyslo by sa niekam vypadnut ale co uz. Podstatne je ze je pri mne doma a nie stale niekde na cestach.
Jaja, flock o par tyzdnov sa uz dozviete co tam v brusku skryvate. Ste zvedave? Ja aj za vas 🙂 . Mib ako pokracujes?

mib
24. jún 2009

ahojte kocky,

zuzi, moc nepokracujeme ... skor stojime. vysledky z genetiky budu az v septembri a rovnako predpokladam aj imuno testy. dr. ondrejcak nam vravel, ze to moze trvat pokojne 8 tyzdnov. 😒 zatial vyckavame ... predpokladam ze ked sa nam doteraz nezadarilo, musi byt nejaky problem v genetike alebo imuno.

flock, to ste vychytili uzasne pocasie. vsade teraz hlasia dazde. ktovie ako sa ma scarlet a chlapci... to je fajn, ze ti dali termin v ruzinove. nemozes predsa cakat do augusta, ked mas bolesti. stve ma, ze na vsetky vysetrenia musi clovek cakat. potom ti povedia ... "preco ste neprisli skor". a to usko ta este stale boli? mna tiez pobolieva, uz zo dva - tri mesiace. ale nie je to taka bolest, s ktorou sa chodi k lekarovi, tak to trochu zanedbavam. 😖 kolko trvaju vysledky z toho odberu?

jaja, vysledky AFP budu ok! ved vies, ze je to iba formalita. 😉 musi tak byt. drzim palceky.

majka, vikend vonku by ti nemal uskodit. tak ako pisala nugino ... drobcek by mal byt uhniezdeny uz 5-7 den. ale ak nechces nic nechat na nahodu, tak si sprav este pohodovy vikend. ak nie si presvedcena o testovani, tak netestuj. je dolezite aby si zostala v pohode. tak ako pises ... testy nemusia byt spolahlive. uz iba par dni a povies nam vysku hcg. 😉 myslime na teba.

konfi, drzkaj sa zajtra. drzime ti vsetky palceky a myslime na teba. posielam vela vela energie. 🙂 🙂 🙂

nugino, teba kedy caka krvicka? obdivujem ta, ze sa dokazes ucit. ja som po transfere vela citala, ale neviem si predstavit, ze by som sa prinutila ucit. aku mas skusku? pohodicka alebo nieco narocnejsie?

kocky, vsetky pozdravujem z uprsaneho pocasia. ... uz nestiham sledovat kto vsetko sa k nam pridal. 🙂

jasterica
25. jún 2009

majka,mysli pozitivne,vyjde to...musiiiiiiiiii 😵 netestuj,vydrz... 😉
tak a ty ucis? 😅 si predstav,aj ja... 😉

flock,juuj,tak ty si uspesna maminka-cakatelka...ako sa vam to podarilo? 😅 myslim cestou,ktora dopomohla
k pocatiu... 😅

konfi,praca ucitelky je ozaj kraaasnaaaaa 😀 😕 ako sa citis? 😉

babiky,ideme na dovcu...vcera sa mi podarilo vychytit last minute v turecku...1 august to istiiiiiiiiiii 😵 😵 😵

scarlette
25. jún 2009

ahojte babulky,
dakujem za gratulacie 🙂
saxo ty si to predpovedala presne 😀
my sme sa vcera vratili z dovolenky, par dni sme si uzili krasne pocasie a par dni skarede ale v pohode, aspon som precitala celu knizku 😉

babulky ktore sa chystate len na trasfer, tak pri cakani na izbe si v klude chodte trosku "odciknut" nie vsetko ale iba trosku aby vas tak mechur netlacil, ja som to tak robila pri druhom ivf a to cakanie bolo podstatne prijemnejsie, pri prvom ma to nenapadlo a mala som pocit ze mi uz uz mechur roztrhne kym som mohla ist na wc...

cakatelka prajem pozitivne vysledky 🙂

majka212
25. jún 2009

ahojte!
konecne slnecny den 😎

konfi velmi na teba myslim!

mib s manzelom sme sa dohodli, ze si radsej urobime spolocny vikend v BA... a do pondelka to uz hadam nejak ujde... inak my sme boli s manzelom u Ondrejcaka na konci aprila, a vysledky este stale nevieme 😒 ale dr. nam do IVF aj tak odporucila ist... kedze bolo prve...

zuzi1211 dakujeme 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre